MusicSurvivor 5.Sezon / Çeyrek Final Haftası / Oylama Başladı

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Valla ben de beklemiyordum bu etkiyi ama müzik listemde olan ve sevdiğim bi şarkı denk gelince kendime engel olamadım. :A Diğer yoldaşlar artık benim önceki haftalarda yaptığım mücadeleyi bu haftalık benden alsınlar. :A
La sonunda güzel puanını görebilecez demek. :Z

Diğer yoldaşların seni geçen hafta yarı yolda bırakmışlardı, bu hafta doğru yolu bulduğuna sevindim. :A

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
senden güzel puan beklemiyorum heleki keçeliyle yarışan birinin hakedene hakettiği puanı vereceğini sanmıyorum ama yinede bir umut işte yani türbüşona bir puan verme ihtimalini seviyorum :)
Noyani neden sevmezsinki oda kiz hastasi senin gibi oda senin gibi çılgın :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
hangi şarkı var elinde merak ediyorum.
Ismi aklima gelmedi şimdi Hayat bazen tatlidirda oynayan kiza benzeyen biri var Gökhanin klibinde o şarkıda iyi. onada iyi puan gelebilir bilemiyorum :A

siz daha işlerin farkinda değilsiniz.
itirafimla belki kafadaki ampuller yanacak :A şöyle sakin bir ortamda dökeceğim içimi. Sizin grupta hepinizi sevdigimide belirteyim @destere yi bile.
ona ayri bir açiklamam olabilir
Demek işler o kadar kontrolümüzden çıktı yani. :A Sen böyle konuştukça benim yoldaşlarıma olan güvenimde bi kıpırdama oluyor ama yine de onların sözlerini bekleyeceğim, onlara güveniyorum bizden habersiz bir şeyler karıştırmazlar. :A Ha biz de severiz seni onda sıkıntımız yok elbette, muhabbetinden keyif aldığımı önceden belirtmiştim zaten. :)

Diğer yoldaşların seni geçen hafta yarı yolda bırakmışlardı, bu hafta doğru yolu bulduğuna sevindim. :A
Fazla da şaapma hemen. :A Ama beklemediğim düzeyde yani şarkı sayısı az olduğu düşünülürse ben de şaşırdım. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Ziynete verilen tüm puanlar helal olsun vermeyenler de gece rüyalarında kabus gibi çökeyim inşallah :A

@eskici kanka tam puanın benim olmalı aksi halde bilemiyorum bence o kadar Ziynet favorim dedin yakışmaz .ss

@EFE UYSAL bana belli ki bastın 1 puanı hiç affetmeyeceğim .ss

@MEnes umarın tam puanı almışımdır :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

aaa vlla senin finale çıkman demek sönük bir final olucak demek ikiye bölündüm vlla acun çiğdem diyorki at tekmeyi diğerlerinin şansı eşit olucak finalde paraları götür diyor :A

Senin cadın olan çiğdemde kaanı yedirmem ayoll paralar ondan kıymetlimi 1 şampiyonlukta o alsın çıkıcak finale diyor :F

bakalım hangisini dinleyecem ayoll :A :A :A

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Ziynete verilen tüm puanlar helal olsun vermeyenler de gece rüyalarında kabus gibi çökeyim inşallah :A

@eskici kanka tam puanın benim olmalı aksi halde bilemiyorum bence o kadar Ziynet favorim dedin yakışmaz .ss

Yok 1 degil :A

sen daha sabah kizlara duskun degil diyordun.
miksercilik yaptin demek sabah :A
@destere ile aramiz limoni oldu senin yuzunden.
iyimi oldu kötumu oldu bakacağiz :A
Troll diyelim biz :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
aaa vlla senin finale çıkman demek sönük bir final olucak demek ikiye bölündüm vlla acun çiğdem diyorki at tekmeyi diğerlerinin şansı eşit olucak finalde paraları götür diyor :A

Senin cadın olan çiğdemde kaanı yedirmem ayoll paralar ondan kıymetlimi 1 şampiyonlukta o alsın çıkıcak finale diyor :F

bakalım hangisini dinleyecem ayoll :A :A :A
Benim cadıcığıma güveniyorum ben sonuna kadar. :bhr: Zaten ben finale çıkarsam reytingin yine yüksek olur, kıskançlara tek tek cevap vereceğim için coşar konun :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@MEnes i sabah çok sıkıştırdık.nerdeyse oylarını açikladi :A
ben tahmini bir listede yapmistim. Ve Gökhana en az 3 bekliyorum demiştim :p 2 olursa şaşırmam demistim.
@Bully jurilerden ilk benim oy açıklanacak :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

Bilemiyorum tam puanı kimin aldığını Cuma günü göreceğiz. :A
@MEnes 'e inanma @Bully herkese mavi boncuk dağıtıyor.:A
La biz ne zaman sözümüzü çiğnemişiz. :A Sonuçlar açıklanınca göreceksiniz neler olduğu efenim sürprizlere hazır olun. :A :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Demek işler o kadar kontrolümüzden çıktı yani. :A Sen böyle konuştukça benim yoldaşlarıma olan güvenimde bi kıpırdama oluyor ama yine de onların sözlerini bekleyeceğim, onlara güveniyorum bizden habersiz bir şeyler karıştırmazlar. :A Ha biz de severiz seni onda sıkıntımız yok elbette, muhabbetinden keyif aldığımı önceden belirtmiştim zaten. :)

Fazla da şaapma hemen. :A Ama beklemediğim düzeyde yani şarkı sayısı az olduğu düşünülürse ben de şaşırdım. :A
oh oh kafa karıştırmayı başarmışım ama diyeceklerimi tahmin etmezsiniz. çok vahim değil. sadece gercekler :A