Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Neyi çekemiyorsunuz:D Biri totalde diğeri Ab de önde :A
Iki diziyide izlemedim ama ikisininde oranları harika Edho'da olmasına rağmen :A
ay Deniz'im kusura bakmada 5 reytinge yakın olan bir diziyi 5 reyting bile alamadı diye gülmek te ne :A
UTC gibi dizileri Türk halkı kolay kolay benimsemiyor ve ikinci haftasında da böyle şahane reyting alması güzelmiş :D Demekki harbiden kaliteli. Merak etmeye başladım :Z
Kadın dedikleri, çakma bölümün 10/8 inde gözyaşı döken bir dizi hiç karşılaştırmıyorum bile :A
Bu arada Kadın tekrarı biraz daha erken başladı yani gayet normal geçmesi diğer günlerde tekrarların sonuçlarına bakılabilir :D

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Yazdığım hemen hemen her mesaja, açtığım hemen hemen her konuya neden ‘Olmamış’ atıyorsun? Bir fikrin veya katılmadığın nokta varsa yorum olarak belirtebilirsin. Çünkü sürekli olarak ‘Olmamış’ bildirimi almaktan sıkıldım. ‘Bildirimler’ kısmımı gereksiz yere meşgul ediyorsun böyle yaparak. @YıldırıM

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Ben UTC ilk bölümü beğenmiştim yorumlarda görebilirsiniz :A Ama 2.bölüm ilk 1 saati sıkıcı ayrıca bu sorgu sahnesinin sürmemesi gerektiğini savunan kişilerden biri de sendin tatlım :A
Aşkım hala arkadaşındayım hatta bölüm yorumumda 1. Bölümün daha iyi olduğunu da söyledim ama bi bekleyelim dizi açılsın. Türkiye’de bence Nadiren bu tarz bir dizi beğenildi, lütfen biraz destek olalım yada destek olalım :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Aşkım hala arkadaşındayım hatta bölüm yorumumda 1. Bölümün daha iyi olduğunu da söyledim ama bi bekleyelim dizi açılsın. Türkiye’de bence Nadiren bu tarz bir dizi beğenildi, lütfen biraz destek olalım yada destek olalım :A
Ben zaten destekçiyim bakma takılıyorum birkaç kişiyi kızdırmak için ama sen de Kadına saygılı ol :A

Kadın kaç reyting alırsa alsın sürekli Anne ile kıyaslanacak bu utanç size yeter. :A
Siz de Umutsuz Ev Kadınları ile :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,950
Puanı
1,061
Ben zaten destekçiyim bakma takılıyorum birkaç kişiyi kızdırmak için ama sen de Kadına saygılı ol :A

Siz de Umutsuz Ev Kadınları ile :A
AB'de yeni bölüm, özet ve tekrarıyla ilk 7'yi kapatmış ve yine tekrarıyla ABC1'de 4'ü geçmiş günün asıl kazananı belli. :A

Kadın her zaman ki gibi hor görüldü ülkemizde.. İşte buna dikkat çekeceğiz izlemeye devam edin. :A:A
Türkçe Öğretmenliği okumak istediğine emin misin çünkü ki bu durumlarda birleşik yazılır.:A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
AB'de yeni bölüm, özet ve tekrarıyla ilk 7'yi kapatmış ve yine tekrarıyla ABC1'de 4'ü geçmiş günün asıl kazananı belli. :A

Türkçe Öğretmenliği okumak istediğine emin misin çünkü ki bu durumlarda birleşik yazılır.:A
Bu sizin iki farklı dizinin çakması olduğunuz gerçeğini değiştirmeyecek :A

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,176
Puanı
460
UTC, TKY gibi ölü başlamadı en azından. Senaryo saçmalamazsa güzel gider. Merve ve Pelin yılan show yapar :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060