2017 En Favori Dizi Karakteri - 2. Tur | K Grubu

En favori karakter(ler)iniz?

• Mert | İçerde

Oy: 16 69.6%
  • Sarp | İçerde

Oy: 14 60.9%
  • Su | Bodrum Masalı

Oy: 8 34.8%
  • Şule | Anne

• Bilge | Fi

• Nihan | Kara Sevda

Oy: 4 17.4%

• Kullanılan toplam oy
    23
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Onu da aklimin bir kösesinde bulunduracagim :A etki etmiyorsa ricani kirmayiz :p ama öncelik Su , seninde izledigin bir karakter zaten
Su'yu severiz tabii ama önceliğim Sarp :A Bakarsın sen duruma :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,077
Puanı
1,061
@Aserat ı etiketlemeyi unutmuşum acaba kime oy attı bizi etiketliyorda kendisi sessiz takılıyor oysa sunucu dediğin oyu meydanda olur :) birde harbi sunucu su ya oy atar yada istifasını verip çekip gider yani ikisinden biri :)
Kimlere oy verdiğimi söylememeyi tercih ediyorum, ama içini rahatlayacaksa söyleyeyim. Evet ona da verdim. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Kimlere oy verdiğimi söylememeyi tercih ediyorum, ama içini rahatlayacaksa söyleyeyim. Evet ona da verdim. :A
diğer oylamalarda üste tıkladığımızda kimin oy verdiğini görüyorduk burda göremiyoruz :) o açıdan dediğine inanmak veya inanmamak arasında ikilemde kaldım yani sağlamasını yapamadağım şeye inanmakta içimden gelmiyor :)

@destere alinti yapmayayim mesajini :F bende sevilmiyorum ondan yükselmedi :D
@vadikızı haydi Su ya oy
@turkuazz sende oy at.
nie benden alıntı yapmıyorsun dosi mesajımın nesi kötü :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,159
Puanı
1,060
diğer oylamalarda üste tıkladığımızda kimin oy verdiğini görüyorduk burda göremiyoruz :) o açıdan dediğine inanmak veya inanmamak arasında ikilemde kaldım yani sağlamasını yapamadağım şeye inanmakta içimden gelmiyor :)

nie benden alıntı yapmıyorsun dosi mesajımın nesi kötü :)
Baksana @Bully bile geri dönüs yapmamis :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
isabet olurmu desem bilemedimki :D yetkileri sayesinde hep kozlariyla çıkıyor karşımıza :A
yalnız senin yaptığında ayıp biz orda doğaya olan sevgimizi gösterdik:) ne güzel kartpostal gibi dağ başını duman almış misali yaylalara doğru çıkaralım insanları insanlar bir alıntı yapmaya tenezül etmesin :) böyle böyle şevkim kırılıyor bu gidişle bende sahil kenarında bir kasabaya yerleşeceğim dağlıları hor görüyorlar :)

@destere sanki her mesajımıza dönüyor. :) Yalın için oy istemiştim kaale almamış bile :A
daha çok istersin? yukardaki güzelim manzarayı bile pas geçen insanların yalınlarına tepik atmak benim için büyük bir zevk olacak :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Mert | İçerde

Sarp | İçerde

Bilge | Fi

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
koyduğum özgürlük anıtını kaldırmışlar @Dosi :) yine berbat yasaklamalar geldi sanırım? resmi kaldıranları kınıyorum öyle yasaklanacak bir resim değildi söyleseniz spoiler içine alırdık :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,159
Puanı
1,060
koyduğum özgürlük anıtını kaldırmışlar @Dosi :) yine berbat yasaklamalar geldi sanırım? resmi kaldıranları kınıyorum öyle yasaklanacak bir resim değildi söyleseniz spoiler içine alırdık :)
iyiki etiketledin ben unutup giderdim :O hemen oylayayim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...