Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
the-walking-dead-season-8-comic-con-rick-lincoln-negan-morgan-1200-full.jpg

AMC'nin reyting rekorları kıran dizisi geri dönüyor...

Tüm dünyada büyük ilgiyle izlenen ve ülkemizde de FX'te yayınlanan dizinin yeni sezonu yine çok konuşulacak.

Dizinin ilk bölümü bu gece yayınlanacak ve diziyle ilgili yorumları 8.sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...

Dizinin IMDb sayfası için TIKLA
Dizinin Twitter sayfası için TIKLA
Dizinin Facebook sayfası için TIKLA
Dizinin İnstagram sayfası için TIKLA

qJW4Q5.jpg

• Beğendim
Reactions: mrt-06

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
foruma gelmeden izleyipte geldim dizimag vericek gbi bu sezon :Z

sen benim hatalarımı kovalarken iyi oluyor harun bey :A afferim @MasacRE- iyi yakalamışsın birde amc fanı olacak ben cw e fox yazmam :A :A :A
Bugün FX 100.bölüme özel etkinlik verecekmiş kaçırdım zaten etkinliği çok üzgünüm uğraşmayın benle. :( :A @MasacRE-

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aaa yok gerçekten destere kaçtı içine :F Oda böyle takardı küçük şeylere. :F @Çiğdem-

foruma gelmeden izleyipte geldim dizimag vericek gbi bu sezon :Z

sen benim hatalarımı kovalarken iyi oluyor harun bey :A afferim @MasacRE- iyi yakalamışsın birde amc fanı olacak ben cw e fox yazmam :A :A :A
@Tolstoyevski de açıldığından beri konuyu inceliyor :A Muhtemelen TWD'nin nasıl bozduğuyla ilgili uzun uzun bir yazı yazacak :F

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Game of Thrones yeni sezon başlayacağı günlerde ortalık ayağa kalkar, yer yerinden oynar, bütün siteler ve video kanalları GoT'tan bahsederdi. TwD nin ise yeni sezona başlayacağını forumdan öğrendim :A

Şu an dünyada tek bir dizi var. Geri kalanlar o dizinin kendisiyle değil gölgesiyle hatta gölgesinin gölgesiyle mücadele halindeler. O dizi hangisi mi?

Daa-da-da-da-daa-daaa, da-da-da-da-da-da-da-da!..
white-walkers-game-of-thrones.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Game of Thrones yeni sezon başlayacağı günlerde ortalık ayağa kalkar, yer yerinden oynar, bütün siteler ve video kanalları GoT'tan bahsederdi. TwD nin ise yeni sezona başlayacağını forumdan öğrendim :A

Şu an dünyada tek bir dizi var. Geri kalanlar o dizinin kendisiyle değil gölgesiyle hatta gölgesiyle mücadele halindeler. O dizi hangisi mi?

@Tolstoyevski de açıldığından beri konuyu inceliyor :A Muhtemelen TWD'nin nasıl bozduğuyla ilgili uzun uzun bir yazı yazacak :F
:F :F :F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Şu an dünyada tek bir dizi var. Geri kalanlar o dizinin kendisiyle değil gölgesiyle hatta gölgesinin gölgesiyle mücadele halindeler. O dizi hangisi mi?

Orası öyle de GoT 1-1,5 yılda bir geliyor onun yokluğunda da bunlarla oyalanıyoruz yapacak bir şey yok :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Orası öyle de GoT 1-1,5 yılda bir geliyor onun yokluğunda da bunlarla oyalanıyoruz yapacak bir şey yok :A

aa bu arada twd de dalya kutlamalarımı ne yapacakmış @Harunnn60 açacam diyordu ozaman görürsünüz twd etkisini :A :A :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Burada TWD ile ilgili kötü yorumlara yer yok :A Seni uğurluyoruz konudan hadi bakalım. :A @Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet 8.sezonun açılış bölümü büyük bir beklentiye soktu beni çok akıcı rambo filmleri gibi bol aksiyonlu bir bölümdü rickte rambo gibiydi :F böyle görmeyi özlemişim :A
1.Bölüm spoi yorumu
Rick tam bir lider gibiydi bu bölüm insanları negana karşı ikna etme sahnesi çok güzeldi müziklerde çok kaliteliydi :Z

Negan da kendine göre iyi bir plan kurmuş gelen insanları geri gitmelerini sağlamaya çalıştı ama gitmediler sarı sakallı bir adam maggieye aşık oluyor galiba Harun :A

aksiyon sahnesi üst düzeydi neganı fena şıkıştırdılar darly de motorsiklette çok havalıydı çok karizmatik herzamankı gibi :bhr: Negan yakaladı rahibi bakalım ne yapacak :A rick kazandık sanıyor ama negan son sözü söylemedi ayoll :A
@Harunnn60 @MasacRE- @sokak sanati @mrt-06 @destere @turkuazz

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
8x1

Hiç uzatmadan 100.bölüme yakışır güzel bir aksiyonlu bölüm yapmışlar. :Z Daha iyisi olabilir miydi? Evet olurdu ama buna da şükür. :D
Rick artık tam bir lider gibi davrandı herkesi örgütledi başarıya ulaştı. :A Ama Rick bölüm sonunda yine sevinçlere uçtu 'he he kazandık hi hihi'' havaları filan hiç ders almıyor eskilerden. :A

Negan rahibi de yakaladı eline düştü. :A

Onun dışında şu dizi rüya sahneleri hayal sahneleri filan yapmasın yahu. :F Beceremiyorlar itici duruyor. :F Hele rickin saçları baston filan. :F

8.5

@Çiğdem- @destere @dreamy @tolgab @Forumdash

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
8x1

Hiç uzatmadan 100.bölüme yakışır güzel bir aksiyonlu bölüm yapmışlar. :Z Daha iyisi olabilir miydi? Evet olurdu ama buna da şükür. :D
Rick artık tam bir lider gibi davrandı herkesi örgütledi başarıya ulaştı. :A Ama Rick bölüm sonunda yine sevinçlere uçtu 'he he kazandık hi hihi'' havaları filan hiç ders almıyor eskilerden. :A

Negan rahibi de yakaladı eline düştü. :A

Onun dışında şu dizi rüya sahneleri hayal sahneleri filan yapmasın yahu. :F Beceremiyorlar itici duruyor. :F Hele rickin saçları baston filan. :F

8.5

@Çiğdem- @destere @dreamy @tolgab @Forumdash
maggieye ne diyorsun tm glenden kurtuldum dedin daha tipsizini buldu kadın :A

• Harika
Reactions: mrt-06