FF denizz19'u Bayan Sanmak

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Foruma ilk geldiğimde karşılaştığım durumdur. Noktalama işaretleriyle konuşması, naz yapması, bir diziye fazlaca bağlanması ve adının ''Deniz'' olması sebebiyle kendisini bayan sanmıştım. Yalnız değilim inşallah...​

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
:F:FAyy gerçekten bayanmı sanmıştın ya benim ilk tanıştığım zamanlarda kendi resmi vardı o yüzden gerek kalmamıştı bayan sanmama :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hiç gülesim yoktu adsfsfagdgsadas:F Nazlanması gerçekten yanıltma oranını arttırıyor:A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Bana naz yapıyordu, o zaman Sevdaluk vardı. İlla ilk bölümü falan izle diyordu, bende karşımda kadın var diye kırmayayım dedim. Hatta ileride ümitlenmiştim benden mi hoşlanıyor diye. :F @Çiğdem- @denizz19 @mrt-06

:kiki::kiki:Ayy koptum benden hoşlanıyor diye düşündün hee aboo e gördüyse senin gibi esmer yakışıklısını

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ağır abi misin, gardaş ne la? :A Feminist olmak nasıl bir duygu hissettiriyor onu tecrübe etmek istemiştim. :A Anlamsız bir şeymiş. :A
Ankara'dayız, biz öyle konuşuyoruz gardaş. :A

:F:FHmm o zamanlar senin profilde ne vardı sohbetini sevmiş demek ki hemen dizisini izlemeni istemiş denizin kafa uyduğu zaman sohbet hemen samimileşir
Ne bileyim o zamanı ben, Survivor'dan Yiğit vardı galiba. :bhr:

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Bana naz yapıyordu, o zaman Sevdaluk vardı. İlla ilk bölümü falan izle diyordu, bende karşımda kadın var diye kırmayayım dedim. Hatta ileride ümitlenmiştim benden mi hoşlanıyor diye. :F @Çiğdem- @denizz19 @mrt-06

:kiki::kiki:Ayy koptum benden hoşlanıyor diye düşündün hee aboo e gördüyse senin gibi esmer yakışıklısını
Yiğit'i zaten biliyoruz ama bu durum @denizz19 u da eşcinsel yapmış olur. :eek: Oha, skandal. :A

Ankara'dayız, biz öyle konuşuyoruz gardaş. :A

Ne bileyim o zamanı ben, Survivor'dan Yiğit vardı galiba. :bhr:

Sen hep böyle gardaş diye konuş çok güzel oluyor:A:A
Ahaha bence çok itici. :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060