destere'in Forumda 5.Yılı !

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Tebrikler @destere keşke foruma hiç gelmemiş olsaydın da 5.yılını kutlamasaydık, umarım 6.yılını kutlamayız. :)

Sana çok güzel hediyeler hazırlamıştım aslında ama oklava korkusundan veremiyorum, yoksa sana hediyelerin en güzellerini vereceğimden hiçbir kuşkun olmasın. :)
hediyeler giyinik değilse özeldende gönderebilirsin yani yeterki gönder bahanelere sığınmak sana yakışmamış :) hem türbüşonun yarı finale çıkmasında onca emeğimiz oldu en azından onun hatrına güzel bir hediye yollaman lazımdı :)

hediyen spoilerin içinde
birazdan ayrıntılı şekilde bakıcam arka sokaklar değildir umarım :)

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,549
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
hediyeler giyinik değilse özeldende gönderebilirsin yani yeterki gönder bahanelere sığınmak sana yakışmamış :) hem türbüşonun yarı finale çıkmasında onca emeğimiz oldu en azından onun hatrına güzel bir hediye yollaman lazımdı :)

birazdan ayrıntılı şekilde bakıcam arka sokaklar değildir umarım :)
Arka sokaklar çünkü içinde vodafone arena patlaması var işte Halkın Polisini iyi anlarsın diye

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Bizim hediyelerimizin nesi var kız :A Edep timsali bir hediye verdim işte daha ne vereyim :A Alın teri kurumamış bir sıva emekçisi ablamızın nesini beğenmedin :A
o emekçinin terini ben kurularım merak etmeyin üşütmez kız :)

Arka sokaklar çünkü içinde vodafone arena patlaması var işte Halkın Polisini iyi anlarsın diye
yine foku yedik desene :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
@destere tebrikler batırdın yine ortalığı :)) neyse snaa blake lively ve ryan reynolds çiftini hediye ediyorum artık hangisine şapıp kullanırsın bilemem, değişik fantezilerin var zira:))
Ekli dosyayı görüntüle 53512

çokta gözümüz yok blake lively i alayım diğeri sende kalsın:) senide düşünmek lazım tüm kıymet verdiğin şeyleri dağıtırsan böyle sana bişey kalmaz :))

neden düzenliyerek yolluyorum hediyeni
@destere

arka sokaklar fragmanı kadar güzel bir hediyeyi geri çevirmek mümkün değil teşekürler pompy :)

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,549
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
çokta gözümüz yok blake lively i alayım diğeri sende kalsın:) senide düşünmek lazım tüm kıymet verdiğin şeyleri dağıtırsan böyle sana bişey kalmaz :))

arka sokaklar fragmanı kadar güzel bir hediyeyi geri çevirmek mümkün değil teşekürler pompy :)
patlama olayı tanıdık geldimi

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Tebrikler sana hediyem sıvacı Noyan çok seversin :A
images.jpg

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
X9pqm6.jpg

-AÇIKLAMA-
2012 yılında üye olan @destere'yi ilk 2 yılı hariç son 3 yıldır tanıyorum çünkü 3 yıldır sapığım olarak dolaşıyor çocuk forumda :A gerçi o benim sempatik sapığım foruma her yaz verdiği 6 aylık ara sayesinde forum için olmazsa olmaz olduğunu hatırlıyoruz sürekli :A

-DÜŞÜNCELERİM-
Bir ara forumun en çok takip edileni seçilmişti ama gerçekten forumun marka isimlerinden , ben eğlenceli kimliiğimle tanınan birisiyim oyüzden benim kadar eğlenceli yada cinsmi desem :A destere beni çok eğlendiriyor sanki bir dizi kahramanı gibi bazen gerçek olamayacak kadar gerçek dışı dizi dünyasından fırlamış gibi ayoll bukadar övgü yeter yoksa yine 3 yıl daha peşimi bırakmaz iyiki foruma gelmişsin ayoll :A

-HEDİYEM-
Buda hediyen fok balığından önceki avatarın @mrt-06 ile birlikte sana çok yakıştırıyorduk avatar değiştirince sende kaybetmiştin resmi ufak bir boyutunu bulup forumda, büyüttüm görüntüsü bozulmadan ancak bukadar oluyor :A
qjnP8B.jpg
Bu avatarla çok tatlıydı cidden ne yap et bul bunu. :X @destere

Herkes güzel hanım resimleri paylaşmış ben sana bey resmi paylaşacağım. :A Nice yıllara. :D

J2-jared-padalecki-and-jensen-ackles-35166269-500-245.gif

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
herzamanki gibi muhteşemsin hogatha sende olmazsan kmsenin bizi hatırlayacağı yok zaten :) dediğin gibi ergenlik dönemimizde düştük foruma onca zaman geçti deselerki şu ana kadar değişen nedir senin açından? değişen bişey yok hala ergeniz ve hala kuma sayısını beşe tamamlayamadık :) çalışmalarımız devam ediyor ama :)

hakkımdaki düşüncelerinde muhteşem herzamanki gibi.... sevildiğimizi bildiğimiz için seviyoruz demekki boşuna peşinden dolaşmıyorum yani :)

hediyemde çok güzel o resmi ben bulamadım hiçbiryerde bir olduki silmiştim ondan sonra tüm araştırmalarıma rağmen o tıfıl çocuklara rastlayamadım :)
Bu avatarla çok tatlıydı cidden ne yap et bul bunu. :X @destere

Herkes güzel hanım resimleri paylaşmış ben sana bey resmi paylaşacağım. :A Nice yıllara. :D

J2-jared-padalecki-and-jensen-ackles-35166269-500-245.gif
hhahaha aa evet bende 22 yasında gelmiştim foruma genç bir kız olarak şimdi orta yaş dönemine girdik bu forumda yaşlanıyoruz çürüyüp gitmeyiz inş ayoll :A :A :A

süprizimi beğenmişsin gördüğüme göre @destere :A

@mrt-06 hediyeni kıskandım ayoll @destere kıymetini bilsin :(

bu fotonun küçük boyutu elimde var büyüttüm ama kalitesi bozuldu araştırıyorum görüntü kalitesi bozmadan büyüten program bulursak avatarı kurtarırız atacan :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
hhahaha aa evet bende 22 yasında gelmiştim foruma genç bir kız olarak şimdi orta yaş dönemine girdik bu forumda yaşlanıyoruz çürüyüp gitmeyiz inş ayoll :A :A :A

süprizimi beğenmişsin gördüğüme göre @destere :A

@mrt-06 hediyeni kıskandım ayoll @destere kıymetini bilsin :(

bu fotonun küçük boyutu elimde var büyüttüm ama kalitesi bozuldu araştırıyorum görüntü kalitesi bozmadan büyüten program bulursak avatarı kurtarırız atacan :A
destere seviyordu bu oğlanları @xemrexxx ile paylaşsınlar. :A