Teknoloji Youtube Reaksiyon Videoları

FaJi

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Bir kişinin bir şarkıyı ilk defa dinlediği anda verdiği reaksiyonları çekip bunu yayınlaması Youtube'da en saçma videolar kategorisine dahil olabilir kanımca. Reaksiyon dediğime de bakmayın sadece kafa sallıyorlar. Genellikle yabancılar yapar ve bunlara da en çok primi de Türkler verir.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,147
Puanı
1,061
en iyisi İrlanda da bir barda Game of Thrones izleyenlein tepkisi her hafta koyuyorlar videoları :A

FaJi

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
en iyisi İrlanda da bir barda Game of Thrones izleyenlein tepkisi her hafta koyuyorlar videoları :A
Ha evet o tarz film ve dizi reaksiyonları da var. Çoğunun gerçek olduğunu düşünmüyorum. İlk defa izlese bile artık doğal tepki vermezler. :D

Şarkıya reaksiyon mu verilir lan, ne boş insanlar bunlar.
Verilir bence de böyle çekip kanala yükleyip para kazanması falan beni sinirlendirdi. :D

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ha evet o tarz film ve dizi reaksiyonları da var. Çoğunun gerçek olduğunu düşünmüyorum. İlk defa izlese bile artık doğal tepki vermezler. :D

Verilir bence de böyle çekip kanala yükleyip para kazanması falan beni sinirlendirdi. :D
Ben de onu demek istemiştim de işte yanlış yazmışım.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Son zamanlar bu videoları çekenler iyice abartdı, 2012-2013-2014deki falan herkesin bildiği ünlü şarkılara falan reaksiyon videoları bile çekmeye başladılar 2017-ci yılda.
Hatta bir video vardı, kız kendisi Nicki Minaj Anaconda klipine çekmiş ve klip giderken şarkıyı kendisi de okuyor. :F abla reaksiyon videosu ilk defa dinlerken çekilir desin öylelerine. :F

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Dylan Koster, Türk takipçilerinin fazlalığından dolayı artık sadece bizim şarkıları yorumluyor. :A En son Cevapsız Çınlama'ya video çekti.