Merhaba...

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Umarim kötü intiba bırakmadım ben:A Dışardanda tatlı göründüğümü düşünüyorum.:A @Billy Kane
Sokak sanatı forumun en sevilen ve saygı gören üyesidir ama onun bu özelliğini kıskanan ve onu kötü göstermek için çabalayan üyeler var ne yazıkki. Hoşgeldin bu arada. :-)

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,665
Puanı
1,060
Sokak sanatı forumun en sevilen ve saygı gören üyesidir ama onun bu özelliğini kıskanan ve onu kötü göstermek için çabalayan üyeler var ne yazıkki. Hoşgeldin bu arada. :-)

Kesinlikle, öyle biri olduğuna eminim diyebilirim.. Hosbuldum :) Ben hiç kufur etmem, flood yapmam biliyor musunuz moderatör? :Z

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kesin öyledir de, profil resminiz dizilerdeki kötü karakterlerin allah kahretsin deyişinin kırpmış hali... Şaka şaka Rihanna Diamonds'ı söylüyor :A

Allah kahretsin lafını çok severim @MasacRE- bilir:A
Rihanna bilene sevene hep saygı ve sevgi beslerim:bhr:

Billy kane'de forumun en doğru yorumlarını yapan üyesidir o yüzden hep onu etiketler fikirlerini alırız:bhr::A

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,665
Puanı
1,060

Billy kane'de forumun en doğru yorumlarını yapan üyesidir o yüzden hep onu etiketler fikirlerini alırız:bhr::A

En sevdiğim şarkılardan. 2012 sonu çıkmıştı. Öyle güzeldiki dinlemeye doymazdım. Hala öyle :) Nede olsa Sia imzalı...

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Harika yorumlar görüyorum birde Sia seviyorsun gerçekten Numunelik bir üye geldi @Çiğdem- :Z
Sen biraz daha ısın forumu seni MS'ye alalım.:A

@Halef

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,665
Puanı
1,060
Hoşgeldin @Halef :) Gurbetçileri severim. Umarım kalıcı olursun :)

Hosbuldum Doğu, allah kismet ederse kaliciyim.

Harika yorumlar görüyorum birde Sia seviyorsun gerçekten Numunelik bir üye geldi @Çiğdem- :Z
Sen biraz daha ısın forumu seni MS'ye alalım.:A

@Halef

Ağzından bal damliyor. Teşekkür ederim. Ha Numunelik ne demek? Birde MS neresi oluyor? Allah kahretsin türkçeyi unutuyorum bu almanyada...

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061

Ağzından bal damliyor. Teşekkür ederim. Ha Numunelik ne demek? Birde MS neresi oluyor? Allah kahretsin türkçeyi unutuyorum bu almanyada...
Dua Lipa'yı seversen bu haftadan itibaren oy kullanmaya başlayabilirsin?

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

MS Musul yarışması forumda ki yarışma. Çiğdem yönetiyor bizde yarışıyoruz. Forumdan bazı kişilerde jüri olup oy veriyor çok güzel ve eğlenceli bir bölüm. Çiğdem anlatır.:D
Numunelik güzel bir şey. Örnek alınacak kadar iyisin dedim yani:X

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,665
Puanı
1,060