En İyi Oyuncu Yarışması Sezon Finali Oylaması

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Alyanak rolüyle Yıldıray Şahinler, İçerde'nin kare asından birini geçti ve finale kaldı böyle Celal, Sarp, Mert ve Kudret ten biri finale kalamadan elendi, sizce kimi şutladı Alyanak:A @mrt-06 @cookies @vadikızı @Bully @MasacRE- @dizi kolik
,ufmVpgPvGEa6llAw_MslYw.jpg
Kesinlikle hakkı yenmiş bir kişiyi şutlamış. :T: Bir adalet yürüyüşü de ben başlatacağım forumda. :noworry:

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,623
Puanı
1,061

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
oyunculuğunu geliştirmiş olabilir ama içerdenin erkek oyuncu kadrosu çok iyiydi o yüzden pek yüksek alamadı:D
Şu an Çağatay Türkiye'nin en iyi oyuncuları arasındadır net. Ben Aras'la kıyaslanmasını da anlamıyorum. :X Aras'da çok iyi oyuncu zaten kanıtlamış bir isimdi kendisini hep rol aldığı işlerde. İçerde ile çok daha ön plana çıktı karakteri ve performansı nedeniyle. Çağatay'ın bu listede olmaması çok büyük bir eksiklik...

Neyse çok önemli değil netice de yine de herkesin benimle aynı fikire sahip olması gerekmiyor. :X Ama bu kadar ilgi gören ve diziyi izlenir kılan iki karakterin birinin listede olup diğerinin olmaması aşırı göze batıyor. Bunlar hep @Çiğdem-'in başının altından çıkıyor. :F Kız bi sakin duramadın herhalde tüm yıl Çağatay'ımla Aras'ımı kıyaslayıp durdun. :X

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,623
Puanı
1,061
Şu an Çağatay Türkiye'nin en iyi oyuncuları arasındadır net. Ben Aras'la kıyaslanmasını da anlamıyorum. :X Aras'da çok iyi oyuncu zaten kanıtlamış bir isimdi kendisini hep rol aldığı işlerde. İçerde ile çok daha ön plana çıktı karakteri ve performansı nedeniyle. Çağatay'ın bu listede olmaması çok büyük bir eksiklik...

Neyse çok önemli değil netice de yine de herkesin benimle aynı fikire sahip olması gerekmiyor. :X Ama bu kadar ilgi gören ve diziyi izlenir kılan iki karakterin birinin listede olup diğerinin olmaması aşırı göze batıyor. Bunlar hep @Çiğdem-'in başının altından çıkıyor. :F Kız bi sakin duramadın herhalde tüm yıl Çağatay'ımla Aras'ımı kıyaslayıp durdun. :X
ay kız kavgası çıkacak :oley: @Çiğdem- konuya:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Çok beklersin Emre'cim. :X @Çiğdem- etiket gitmemiş bak. Üstteki mesaja bak kız. :F
ay kız kavgası çıkacak :oley: @Çiğdem- konuya:A

hhahah aa evet arası övüp gıcık çağatayı yerin dibine sokuyorum :A :A :A

aa bu arada çağatayın listede olmaması normal hem ona gelene kadar telefoncu coşkun yok sarpa sıra gelmez ayoll :A :A :A
%C4%B0%C3%A7erde-5-Aral%C4%B1k-Mert-ailesini-%C3%B6%C4%9Frenecek-mi-Co%C5%9Fkun-her-%C5%9Feyi-anlatacak-m%C4%B1.jpg

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,623
Puanı
1,061

aa bu arada çağatayın listede olmaması normal hem ona gelene kadar telefoncu coşkun yok sarpa sıra gelmez ayoll :A :A :A
%C4%B0%C3%A7erde-5-Aral%C4%B1k-Mert-ailesini-%C3%B6%C4%9Frenecek-mi-Co%C5%9Fkun-her-%C5%9Feyi-anlatacak-m%C4%B1.jpg
al sen bu sahneyi izle hazır oyuncu yarışmasında halit ergençi seçerek my ye merak salmışken:A
özellikle son 1 dk yi izle:A

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059

Kız ne istedin Çağatay'ım'dan. :X Bak Aras ve Çağatay iki kardeşi canlandırıyor. Çağatay'a yaptığın kötülük Aras'a da dokunuyor. Bunları ben mi hatırlatacağım sana. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
al sen bu sahneyi izle hazır oyuncu yarışmasında halit ergençi seçerek my ye merak salmışken:A
Kız ne istedin Çağatay'ım'dan. :X Bak Aras ve Çağatay iki kardeşi canlandırıyor. Çağatay'a yaptığın kötülük Aras'a da dokunuyor. Bunları ben mi hatırlatacağım sana. :A
aa ben ikisinide sevmiyordum aslında cnm ama içerde dizisinde arası sevdim aksiyonu iyi oynayan oyuncuları seviyorum ama çağataya yine ısınamadım ayoll :F çok aşırı mimik kullanıyor sadece zırlamayı beceriyor :A :A :A

@xemrexxx hhahah coşkunun ne işi var orda bee :F

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,623
Puanı
1,061
aa ben ikisinide sevmiyordum aslında cnm ama içerde dizisinde arası sevdim aksiyonu iyi oynayan oyuncuları seviyorum ama çağataya yine ısınamadım ayoll :F çok aşırı mimik kullanıyor sadece zırlamayı beceriyor :A :A :A

Coşkunu da biz ünlü yaptık çikinella işte gerçek biz @mrt-06 @Yiğitt :A
neyse aylık oylamalar sonucu koriş 1. olmuştu aslında 10 üzerinden 9.94 puanla neredeyse tam point alıyordu herhalde kem gözlü @Doğu nun nazarı .ss neyse sezonu 1. bitirdiği için final oylamasına en yüksek + pointle başladı :D 3.jpg

kudur @MasacRE- senin mi kanın donuyordu korişi görünce yoksa @MEnes miydi neydi:A

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059

Ay Valla sana da bir şey beğendirmek hakikaten zor canım. Çocuk daha ne yapsın? :F Gerçi daha seksi sahneler çekebilirlerdi, Aras ve Çağatay gibi baklavalı, kolları kaslı, vücutları şahane oyuncu bulmuşlar bu senaristler neden yağlı güreş yaptırmadılar hiç? :T:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
neyse aylık oylamalar sonucu koriş 1. olmuştu aslında 10 üzerinden 9.94 puanla neredeyse tam point alıyordu herhalde kem gözlü @Doğu nun nazarı .ss neyse sezonu 1. bitirdiği için final oylamasına en yüksek + pointle başladı :D Ekli dosyayı görüntüle 55858

kudur @MasacRE- senin mi kanın donuyordu korişi görünce yoksa @MEnes miydi neydi:A
Yok benim değil @MEnes in donuyordur muhtemelen :A Ben de hoşlaşmıyorum gerçi ama nötrüm ben bir problemim yok korişinle :A

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,623
Puanı
1,061
Ay Valla sana da bir şey beğendirmek hakikaten zor canım. Çocuk daha ne yapsın? :F Gerçi daha seksi sahneler çekebilirlerdi, Aras ve Çağatay gibi baklavalı, kolları kaslı, vücutları şahane oyuncu bulmuşlar bu senaristler neden yağlı güreş yaptırmadılar hiç? :T:
bu sahnede aras memelerini gösterdi diye @Çiğdem- coştu :A çağatay soyunmadı diye hep :F

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Okan Yalabık nerede, kayboldu sanki görünmüyor ortalarda? :X Bu adam da hiç vücuduna dikkat etmeyenlerden. Yahu gidip bi fitness'a felan yazılsın. Ekranda hiç hoş durmuyor. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
neyse aylık oylamalar sonucu koriş 1. olmuştu aslında 10 üzerinden 9.94 puanla neredeyse tam point alıyordu herhalde kem gözlü @Doğu nun nazarı .ss neyse sezonu 1. bitirdiği için final oylamasına en yüksek + pointle başladı :D Ekli dosyayı görüntüle 55858

hhahah aa ben onada bahane bulurdum sanırım çağatayı hantal buluyorum mesala
:F :F :F ayy neyse bu sohbeti burada kesmek daha doğru @xemrexxx in kız kavgası hevesini kursağında bırakalım çünkü konu oraya gidebilir :A :A :A

2:43 gece burda sahur gidip birşeyler atıştırayım iyi geceler sizlere cicili bicili rüyalar
:bhr::bhr::bhr:

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,623
Puanı
1,061
Okan Yalabık nerede, kayboldu sanki görünmüyor ortalarda? :X Bu adam da hiç vücuduna dikkat etmeyenlerden. Yahu gidip bi fitness'a felan yazılsın. Ekranda hiç hoş durmuyor. :F
vatanım sensinde oynuyor :X @Çiğdem- cadolozu orda dakazandı boran kuzum 3. ; okan yalabık 4. oldu vatanım sensin oyuncuları içinde finale kaldı :(

hhahah aa ben onada bahane bulurdum sanırım çağatayı hantal buluyorum mesala
:F :F :F ayy neyse bu sohbeti burada kesmek daha doğru @xemrexxx in kız kavgası hevesini kursağında bırakalım çünkü konu oraya gidebilir :A :A :A

2:43 gece burda sahur gidip birşeyler atıştırayım iyi geceler sizlere cicili bicili rüyalar
:bhr::bhr::bhr:
iyi geceler rüyanda oyuncak ayın destereyi gör:A