Coen Kardeşlerden Western Dizisi: ''The Ballad of Buster Scruggs''

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Coen Kardeşlerden Western Dizisi: ''The Ballad of Buster Scruggs''

C143IiCXAAAQwsZ.jpg

Sinemanın yetenekli kardeşleri Joel ve Ethan Coen, 'The Ballad of Buster Scruggs' adlı western antoliji serisi için hazırlıklara başladı.

Senaryoyu yazan Coen kardeşler, dizinin yönetmenliğini ve yapımcılığını da üstlenecekler. Böylece kariyerlerinde ilk kez bir dizi yazmış ve yönetmiş olacaklar. Dizi, iç içe geçmiş altı hikaye içeriyor. Üç ya da altı bölüm olarak planlanan 'mini dizi'nin, aslında başta bir film için tasarlandığı ancak hikaye bir filmle anlatılamayacak kadar kapsamlı bulunup diziye dönüştürüldüğü öğrenildi.

Ne dersiniz, True Grit ve No Country For Old Men filmleriyle western'de başarılı olduklarını kanıtlayan yönetmenlerin yaptığı bir dizi ses getirmeyi başarabilecek mi?

Orijinal formatta oku

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Coen kardeşler ve western, beni heyecanlandırdığı gibi sizleri de heyecanlandırdı mı? :) @Tolstoyevski @Danger UA! @destere @OzaN @legolas9900 @MEnes

İlk başta Westworld gibi hayal kırıklığı çıkma ihtimali olacağı için heyecanlanmadım, anladım ki dizi piyasasında ne kadar usta isim olursa olsun çok büyük beklentiye girmek hayal kırıklığına yol açabiliyor.

Ancak mini dizi olması işleri değiştirir. Mini diziler, sinema filmlerine en yakın türdür. Reyting kaygısı için gereksiz kasıntılar, uzatmalar yapmazlar, çoğu zaman dizi tadında biter? O yüzden büyük beklentilerle olmasa bile merakla bekliyorum. İhtiyarlara Yer Yok filmini izleyeli yıllar oldu, yaşattığı gerilim hissi hâlâ aklımda. Onun kalitesinde bir şey çıkarsa tadı damağında kalır. :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Başrolde Javier Bardem ve Billy Bob Thornton gibi sayko karakteri canlandırabilecek biri olsun başka da bir şey istemem. :)