Diğer Vikings - 5.Sezon Yorumları

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Amerikan History kanalında yayınlanan hit dizi Vikings'in yeni sezonu başladı. Dizinin bu sezonu öncekilerden farklı olarak 20 bölüm sürecek ve iki parça halinde yayınlanacak.

Sevilen diziyle ilgili yorumları sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...

Vikings.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bugün Beşiktaş'ı tebrik ettin hediyeyi kaptın:A @Çiğdem- @destere :A
la izlediğim dizi konularını sen açma, @Çiğdem- konuyu açsın:) mecburen diziye harika atıyoruz sana harika atmışız izlenimi doğuyor? en azından hogathaya gitsin harikalar nasıl olsa harika biri hogatham yani en azından yanlış adrese gitmemiş olur :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
la izlediğim dizi konularını sen açma, @Çiğdem- konuyu açsın:) mecburen diziye harika atıyoruz sana harika atmışız izlenimi doğuyor? en azından hogathaya gitsin harikalar nasıl olsa harika biri hogatham yani en azından yanlış adrese gitmemiş olur :)
Hhaha malımı biliyorum işte saniyeesiyle aynı şeyleri demişim :A @Harunnn60 seni kırmaz biliyorsun daha bana gerek yok @destere ,Haruna bir çıtlat o hemen açar :A @MasacRE-

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
İstediğim dizinin konusunu açarım sen yazmak istemiyorsan normal yabancı dizi sohbette de yazabilirsin.:rolleyes: Yapmadığın şey değil zaten.:p

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
İstediğim dizinin konusunu açarım sen yazmak istemiyorsan normal yabancı dizi sohbette de yazabilirsin.:rolleyes: Yapmadığın şey değil zaten.:p
la kazmagül hem benim dizi konusunu kirletiyorsun hemde beni kapı dışarı ediyorsun:) sana bu sayfaları yar etmeyiz bilesin :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hhaha malımı biliyorum işte saniyeesiyle aynı şeyleri demişim :A @Harunnn60 seni kırmaz biliyorsun daha bana gerek yok @destere ,Haruna bir çıtlat o hemen açar :A @MasacRE-
Aa doğru bak bunu düşünmemiştim şimdi anlaşıldı @Harunnn60 ın derdi :A @destere
@MasacRE- bu mesajda hogatham kime mal demiş:) ben üstüme alınmak istemiyorum ama mal lafı öyle ortada duruyor ne yapsam bilemedim :)

Sızlanmayacaksın o zaman :A
çık la sayfamızdan, konuyu batırdın sensiz ne güzel yorumluyorduk :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sen giderek haddini aşıyorsun senide süreriz görürsün :A :A
neyseki admin benden yana hem adminle akraba oluyoruz elti görümcek :) bir lafımla senin rütbelerini söktürürüz yolunmuş kaza dönersin :) haklı değilmiyim @mrt-06 görümceğim :)
görümcekte bu aralar hasta habire burnu akıyor şu gribi atlatamadı gitti sümüklü admin istemiyoruz:) yakında ben geleceğim iktidara millet filinta gibi admin görsün bari :)

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
neyseki admin benden yana hem adminle akraba oluyoruz elti görümcek :) bir lafımla senin rütbelerini söktürürüz yolunmuş kaza dönersin :) haklı değilmiyim @mrt-06 görümceğim :)
görümcekte bu aralar hasta habire burnu akıyor şu gribi atlatamadı gitti sümüklü admin istemiyoruz:) yakında ben geleceğim iktidara millet filinta gibi admin görsün bari :)
Öff kısa yaz :(