2016 Yapımcılar Birliği (PGA) Adayları Belli Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

2016 Yapımcılar Birliği (PGA) Adayları Belli Oldu!

pga.jpg

28 Ocak'ta sahiplerini bulacak olan PGA (Yapımcılar Birliği)'nin adayları belli oldu.

Her yıl yılın en iyi film ve yapımcılarına dağıtılan ödüllerde Oscar'da da yer alan sıralama sistemi kullanıldığı için adayların önünün açılmasında önemli bir durak olarak görülen PGA'nin listesinde en çok 'Deadpool' sürprizi dikkat çekerken geç bitirildiği için doğru düzgün adaylık elde edemeyen 'Silence' ise yine hayal kırıklığına uğradı.

Öte yandan önemli sosyal meselelere parmak basan filmlere verilen Stanley Kramer Ödülü ise Richard ve Mildred Loving'in tarihi bir ilk niteliğindeki evliliğini konu alan 'Loving'e verilecek.

EN İYİ FİLM
  • Arrival
  • Deadpool
  • Fences
  • Hacksaw Ridge
  • Hell or High Water
  • Hidden Figures
  • La La Land
  • Lion
  • Manchester by the Sea
  • Moonlight

EN İYİ ANİMASYON
  • Finding Dory
  • Kubo and the Two Strings
  • Moana
  • The Secret Life of Pets
  • Zootopia
Orijinal formatta oku

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Deadpool nedir? :(

Nocturnal Animals ve Sully için üzüldüm.

Keşke Hell or High Water'ı görmezden gelselerdi. :)
hell or high water sonunda hakettiği adaylığı almış :) sen sevmemişsin ama sanırım izlediğin anki ruh halinle alakalı bir durum yoksa güzel bir film :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
hell or high water sonunda hakettiği adaylığı almış :) sen sevmemişsin ama sanırım izlediğin anki ruh halinle alakalı bir durum yoksa güzel bir film :)
Filmlere puanımda ruh hali pek etkili olmuyor. O filmi sevmeyi istiyordum ama olmadı, sevmeyince sevmiyorum. Konu olarak boştu ve bana uyan herhangi bir karakter yoktu. Ödüllerle adının anılması ilginç. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Filmlere puanımda ruh hali pek etkili olmuyor. O filmi sevmeyi istiyordum ama olmadı, sevmeyince sevmiyorum. Konu olarak boştu ve bana uyan herhangi bir karakter yoktu. Ödüllerle adının anılması ilginç. :)
demekki boş değilmiş :) birde ödülü alıyormuş o zaman tekrar bir yorumunu alırım :))