TVen Yürüyen Ölüler 6. Bölüm

Dizideki en sevdiğiniz çift/çiftler? (Sahnelerini okumaktan zevk aldığınız...)

• Kullanılan toplam oy
    18

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu bölüm biraz daha kısa olmuş :D Ama iyi bir bölüm olmuş. :Z @mrt-06

@Dosi nasıl bir şey çıktı öyle :F Mahzende zombi falan :F

@dizi kolik'in kol ile ilgili pot kırmalarına bayıldım :F

Thequeer

Favori Üye
Reaksiyon puanı
770
Puanı
145
Bölümün repliği '' Tek damlası için şimdi Mars'a bile giderim, varım!'' :A, En sevdiğim sahneler Yatutarsa-Rüzgar Gülü, Dizikolik ve Deniz19'un sahneleri oldu. :D Bir kez daha ellerine sağlık @mrt-06

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Okudum sonunda. Kusura bakma tatlım pcye yeni geçiş yaptım annemler evden uçtu da. :A
Neyse Bu bölüm @RüzgarGülü ne bayıldım kim acaba o? :A Adı neydi? Neyse araştırırım. :A
@yatutarsa büyüleri çok acemi. Harry Potterden bir kaç büyü sözü kap uyarla. :A Alohomora, Vingardium Leviosa, Redukto falan işte. :A Benim favorim expekto patronım. :A
Bölümü beğendim ama gay karakter şart diziye. @sokak sanati olabilir. :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Okudum sonunda. Kusura bakma tatlım pcye yeni geçiş yaptım annemler evden uçtu da. :A
Neyse Bu bölüm @RüzgarGülü ne bayıldım kim acaba o? :A Adı neydi? Neyse araştırırım. :A
@yatutarsa büyüleri çok acemi. Harry Potterden bir kaç büyü sözü kap uyarla. :A Alohomora, Vingardium Leviosa, Redukto falan işte. :A Benim favorim expekto patronım. :A
Bölümü beğendim ama gay karakter şart diziye. @sokak sanati olabilir. :A
Sonunda. :Z Teşekkürler. :bhr: Sen ileriki bölümlerdeki büyüleri gör, araştırıp uyarladım. :F

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Önceki bölüme göre iyi olsada performansında düşüş var içine çekemiyosun beni. :A Ama güzel olaylarda vardı yatutarsa'nın büyüsü güldürdü, RüzgarGülü'nün alkolik halide güldürdü. :A Eline emeğine sağlık. @mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Önceki bölüme göre iyi olsada performansında düşüş var içine çekemiyosun beni. :A Ama güzel olaylarda vardı yatutarsa'nın büyüsü güldürdü, RüzgarGülü'nün alkolik halide güldürdü. :A Eline emeğine sağlık. @mrt-06
Şöyle bir durum var 15 bölüm içinde en çok hit ve yorum alan bölüm bu bölüm ancak en beğenilmeyeni de bu. :F 7-8-9-10 bu bölümlerde eminim ki içine gircen. :A Teşekkürler. :D

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Şöyle bir durum var 15 bölüm içinde en çok hit ve yorum alan bölüm bu bölüm ancak en beğenilmeyeni de bu. :F 7-8-9-10 bu bölümlerde eminim ki içine gircen. :A Teşekkürler. :D
İlk bölümlerde üyeler hep birlikteydi ve koşuşturma vardı son 2 bölüm o heyecan yok ve üyeler arası dağılma var birde dizinin en büyük yılanı aman kozu @sokak sanati pasif 2 bölümdür o da etken. :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
İlk bölümlerde üyeler hep birlikteydi ve koşuşturma vardı son 2 bölüm o heyecan yok ve üyeler arası dağılma var birde dizinin en büyük yılanı aman kozu @sokak sanati pasif 2 bölümdür o da etken. :A
Şu dediğim bölümleri okusan görcen ama grup dağılımı hep var hikaye genişlemesi için öyle olması gerekiyordu. :A