Survivor 2017'ye Katılacak Son İki İsim Netleşti!

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Olsun Survivor'da tanırsın o zaman :)
Yani Berna Öztürk eğer sakin birisiyse elenebilir ilk haftadan ama kavgacı falansa bilemiyorum :D

Kavgacı gibi duruyor ama oyunlarda kötü gidecek bir tipi var fazla barındırmazlar. :D

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Bende izlemedim ama ünlülerde yer alsa bir şey demezdim geçen seneki Semih gibi ama Semih Serkan'dan dolayı normaldi gönüllülerde olması. Nihal var bide. :D
Aynen Semihin Ütopyada 2.olup gönüllülerden olması Serkan'ın ünlülerde olması biraz değişikti :D
Sence kimlerim SMS'leri yüksek olur ilk haftada?

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Aynen Semihin Ütopyada 2.olup gönüllülerden olması Serkan'ın ünlülerde olması biraz değişikti :D
Sence kimlerim SMS'leri yüksek olur ilk haftada?

İlhan Mansız Furkan Kızılay en ünlüleri. Ama Fenerbahçeliler Serhat Akın'a yüklenir. Çılgın Sedat ile Tarık Mengüç'ün seveni varmıdır bilmem. Ama ben Şahika'danda patlama bekliyorum. @sürgünüm ve @EFE UYSAL ilk dakikadan beri destekçileri. :A

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
İlhan Mansız Furkan Kızılay en ünlüleri. Ama Fenerbahçeliler Serhat Akın'a yüklenir. Çılgın Sedat ile Tarık Mengüç'ün seveni varmıdır bilmem. Ama ben Şahika'danda patlama bekliyorum. @sürgünüm ve @EFE UYSAL ilk dakikadan beri destekçileri. :A
Sen ve @HachiKo umarım bu sene yalan dolan falan hiçbir şekilde olmaz!! yoksa yine anında bırakırım.!! yine geceleri netten bakaca m ve furkan ile eser west i tutuom .. en başta furkanı tabii :D : :D ::D bol başarılar ona oh oh :D

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Peki ya gönüllülerden

Sen ve @HachiKo umarım bu sene yalan dolan falan hiçbir şekilde olmaz!! yoksa yine anında bırakırım.!! yine geceleri netten bakaca m ve furkan ile eser west i tutuom .. en başta furkanı tabii :D : :D ::D bol başarılar ona oh oh :D
Yalan dolan derken neyi kastediyosun?

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Peki ya gönüllülerden

Yalan dolan derken neyi kastediyosun?
Geçen sene ilk defa izledim ben survivor ı hayatımda. nihal serkay semih nagi için. ama çok büüyk oynlar kumpaslar dönüyor çok açıktı bu nası l fark etmedn oylamaa zaten demiyorum!!

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Kız güzel ama yetersiz kalır yarışma için. İnsanlar Merve Aydın, Nagihan gibi erkeklerden bile daha çok kazanmak isteyen hırslı kişileri destekliyor.
Gönüllülere giderse şansı olur ama ünlülere giderse ilk eleyecekler arasında olmaması ihtimali 0
Adam ise Mehmet ve Semih karışımı bir şey. Görüntü Mehmet ama içten Semih gibi . Yolu o kadar uzun olmaz . Göz 6 programında 1. Olabilir ama burada rakipleri güçlü.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Kız güzel ama yetersiz kalır yarışma için. İnsanlar Merve Aydın, Nagihan gibi erkeklerden bile daha çok kazanmak isteyen hırslı kişileri destekliyor.
Gönüllülere giderse şansı olur ama ünlülere giderse ilk eleyecekler arasında olmaması ihtimali 0
Adam ise Mehmet ve Semih karışımı bir şey. Görüntü Mehmet ama içten Semih gibi . Yolu o kadar uzun olmaz . Göz 6 programında 1. Olabilir ama burada rakipleri güçlü.
Yalnız Berna'da hırslı bir yarışmacı ve Göz6 parkur oyununda en iyi dereceyi yaptı