The Mist Dizisi İlk Sezonuyla İptal Edildi!

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
themist-episode6-5.jpg

Yaz döneminde 10 bölümlük ilk sezonuyla ekranlara gelen dizi, ilk sezonunun ardından kanalı tarafından iptal edildi. The Mist'in 2. sezonu olmayacak. Dizinin iptal edilmesinde reytinglerin düşmesi etkili oldu.

Dizi, zarasız görünen sis dalgasının küçük bir kasabayı korkunç bir yere çevirmesini anlatıyordu.

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
kız ben bu haberi okumuştum :F neyse dizide ilgi çeken tek nokta şu oğlanın hikayesiyd gaydi ama en yakın kız arkadaşına tecavüz etmmişti sonra öz babasını gebertti falan:A
TheMist-10.jpg
Evet bu çocuğun hikayesi iyiydi. :F

Şu yaşlı moruğu çok ön plana çıkardılar birde mistik bit dizi yaptılar hiç gerek yoktu bunlara. :A Filmde ki gibi gerçek yaratıklar olmalıydı :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Evet bu çocuğun hikayesi iyiydi. :F

Şu yaşlı moruğu çok ön plana çıkardılar birde mistik bit dizi yaptılar hiç gerek yoktu bunlara. :A Filmde ki gibi gerçek yaratıklar olmalıydı :A
bu diziye beni bulaştıran sendin @Harunnn60 :F

@xemrexxx izlediğini öğrenince hevesim kaçmıştı zaten :A :A :A
harika bir haber iptal olması muhteşem:) emeklerinizin boşa gitmesi dahada güzel olmuş :) sevmemiştim bu diziyi zaten ismi bile @Forumdash ın the missing ini çağrıştırıyordu ordan kıl kapmıştım diziye :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
sonunda o çamur suratlı baba çocuğu buldumu bulamadmı sonunu söyle artık nasıl olsa bir daha o diziye uğramam imkansız :)
Yok ölmüş çocuk. Hani ilk bölümde kaldıkları otel vardı ya? O kadının ayyaş kocası arabayla mı ne çarpmiş:X Ama şüpheli konumunda olan sübyancı adam gerçekten sübyancıymış:confused:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yok ölmüş çocuk. Hani ilk bölümde kaldıkları otel vardı ya? O kadının ayyaş kocası arabayla mı ne çarpmiş:X Ama şüpheli konumunda olan sübyancı adam gerçekten sübyancıymış:confused:
iyiki izlememişim tek beklentim çocuğun yaşıyor olma ihtimaliydi onca bölüm o yüzden katlanmıştım sonu fiyaskoymuş :)
spoiler içinde vermene gerek yoktu kimsenin o çileye katlanıp izleme girişiminde bulunacağını sanmıyorum :)