2017 En Favori Yabancı Dizi 2017 - Yarı Final: Prison Break vs Sherlock

Hangi Dizi Finale Çıksın?

• Kullanılan toplam oy
    28
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
PB diyenler sanırım ilk 3 sezona bakarak genel olarak diyor, oysa 2017 yılı 5.sezonu izlemiş olsalar ne kadar çöp ne kadar vasat olduğunu görürlerdi. Ben ki 5.sezon başlamadan önce PB'yi GoT'un bile üstüne koyup hayatımda izlediğim en iyi 3.dizi diyen biriydim.

Elbette Sherlock Holmes. Elbette Conan Doyle.​

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ben iki diziyi de izledim, ikisini de severim. Ancak arada bariz bir kalite farkı var. Sherlock ile GoT kıyaslanabilir, Breaking Bad kıyaslanabilir ama Prison Break kıyaslanamaz. Hikaye olarak, senaryo olarak, çekim teknikleri olarak Sherlock önünde Prison Break'in. Özellikle Prison Break'in son iki sezonu berbattı. Bunu Prison Break'i çok seven birisi olarak söylüyorum.

Sen Watson'sın, kendine gel. :A
PB'de de çok sağlam karakterler vardı. :bhr: Yollarımız burada ayrılıyor olabilir. :(

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
PB'de de çok sağlam karakterler vardı. :bhr: Yollarımız burada ayrılıyor olabilir. :(

Yalnızca karakterlere oy verseydik ve bu oylama 2017 yılı için olmasaydı dediğin doğru olabilirdi. Ancak hikaye olarak, çekim teknikleri olarak ve hatta son sezonları kıyaslarsak karakterler olarak Sherlock çok çok önünde Prison Break'in. Bu oylama '2017 Yılı En Favori Yabancı Dizi' oylaması olmasaydı Prison Break diyebilirdim, ancak değil. :) Prison Break'in son sezonunu izleyip memnun kalan kimseye rastlamadım.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben iki diziyi de izledim, ikisini de severim. Ancak arada bariz bir kalite farkı var. Sherlock ile GoT kıyaslanabilir, Breaking Bad kıyaslanabilir ama Prison Break kıyaslanamaz. Hikaye olarak, senaryo olarak, çekim teknikleri olarak Sherlock önünde Prison Break'in. Özellikle Prison Break'in son iki sezonu berbattı. Bunu Prison Break'i çok seven birisi olarak söylüyorum.

Sen Watson'sın, kendine gel. :A
Vlla bu Forum da bu dizi hiç izlenilen ön planda bir dizi olmadı sırf sen nickini taşıyorsun diye oy veriliyor %100 eminim :A :A :A @Harunnn60

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Yalnızca karakterlere oy verseydik ve bu oylama 2017 yılı için olmasaydı dediğin doğru olabilirdi. Ancak hikaye olarak, çekim teknikleri olarak ve hatta son sezonları kıyaslarsak karakterler olarak Sherlock çok çok önünde Prison Break'in. Bu oylama '2017 Yılı En Favori Yabancı Dizi' oylaması olmasaydı Prison Break diyebilirdim, ancak değil. :) Prison Break'in son sezonunu izleyip memnun kalan kimseye rastlamadım.
Benim gibi birine niye ciddi cevap verirsin ki? :A Oğlum ben Sherlock'ta kaçıncı sezonun kaçıncı bölümünde kaldığımı unuttum, oy vermem değişik olur :F

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Vlla bu Forum da bu dizi hiç izlenilen ön planda bir dizi olmadı sırf sen nickini taşıyorsun diye oy veriliyor %100 eminim :A :A :A @Harunnn60

Prison Break'in ve Sherlock'un son sezonlarını izlemiş olan hiç kimse Prison Break lehine oy kullanmaz bu ankette, ben de bundan %100 eminim. Çünkü arada bariz bir kalite farkı var. :)

Benim gibi birine niye ciddi cevap verirsin ki? :A Oğlum ben Sherlock'ta kaçıncı sezonun kaçıncı bölümünde kaldığımı unuttum, oy vermem değişik olur :F

O mesaj Prison Break'e oy verenlere genel bir tepkiydi. Sen üstüne alınma. :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,357
Puanı
1,061
Adı san duyulmamış . İlgi 0 olan bir diziyi Walking Deadı elediniz Buna dur deme vakti geldi :A @Harunnn60
imdb si 9.2 olan dünya çapında bir diziden bahsediyoruz :D Sana ve mesaja Aynen'i yapıştıran @Harunnn60 a diyebileceğim tek şey

logo-OHA-alpha-web-2-1024x461.png
:A:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Ya ben ne diyorum sana :F Bu hiçbir zaman forumda popüler olamadı :F
Bu sene nedense ön plana çıktı niye acaba :A @Çiğdem-
Sherlock 2-3 senede bir 3 bölüm yayınlanan bir dizi gündem olmaması normal :D Neyse ben de Sherlock dedim Pb'nin son sezonu kötüydü :A

Buradan Pb çıkabilir belki ama diğer grup için hiç boşuna hayal kurmayın GoT finalde olacak :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sherlock 2-3 senede bir 3 bölüm yayınlanan bir dizi gündem olmaması normal :D Neyse ben de Sherlock dedim Pb'nin son sezonu kötüydü :A

Buradan Pb çıkabilir belki ama diğer grup için hiç boşuna hayal kurmayın GoT finalde olacak :A
Stranger de Taht Oyunlarını eleyecek , ama sizin için iyi bir şey Prison rezil ederdi sizi :A @Harunnn60

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...