'Ahmet Hakan ile Kanal D Haber'in Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

'Ahmet Hakan ile Kanal D Haber'in Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

proxy-1.jpg

Kanal D Ana Haber’in yeni ekran yüzü Ahmet Hakan oluyor.

Mehmet Ali Birand sonrası reytinglerde aradığını bir türlü bulamayan Kanal D Ana Haber'in başına, televizyon hayatına 1993’te muhabirlik ile başlayan ve meslek hayatı boyunca pek çok başarılı işe imza atan Ahmet Hakan geçti.

Ahmet Hakan ile Kanal D Haber, Pazartesi akşamı başlıyor!

https://www.kanald.com.tr/ana-haber-bulteni/fragmanlar/ahmet-hakan-ile-kanal-d-haber#/text-text
Orijinal formatta oku

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Her kesimden sevmeyeni olan bir isim, bence hatalı bir karar bunun yerine mesela Hande Fırat haber sunabilirdi hazır son dönemlerde popüler bir isim olmuşken. :) Ama Fatih Portakal'dan izleyici çalar eğer yorumlu haber yapacaksa.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Gerçekleri korkmadan söyleyebilen, güçlü olanın değil haklı olanın yanında cesurca durabilenlerden olması dileğiyle. Hayırlı uğurlu olsun.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Fatih Portakal bunu da süpürür, insanlar merak ettiği için bir süre yüksek gidecektir diye tahmin ediyorum sonra düşer.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Aklıma direk bu video geldi. Gerçi Melih'ten , Ahmet'e ders 1-2-3... şeklinde birçok video var ama bu yeterli herhalde [emoji4]

Bence Kanal D çok büyük hata yapıyor aynısını Cüneyt Özdemir'de de gördük bu da ikinci Cüneyt vakası olacak.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Eeey KanalD, Hande Fırat dururken döne döne mevlanaya bağlayan bu adamı niye anchorman yaparsın sadece soruyorum ? :A

Reaksiyon puanı
156
Puanı
65
Kanal d birand la haber reytinglerinin en yuksek seviyesine ulasmisti.o seviyeleri bir daha yakaliycagini sanmiyorum.idare eder reytingler alir ama kanal d ye yeter mi bilmem.hem 1 kusak reklama bu eziyet niye :T:

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,388
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Eeey KanalD, Hande Fırat dururken döne döne mevlanaya bağlayan bu adamı niye anchorman yaparsın sadece soruyorum ? :A
cüneyt özdemirde yaptı ama Türker inanoğlunun damadı olunca Olan erler filmin dizilerine oldu aydın doğan diziyi düzeltmek için hamleler yaptı ve tekrardan serdar cebeyi getirdi

Aklıma direk bu video geldi. Gerçi Melih'ten , Ahmet'e ders 1-2-3... şeklinde birçok video var ama bu yeterli herhalde [emoji4]

Bence Kanal D çok büyük hata yapıyor aynısını Cüneyt Özdemir'de de gördük bu da ikinci Cüneyt vakası olacak.
erler filmin durumu cüneyt özdemirle ilgili olmasın 9.sezonda Arka sokakalrın başına gelen büyük düşüş ve küçük ağanın