Çiftler Yarışıyor 7.Hafta

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hemde sahnesini yollamadı :A

Oy yollama süresinden 5 gün geçmişti vadikızına rahatlıkla -15 veririm dedim ona kırılmış :D

İyimisin ben ve 1 hafta forumda olmamak :A Etiketlemede yaptım sana o kadar. :D
bu konuda devreye girmek zorundayim.
ben bas juriyim ben bile anlamadim nezaman sahne ve oylama olacakti. en son etiketlediginde 1 kisi tek oy yolladi diye yazdiginda oylamanin basladigini anladim.
sonra erteledim dedin sonra dun bi baktik pat diye devam ettin.
yarismanin basindan beri biz hic bilemedik program nezaman basliyor ne zaman bitiyor.
beni bas juri sectiginde ben senden daha fazla cabaladim. sana jurilerin bir kismini ben ayarladim ve hatirlatip durdum insanlara oy yollamalari icin ve senin yarisman yuzunden ben iki kisinin kalbinide kirdim malesef.
bazi zamanlar Ms de ömde ve burda sana sorup durdum nezaman yeni haftaya baslayacagiz diye. Sen ms de ayni mesajin icindeki ireme oy kismi icin cevap vermistin.
ben ogunden sonra sana hic soru sormadim. sen nezaman etiketkeyip oy yollayin deyince yolladim.
ben bunlari belirteyimde ilerde daha dikkatli olursun umarim

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
BİHTER & BEHLÜL
(Sen gerçekten Firdevs hanımım kıziymışsın)

Bihter ile Behlül aşklarının en büyük demlerini yaşadığı 45'li bölümlerde bir sahne vardı. Taş ev sahnesiydi ve orada Bihter kendini anlatıyordu. Firdevs'in kızı olmaktan bahsediyordu. Behlül ise sen Bihter'sin aşksın diyordu. Firdevs hanımın kızı değilsin diyordu.
Sahne oraya gönderme bu açıklamayı yapayım dedim. Çünkü derinliği çok yüksek olan bir sahne.:bhr:

Sahnem budur. (Recap 1.50 - 4.50)

@Çiğdem- @pompy @Bully @destere @MEnes @Doğu @Aserat @turkuazz @MasacRE- @eskici @batuhankaralar @dosimosi @yader @vadikızı @mrt-06 @denizz19 @xemrexxx @MayısKralı

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
yarışma yapıyosan eğer en azından bir kere hatırlatma yapma hakkın vardı 1 hafta
forumda yoktun geldin bir gün sonra konu açtın @yader de sana tepki gösterdi yarışma
ne oldu diye unuttum ne yapabilirim

Vadikızı seninle polemiğe girmek istemiyorum, durumlarında sürekli "bu forumdan kimseyle küsmek istemiyorum." diyorsun ama nedense hep kırılan darılanda sensin. Şimdide o bu haftalıktı falan diyorsun daha ne diyeyim -5 vermesemde eleniyordun. Ki oy için seni etiketledim kaç kere, forumda aktiftin son anda yollasaydın yine izin verecektim ama sen çekiliyorum dedin. Zeytinyağı gibi üste çıkıyorsun ya bir şey demiyorum.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Vadikızı seninle polemiğe girmek istemiyorum, durumlarında sürekli "bu forumdan kimseyle küsmek istemiyorum." diyorsun ama nedense hep kırılan darılanda sensin. Şimdide o bu haftalıktı falan diyorsun daha ne diyeyim -5 vermesemde eleniyordun. Ki oy için seni etiketledim kaç kere, forumda aktiftin son anda yollasaydın yine izin verecektim ama sen çekiliyorum dedin. Zeytinyağı gibi üste çıkıyorsun ya bir şey demiyorum.

Etiket gelmiyor diye kaç kere yazıyoruz görmüyormusun hatanı niye anlamıyosun
sen ya bir kere bile hatırlatma yapmadın bende kırılırım tabii onu yapan sensin bence
hatanı görmüyosun

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
bu konuda devreye girmek zorundayim.
ben bas juriyim ben bile anlamadim nezaman sahne ve oylama olacakti. en son etiketlediginde 1 kisi tek oy yolladi diye yazdiginda oylamanin basladigini anladim.
sonra erteledim dedin sonra dun bi baktik pat diye devam ettin.
yarismanin basindan beri biz hic bilemedik program nezaman basliyor ne zaman bitiyor.
beni bas juri sectiginde ben senden daha fazla cabaladim. sana jurilerin bir kismini ben ayarladim ve hatirlatip durdum insanlara oy yollamalari icin ve senin yarisman yuzunden ben iki kisinin kalbinide kirdim malesef.
bazi zamanlar Ms de ömde ve burda sana sorup durdum nezaman yeni haftaya baslayacagiz diye. Sen ms de ayni mesajin icindeki ireme oy kismi icin cevap vermistin.
ben ogunden sonra sana hic soru sormadim. sen nezaman etiketkeyip oy yollayin deyince yolladim.
ben bunlari belirteyimde ilerde daha dikkatli olursun umarim

Ben şunu anlamıyorum acaba sadece sizin mesajlarınızı mı görmüyorum ya da siz benimkileri mi görmüyorsunuz @sokak sanati bana Beren ne zaman şampiyon olacak gibi bir cümle kurduğunda 15 tatil demiştim sonrada bu haftaya karar almıştık. Şimdi vadikızı dışında tüm yarışmacılar oy gönderiyor , ama sen başjüri olarak tarih bilmiyorsun ben size dakika dakika bildirmek zorunda değilim. Normal tarih 5 gün öncesiydi zaten

Etiket gelmiyor diye kaç kere yazıyoruz görmüyormusun hatanı niye anlamıyosun
sen ya bir kere bile hatırlatma yapmadın bende kırılırım tabii onu yapan sensin bence
hatanı görmüyosun

Allah aşkına etiketin gelmemesi benim problemim değil vadikızı, sen yarışmacıysan yarıştığın yarışmayıda takip et. Sen hatanı fark et önce

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Ben şunu anlamıyorum acaba sadece sizin mesajlarınızı mı görmüyorum ya da siz benimkileri mi görmüyorsunuz @sokak sanati bana Beren ne zaman şampiyon olacak gibi bir cümle kurduğunda 15 tatil demiştim sonrada bu haftaya karar almıştık. Şimdi vadikızı dışında tüm yarışmacılar oy gönderiyor, ama sen başjüri olarak tarih bilmiyorsun ben size dakika dakika bildirmek zorunda değilim

Allah aşkına etiketin gelmemesi benim problemim değil vadikızı, sen yarışmacıysan yarıştığın yarışmayıda takip et. Sen hatanı fark et önce

etiket gelmiyor diyoruz tüm üyeler diyor bildirim gelmiyor diyee forumda etiket sorunu
var sende bunu anlasan

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Ben şunu anlamıyorum acaba sadece sizin mesajlarınızı mı görmüyorum ya da siz benimkileri mi görmüyorsunuz @sokak sanati bana Beren ne zaman şampiyon olacak gibi bir cümle kurduğunda 15 tatil demiştim sonrada bu haftaya karar almıştık. Şimdi vadikızı dışında tüm yarışmacılar oy gönderiyor, ama sen başjüri olarak tarih bilmiyorsun ben size dakika dakika bildirmek zorunda değilim
istersen öm deki yazilarimiza bak. ben sana haftalar öncede sorular soruyordum ama bak bakalim senin cevabin varmi.
eski konularada bakabiliriz. ben kac kere sitemimi belirttim cift yarismasi konusunda. sen defakarca sonuclarin tarihini erteledin.
@destere bile bizi alay konusu etmisti habersiz kaldiğim icin hep

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Ben şunu anlamıyorum acaba sadece sizin mesajlarınızı mı görmüyorum ya da siz benimkileri mi görmüyorsunuz @sokak sanati bana Beren ne zaman şampiyon olacak gibi bir cümle kurduğunda 15 tatil demiştim sonrada bu haftaya karar almıştık. Şimdi vadikızı dışında tüm yarışmacılar oy gönderiyor , ama sen başjüri olarak tarih bilmiyorsun ben size dakika dakika bildirmek zorunda değilim. Normal tarih 5 gün öncesiydi zaten

etiket yapmazsan ben nerden bilicem yarışmanın başladığını özelden yazsaydın
ilgilenemedim diyen yazan sendin benim hatam yok

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
eger bas jurine dakika dakika bildirmek zorunda degilsen ozaman benden bukadar.
ben yeterince ugrastim senin icin.
senin yoklugunda yarisma aksamasin diye misafirim varken bile yarismayi usuluyle sunmustum.
artik yokum @MayısKralı

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yine eleniyordun diyor @vadikızı mayıskralıda sana sende onu anla.
Her yerde beni niye etiketlemedin beni niye jüri yapmadın diye de hesap sorma yani unutuluyor olabilir böyle şeyler. Seni üzelim kıralım dalga geçelim amacı taşımıyor kimse.

MayısKralı

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
istersen öm deki yazilarimiza bak. ben sana haftalar öncede sorular soruyordum ama bak bakalim senin cevabin varmi.
eski konularada bakabiliriz. ben kac kere sitemimi belirttim cift yarismasi konusunda. sen defakarca sonuclarin tarihini erteledin.
@destere bile bizi alay konusu etmisti habersiz kaldiğim icin hep

Ya yarışmayla ilgilenemem ayrı bir durum ama sonuçların 7 Ocak olacağını herkes biliyordu. Hatta 1 oy geldi diye 2 gün erteledim dedim o mesaja güldürdün atacağına oyunu kullansaydın

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Yine eleniyordun diyor @vadikızı mayıskralıda sana sende onu anla.
Her yerde beni niye etiketlemedin beni niye jüri yapmadın diye de hesap sorma yani unutuluyor olabilir böyle şeyler. Seni üzelim kıralım dalga geçelim amacı taşımıyor kimse.

Umut benim derdim elenme değil ben ele dedim zaten yarışma sunuyor etiket yapması
lazım hatırlatması lazım bak 1 hafta yoktu forumda gelince sahnemi seçiyo insan abla
sahneni göndermedin ne oldu diyemezmi ya

Ya yarışmayla ilgilenemem ayrı bir durum ama sonuçların 7 Ocak olacağını herkes biliyordu. Hatta 1 oy geldi diye 2 gün erteledim dedim o mesaja güldürdün atacağına oyunu kullansaydın

Ben bilmiyordum etiket gelmiyor diyorum sana neyse ya tmm uzamasın konu

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Umut benim derdim elenme değil ben ele dedim zaten yarışma sunuyor etiket yapması
lazım hatırlatması lazım bak 1 hafta yoktu forumda gelince sahnemi seçiyo insan abla
sahneni göndermedin ne oldu diyemezmi ya

Ben bilmiyordum etiket gelmiyor diyorum sana neyse ya tmm uzamasın konu

Biz kadar ilgili ol sende o zaman. Senin ihmalin yok mu hiç