OSM - Online Futbol Menajer Hafta 21

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Arsenal @Tolstoyevski
Chelsea @mesmeso61
Manchester City @Billy Kane
Liverpool @batuhankaralar
Manchester United @Sherlock
Tottenham Hotspur @sokak sanati
Everton @yigit_00
Leicester City @XanTier
West Ham United @FaJi
Southampton @turkuazz
Stoke City @DarkLeqenD

Toplu Sonuçlar:
r25vj1.jpg

7NaZYa.jpg

21. Haftanın ardından oluşan puan durumu (İlk 6 Sıra):
Pr1zp7.jpg

Bu hafta en yakın takipçim olan @sokak sanati'nın rakibiyle berabere kalmasıyla aramızdaki puan farkı 9'a yükselmiş. ManU adım adım şampiyonluğa gidiyor. :A

Son düzenleme:

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Hafta konusunda haftanın genel sonuçları da paylaşılırsa çok iyi olur aslında :) @Sherlock

Her güçlü rakibe karşı berabere kalmak sıkmaya başladı, hatta berabere kalmak sıkmaya başladı. Ligin en fazla berabere kalan takımıyız bu nedir? :)
ManU tökezlediği an yine taht koltuğuna oturacağımızı düşünüyorum, şimdilik ensede ve pusudayız. :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Hafta konusunda haftanın genel sonuçları da paylaşılırsa çok iyi olur aslında :) @Sherlock

Her güçlü rakibe karşı berabere kalmak sıkmaya başladı, hatta berabere kalmak sıkmaya başladı. Ligin en fazla berabere kalan takımıyız bu nedir? :)
ManU tökezlediği an yine taht koltuğuna oturacağımızı düşünüyorum, şimdilik ensede ve pusudayız. :A

Önerini dikkate aldım ve haftanın sonuçlarını ve puan durumunu konuya ekledim. :)

ManU olarak hedefimiz tökezlemeden ligi tamamlamak ve pusuda bekleyenleri amaçlarına ulaştırmamak. :A

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
ManU'dan puan çalsaydım iyiydi. 6 defansla çıktım :X