TVen İtiraf Ediyoruz 65. Bölüm

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Bu ne böyle? Bu nasıl bir boy bu ne irilik diye bakıyorlar bana kesin :(:(:( @denizz19
İri erik. :F Kızlar genel olarak uzun boylu erkekleri seviyor saçmalama. :A Hiç mi Kızlar Soruyor’u takip etmiyorsun. .ss

Hahaha bence hala soğuk size öyle geliyor sevimsiz şey :F

Boyu uzun olanın şeyi ayakları da büyük olurmuş :A doğru mu :F
Aslında en sevimsiz halinde bile severdim @XanTier’i ama ne biliyim çekinmişimdir belki de, şimdi görsem giderdim. :A

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Hahaha bence hala soğuk size öyle geliyor sevimsiz şey :F
Seni sevmediğimi sandığın için sana soğuk geliyorum sanırım :A

Boyu uzun olanın şeyi ayakları da büyük olurmuş :A doğru mu :F
Bu soruya cevap veremem artık mod oldum saygımı takınmam lazım :A:A

Bi @XanTier tanıyor beni Aslan kardeşim :A @MasacRE- itiraf et bence :bhr:
Heteroya asılmayacak kadar farkındasın her şeyin, söylemiştin bunu :A

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
İri erik. :F Kızlar genel olarak uzun boylu erkekleri seviyor saçmalama. :A Hiç mi Kızlar Soruyor’u takip etmiyorsun. .ss

Aslında en sevimsiz halinde bile severdim @XanTier’i ama ne biliyim çekinmişimdir belki de, şimdi görsem giderdim. :A
Arada gülmek için girerim sadece :D
Ama insanlar önce şaşırmaktan diğer düşünceler içine giremiyorlar muhtemelen 20 dakikalık yolculukta :F

AA doğru şimdi sana istediğim gibi küfür edebilirim sesin çıkmaz :A
Tabii ki. Ama artık benim gücüm var :A:A
1z8NDEaPSB6z_TRIWEFmFQ.jpeg

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,633
Puanı
1,061
İtiraf 18
Batuhankaralar popüler olacam diye diye her daim gündeme gelmek istiyor ama abi olmuyor işte. :F
-Anonim-

İtiraf 27
batuhankaralar itiraflarda dikkat çekmek için herkesten hakkımda itiraf yap diye ricada bulunuyor galiba yaşınız gibi davranın ya :F
-Anonim-

İki itirafı da yapanı az çok çözdüm, bu kişileri ifşa etmek yerine bunlarla ilgili haftaya güzel itiraflarım olacak :D

Dikkat çekmek ya da popüler olmak gibi bir amacım olsa forumun başından ayrılmaz şuana kadar 100.000 mesaj yazardım ama görüldüğü üzere editörlükten bile atıldım, bence bu yeterli bir açıklama oldu daha fazla söz söylemeye gerek duymuyorum :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Sadece belli konu başlıklarına bakıyorum :F
Onu demedim hani insanlar bana kilolu, deve gibi bakıyor dedin ya ben bu durumu internette görmüştüm bir psikolojik rahatsızlıktan dolayı oluyormuş insan beyninde kendini beğenmeme ve insanların seni beğenmediğini düşünme hali. :A

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Onu demedim hani insanlar bana kilolu, deve gibi bakıyor dedin ya ben bu durumu internette görmüştüm bir psikolojik rahatsızlıktan dolayı oluyormuş insan beyninde kendini beğenmeme ve insanların seni beğenmediğini düşünme hali. :A
Yoo ben kendime aşığım :bhr:
Ama bu insanlara oranla daha büyük olduğum ve yadırganarak bakıldığım gerçeğini değiştirmiyor ve farkındayım bunun :A