MusicSurvivor 5.Sezon / Çeyrek Final Haftası / Oylama Başladı

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bu şarkı bence daha duygusal ama sen bilirsin :D
İkisi de harika ve bir kura çektim. :A

DBW9n3.png

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bu hafta reyting patlaması yaşayacaksın, oyları açıklarken iyi ayarla abla, önce Deniz ile Umut'un düşük oylarını ver elenecek sansınlar, işte o zaman sen gör kaosu vahşeti, trajediyi. :A @Çiğdem-

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,886
Puanı
1,060
merhabalar
@sokak sanati çok beğenemedim

@denizz19 çok beğenemedim. gecen haftaninki daha iyiydi.
@mrt-06 hayal kırıklığına uğradım. yanimda kal ve çatı katının olmadığı bir hafta kış masalıyla gelirsen tam puan alırsın demiştim fakat ilk 3 tesin yine
@Bully hayal kırıklığı. evet güzel sarki profildede paylaşmıştım ama bir yanımda kal ve çatı katı kadar güzel değil. ama doğru hamlemi evet. tüm şarkılar hayal kırıklığı oyüzden şansın iyi yine.
bakalim @OzaN nasıl gelecek

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bu haftalık başka da mesaj atmayacağım çünkü insanların çirkin yüzlerini görüyorum şu an Ve hiç uğraşamam sinsi işlerle. Çıkarsam yarı finale ne ala çıkaramazsam bir şey Yok. İyi seyirler.

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu hafta reyting patlaması yaşayacaksın, oyları açıklarken iyi ayarla abla, önce Deniz ile Umut'un düşük oylarını ver elenecek sansınlar, işte o zaman sen gör kaosu vahşeti, trajediyi. :A @Çiğdem-
geçen hafta @sokak sanati eleniyormu diye reytingleri aldık zaten cnm 19:00 olmasına rağmen yine birşeyler ayarlayacam belkide hedefte sen olursun :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
merhabalar
@sokak sanati çok beğenemedim

@denizz19 çok beğenemedim. gecen haftaninki daha iyiydi.
@mrt-06 hayal kırıklığına uğradım. yanimda kal ve çatı katının olmadığı bir hafta kış masalıyla gelirsen tam puan alırsın demiştim fakat ilk 3 tesin yine
@Bully hayal kırıklığı. evet güzel sarki profildede paylaşmıştım ama bir yanımda kal ve çatı katı kadar güzel değil. ama doğru hamlemi evet. tüm şarkılar hayal kırıklığı oyüzden şansın iyi yine.
bakalim @OzaN nasıl gelecek

Ben paylaşmadım ki:(