MusicSurvivor 5.Sezon / Çeyrek Final Haftası / Oylama Başladı

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Benim her şarkım iyi canım. Senin gibi geçmiş sezonlarda kim hangisine kaç puan vermiş kim listesine almış araştırmasıyla uğraşmam hiç kaçak dövüş bana göre değil. Ben gerçek müzik kulağıma güvenerek sıralama yaparım her zaman :A
Bu yalanlarına herkes inanır ama ben asla :A

Eski konuları bir güzel incelediğini gayet iyi görüyorum ben. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yok ben senin gibi iyi şarkılarımı önceden harcamadım, karşıma kim gelirse gelsin rahatım sıkıntı yok :A
Ziyneti daha tanımadı onlar :A en çok final puanına sahip 2.kişiyim. :A Ayrıca Kaan her seferinde böyle göklere çıkıp yarı finalde hep eriyen biriydi yine öyle olacak. Çok havalananları Allah sevmez :F
aaaa yalnız @Bully yarı final şansızlığını gökhan ile kırmıştı gökhan uğurlu gelmişse yine aynısı neden olmasın ayoll :A :A .A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Aha Buyur bir kaçak dövüş daha kendi listesini halletmiş bir de rakibinin taktiklerini kontrol altına almış :F

Ne sinsi baksana beni de kontrol etmiş :A
Pis yalanlarınla algı yapmana izin vereceğimi mi sandın. ss

Sinsilik konusunda birbirimize benzediğimizi biliyorsun o yüzden hiç konuşma bence :A

aaaa yalnız @Bully yarı final şansızlığını gökhan ile kırmıştı gökhan uğurlu gelmişse yine aynısı neden olmasın ayoll :A :A .A
Desteğin için saol cadıcım. :bhr: :love1:

Şampiyonluk yakın, meşaleleri yakın. :A

Olamazsan O Seste oldugu gibi Hadise olacaksin hic sampi olamamış :A
Ağzını hayra aç la. :bağır:

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Pis yalanlarınla algı yapmana izin vereceğimi mi sandın. ss

Sinsilik konusunda birbirimize benzediğimizi biliyorsun o yüzden hiç konuşma bence :A

Desteğin için saol cadıcım. :bhr: :love1:

Şampiyonluk yakın, meşaleleri yakın. :A
@Çiğdem- 6.sezonda Soneri kullanabilirmiyim :A
6.sezona soneri alabilirsin @EFE UYSAL ama o kel kafa pek sevilmedi gibi yani bilmiyorum ama sibel can ile son vapur şarkısı elenmemeye oynadı @destere başta olmak üzere soner var diye 1leri yapıştırdılar ayoll :F

adil olucam diye bir dövüyorum bir seviyorum bende bir orta yolu bulamadım ama sen içimden geçenleri bliyorsundur zaten @Bully :A :A :A

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
6.sezona soneri alabilirsin @EFE UYSAL ama o kel kafa pek sevilmedi gibi yani bilmiyorum ama sibel can ile son vapur şarkısı elenmemeye oynadı @destere başta olmak üzere soner var diye 1leri yapıştırdılar ayoll :F

adil olucam diye bir dövüyorum bir seviyorum bende bir orta yolu bulamadım ama sen içimden geçenleri bliyorsundur zaten @Bully :A :A :A
Kim kaldiki baska secebilecegim o var :F :A @destere zatten planlarinin içinde bogulacak merak etmeyin :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Sen genclere hitap eden sarkici secerek akıllılık yaptın ve meyvesini alıyorsun :A
Gökhan her kesime hitap eden kaliteli bir sanatçı. :D Bence bu kadar sevilmesinin en büyük nedeni cıptıs cıptıs müzik yapmaması, kendine has bir tarzı var adamın. :D

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Gökhan her kesime hitap eden kaliteli bir sanatçı. :D Bence bu kadar sevilmesinin en büyük nedeni cıptıs cıptıs müzik yapmaması, kendine has bir tarzı var adamın. :D
Heryerini acarak dinlenenlerde var tabi :A Ama adam hakettigi degeri görüyor sevindirici bazilarida hic görmüyor o yüzden şanslı :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@Bully aylik ve haftalik enler listesi isin vardi :D
her hafta ben hatirlatiyorum :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bunları konusmusken aklima geldi yavaş yavaş söz verdiğim gibi eskisi gibi aktif olmaya başladım :A
Tatillerde coşuyorsun zaten okul başladığı zaman ortada yoksun. :A Bol bol konuşak senle bu aralar :F

En iyisini yapıyorsun aslında, eğitim her şeyden önde gelir. :A

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Tatillerde coşuyorsun zaten okul başladığı zaman ortada yoksun. :A Bol bol konuşak senle bu aralar :F

En iyisini yapıyorsun aslında, eğitim her şeyden önde gelir. :A
Aynen konusalım eğitim önem arz eder gelecegini ve 30 seneni belirliyorsun herseyden önemli anlıcağın :A