TVen Fav10 İtirafları 48.Bölüm

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Güzel olur. Hafta sonları uygun olurum genelde.
artık iş başı yaptığım için geceye çok kalmıyorum gerçi aramızda 2 saat fark olduğu için en gec 2 de yatıyorum hafta içi :D
Yani düşününce erken de kalksan erken de yatsan bize oranla öndesin her türlü. Saat farkı çok değişik bir duygu. :A Neyse konunun özü yakın zamanda çaya ziyarete gelirim veya artık sen gelirsin. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,160
Puanı
1,060
Yani düşününce erken de kalksan erken de yatsan bize oranla öndesin her türlü. Saat farkı çok değişik bir duygu. :A Neyse konunun özü yakın zamanda çaya ziyarete gelirim veya artık sen gelirsin. :A
senin misafirperverliginden memnunum :D buyuk olasilikla ben gelirim :A ama kapim herzaman acik sana

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,134
Puanı
1,061
rica ederim. uzun süre önceki tek sana yapılan itirafi bu haftada yayinlamamasi için ben rica ettim @mrt-06 den. en sonki mevzumudan dolayı uygun zamanlama değildi.

forumda kac kere kız kavgasına şahit oldun acaba ??? :A

rica ederim. daha çok yazardımda uzun olurdu :D
@MasacRE- hakkindaki yorumuma ne diyorsun ve @MEnes ?

ne alaka ? @Billy Kane ile 2 sene önceki survivor dışında muhabbetimiz pek olmadı. Onu pek tanımıyorken hakkında ne diye böyle bir itiraf yapayımki ve ben son haftalarda anonim itiraf yapmıyorum zaten

@MasacRE-
@Çiğdem- destere için her gelen kızla kavga ediyor:F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
İtiraf 10
Diğer üyeleri bilmem ayoll ama ben Harunnn60 ı forumda eskisi gibi aktif görmek istiyorum , ne güzel bir ara görünmeye başlamıştı sonra tekrar kayboldu. Reel hayatımız daha önemli evet ama burada'da bir aile ortamımız var bizleride ihmal etme Harun :bhr:
- Çiğdem- -

@Çiğdem- öncelikle itiraf için çok teşekkür ederim çok mutlu oldum beni düşünmen ve hatta bunun için bir mesaj yazman. :bhr: Çok değer veriyorsun bana haklısın bu düşüncelerinde bugün sende gitsen ben dahil herkeste bir eksiklik oluşur.:bhr:
Okulda tatile girdi artık tam aktif olurum canım. :hearteyes:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,447
Puanı
1,060
Dediğim gibi sen dedin diye değil o cümleden kendime pay çıkarttım bilerek, görüşlerimi belirtmek istedim geçtiğimiz 2 hafta itici diye itiraflar geldi @vadikızı ile aramızdaki durumdan diye düşündüğümden böyle bir açıklama ihtiyacı duydum :A

vadikızı ile aranda ne gibi bir durum varmış :D @MayısKralı önceki dosiye cevabına itafen söyleyeyim ben söz paylaşırken çok dikkatli davranıyorum hem çok hemde gönderme yaptığım düşünülmesin diye dikkate alarak söz paylaşıyorum dediğim gibi seviyorum söz paylaşmasını bununda çok olmamasını emin ol dikkate alıyorum;) bunun senin bana söylemene gerek yok

Son düzenleme:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İtiraf 10
Diğer üyeleri bilmem ayoll ama ben Harunnn60 ı forumda eskisi gibi aktif görmek istiyorum , ne güzel bir ara görünmeye başlamıştı sonra tekrar kayboldu. Reel hayatımız daha önemli evet ama burada'da bir aile ortamımız var bizleride ihmal etme Harun :bhr:
- Çiğdem- -

@Çiğdem- öncelikle itiraf için çok teşekkür ederim çok mutlu oldum beni düşünmen ve hatta bunun için bir mesaj yazman. :bhr: Çok değer veriyorsun bana haklısın bu düşüncelerinde bugün sende gitsen ben dahil herkeste bir eksiklik oluşur.:bhr:
evet sanada çok değer veriyorum gerçekten cnm :bhr::bhr::bhr:

okul bittikten sonra reel hayatta bile 3 yıl bir arkadaşını sürekl, göremiyorsun bazen hiç göremiyorun burada 3 yıldır her gün konuştuğum kişilerden birisin bu tatilini bize ayırman lazım zaten ayoll :A :A :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
İtiraf 10
- Çiğdem- -

Harun bu hafta da itiraf göndercen mi? :A

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
vadikızı ile aranda ne gibi bir durum varmış :D @MayısKralı önceki dosiye cevabına itafen söyleyeyim ben söz paylaşırken çok dikkatli davranıyorum hem çok hemde gönderme yaptığım düşünülmesin diye dikkate alarak söz paylaşıyorum dediğim gibi seviyorum söz paylaşmasını bununda çok olmamasını emin ol dikkate alıyorum;) bunun senin bana söylemene gerek yok

Ben sana anlatmak yoruldum artık söz konusunda istediğini yap ama itici ve yapmacık duruyorsun abla ;)