xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,080
Puanı
1,061
demin ne demiştim :) netflix bizi kötü etkiledi işte örneği :) üstüste beş bölüm birden netflix dizisi izlersek diğerlerine zaman kalmaz :)
la sezon finali müthişti izledin mi şimdi burada spoi pırtlatmıyım izlemediysen:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Lafıma başlamadan önce "Netflix, Allh belanı vermeye" diye girizgah yapayım.

Adamlar iyi ki bir yılbaşı bölümü çekmişler anasına nikah kıydıklarımın evlatları :bağır: ben 13 bölüm sanıyordum meğersem 12 bölümmüş. 2 bölümü yılbaşı özeldi. Geriye ne kaldı 10 bölüm. İzlediğim sitede de ben 11 bölüm görüp izleme planlarımı ona göre yapınca dımdızlak ortada kaldım. 11.bölüm filan yok mu:bağır:

Neyse;
Harika bir sezon finaliydi.
Final bölümü hariç son 2 bölüm 8 ve 9.bölümün son 10dksı hariç çok gereksizdi. İzlemesenizde olur. Ama sezon finali uzun zamandır en keyifle izlediğim işte sezon finali dedğim bölüm oldu.

Bi kere bölüm sessiz sakin mazlum dizinin kalbi Sun ile başladı. Muhteşem aksiyon sahneleri... dizi bence 2 senaryou Sun'ın intikamı ve cannibal... Sun'ın kardeşini politikacı koruyacak sanırım. Ama manu denen şerefli polis Sun'ın suçsuz oldugunu biliyor. O yeter zaten.

Cannibal mı deniyor o adama artık nedir birinci sezonda başka isimdi şimdi cannibal deniyor. Bir de dj kızın bağlantı kurdugu sex bağımlısı herifin tayfası cıktı. Pardon kümesi :A o beyaz saçlılar da güzel kümeye benziyor. Merak uyandırdı.

Genel olarak gayet güzel bir sezondu.

Bölüm 1-2-3-4-5-6-7= 8.5/10'dan 9/10
Bölüm 8-9=5/10
Bölüm 10=10/10

@destere sen ne alemdesin? @sokak sanati sen bittin mi? @xemrexxx my'yi izledin mi laa bu hafta :A

la sezon finali müthişti izledin mi şimdi burada spoi pırtlatmıyım izlemediysen:A

6'yı izledim bugün @Forumdash :Z Sun döktürdü.:Z

kısa bir aradan sonra bu gece devam edeceğim diziye:) ve büyük ihtimalle üç dört bölüm izleyip sezonu bitiririm bu gece :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x6. Bölüm

wolfgang la capheus hıyarının kçlarını görmesek daha iyiydi:) özellikle kalanın sanhelerinde çalan şarkı harikaydı.. bu arada rajanın kala yerine wolgangı öptüğü sahnede kahkaha attım elalemin karısıyla yatarsan gelip yanlışlıkla seni dürterler haketmişti yani :) litonun cümle aleme hernando ile aşkını ilan edişi gibi gereksiz sahneleride çıkarsak sun bak ın bölümde yeterince gözükmemesi hayalkırıklığı oldu capheus gibi gereksiz karakterleri diziden çıkarıp sun bak ta yoğunlaşmaları lazım bence :)

riley in yaşlı moruk amcayı takip edip ondan bilgi aldığı sahneler ilginçti sensoriumlar geç yaşlanıyor sanırım , 1942 deki toplantıya katılacak kadar yetişkinse o zamanlar moruk amca şimdi 120 yaşında vardır :)
nominin geçmişe dalış macerasıda ilginçti yakıp yıkmış anaları aşk yuvasını :)

benim bölümler farklı sanırım benim dediğim altıncı bölümü siz hangi bölümde izlediniz @sokak sanati @Forumdash @xemrexxx bir türlü yorumlarınıza denk getiremedim :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
1x6. Bölüm

wolfgang la capheus hıyarının kçlarını görmesek daha iyiydi:) özellikle kalanın sanhelerinde çalan şarkı harikaydı.. bu arada rajanın kala yerine wolgangı öptüğü sahnede kahkaha attım elalemin karısıyla yatarsan gelip yanlışlıkla seni dürterler haketmişti yani :) litonun cümle aleme hernando ile aşkını ilan edişi gibi gereksiz sahneleride çıkarsak sun bak ın bölümde yeterince gözükmemesi hayalkırıklığı oldu capheus gibi gereksiz karakterleri diziden çıkarıp sun bak ta yoğunlaşmaları lazım bence :)

riley in yaşlı moruk amcayı takip edip ondan bilgi aldığı sahneler ilginçti sensoriumlar geç yaşlanıyor sanırım , 1942 deki toplantıya katılacak kadar yetişkinse o zamanlar moruk amca şimdi 120 yaşında vardır :)
nominin geçmişe dalış macerasıda ilginçti yakıp yıkmış anaları aşk yuvasını :)

benim bölümler farklı sanırım benim dediğim altıncı bölümü siz hangi bölümde izlediniz @sokak sanati @Forumdash @xemrexxx bir türlü yorumlarınıza denk getiremedim :)
2 bölüm eksik mi sayıyorsun yoksa ekleyerek mi? Benim bölüm toplam 11 bölümdü. Eğer noel için çekilen çzel bölümü de sayarsan 13 ediyor. Senin toplan kaç?

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2 bölüm eksik mi sayıyorsun yoksa ekleyerek mi? Benim bölüm toplam 11 bölümdü. Eğer noel için çekilen çzel bölümü de sayarsan 13 ediyor. Senin toplan kaç?
şimdi ben netflixden izliyorum orda geçen yılki özel bölümü ikinci sezonun ilk bölümü diye geçiyor yani ben 6. bölüm diyorsam sanırım sizin beşinci bölüme denk geliyor :) geliyor gelmesinede sizin yorumlarda çok dağınık bazı yorumlarınız hiç yok pas geçmişsiniz :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
şimdi ben netflixden izliyorum orda geçen yılki özel bölümü ikinci sezonun ilk bölümü diye geçiyor yani ben 6. bölüm diyorsam sanırım sizin beşinci bölüme denk geliyor :) geliyor gelmesinede sizin yorumlarda çok dağınık bazı yorumlarınız hiç yok pas geçmişsiniz :)
Evet yorumlanacak bişey yoktu ki :X biraz sex, sonlara biraz tansiyon artıyor bölüm bitiyordu. Sonraki bölüm de yine sex:F 9'dan sonra acılıyor hele ki Sun'lı sahneler daha da artıyor:X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Evet yorumlanacak bişey yoktu ki :X biraz sex, sonlara biraz tansiyon artıyor bölüm bitiyordu. Sonraki bölüm de yine sex:F 9'dan sonra acılıyor hele ki Sun'lı sahneler daha da artıyor:X
ben sun lı sahneleri bekliyorum zaten mesela bu bölümün ilk 40 dakikası tamamen boştu sun da yoktu şu capheus u diziden şutlamadılar gitti resmen diziyi katlediyor :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Uzun zaman sonra 7. Bölümü izledim. Efsaneydi. Dizinin çok net en iyi bölümüydü. Çok fenasın Lila:F

Son 15 dakika efsaneydi. Wolfgang ve Lila arasında olanlar iki grubun çarpışması süperdi.

Lila süper karakter. Ne yapacağı belli değil. Çok sevdim bu bölüm onu.:A

8.8/10

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Güzel bi sezon finali yapmışlar. Aksiyon hiç eksik olmamış. Çok zor şeyler yaşadılar ama grup bi şekilde kurtuldu. Muhteşemler:D

2 saatlik filmi bekliyorum.:D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,080
Puanı
1,061
2x11 i izledim:X

kız finalde bu sahneyi solladılar ahan da spoi içinde çook çok +18 dir ona göre bakın :A
nhgnhnhnh.png
DfgKZiTWkAAwn-D.jpg

wachowski kardeşler overrop matrixle napmışlar bilmem bu diziyle baya iş yaptılar:A 151 dk lik final izle izle bitmedi:X
herkes mutlu whispers öldü; jonas angelicaya verdiği sözü tuttu.
zombi katiller projesi hayata geçemeden bitti jonas sayesinde
nomi <3 amanitanın eyfel kulesindeki düğünü süperdi :oley: love wins resmen :F

puanım: 9.4 /10
@sokak sanati dizi romantik komedi olarak devam edebilir kala nın aşk üçgeni olarak :F
@Çiğdem- @serhatt @cookies @vadikızı @Dosi @MasacRE- @xBUGRAx @S.G.A.T. @kerem @Ahmed @Thequeer

ay neyse bebişlerimle veda edeyim :T :T :T
DfQruC-WkAAN9Il.jpg
DfQruC9XcAE3OEp.jpg
DfaMj-hVMAAqE9t.jpg
DfaMiU3VMAUypDN.jpg
[/spoiler][/spoiler]

Son düzenleme:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

kız finalde bu sahneyi solladılar ahan da spoi içinde çook çok +18 dir ona göre bakın :A

wachowski kardeşler overrop matrixle napmışlar bilmem bu diziyle baya iş yaptılar:A 151 dk lik final izle izle bitmedi:X

@sokak sanati dizi romantik komedi olarak devam edebilir kala nın aşk üçgeni olarak :F
@Çiğdem- @serhatt @cookies @vadikızı @Dosi @MasacRE- @xBUGRAx @S.G.A.T. @kerem @Ahmed @Thequeer

Ekli dosyayı görüntüle 59867 Ekli dosyayı görüntüle 59868 Ekli dosyayı görüntüle 59869 Ekli dosyayı görüntüle 59870
Sırf yine nasıl sex sahnesini attı bu diye geldim :F Bişey alaşilmiyor :T: Neyse bayramdan sonra izlerim rahat rahat evde kimse yokken filan :A

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Ekli dosyayı görüntüle 59867 Ekli dosyayı görüntüle 59868 Ekli dosyayı görüntüle 59869 Ekli dosyayı görüntüle 59870
Yine tuhaf diziler izliyor @Çiğdem- :F

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060

:kiki::kiki:neler izliyosun sen öyle yaa