MusicSurvivor 5.Sezon / Çeyrek Final Haftası / Oylama Başladı

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Artık bir zahmet güya son 5 şarkımı seviyordun ama aksine daha düşük verdin abla. Umarım aynı şoku bunda yaşamam. :)

Gerçekten seviyorum sıralama yapmam lazım diğer şarkıları daha çok sevdiğim için yorumdan kaçıyorum ama bu hafta seni üzmücem gibi duruyor :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Kızın sesi daha çok geçiyor gibi sanki.:D Ama şarkı efsane..
Aslı'nın sesi biraz daha baskın bu şarkıda evet ama Gökhan'ın nakaratı tek başına okuduğu bir kısım olduğu için sıkıntı yok :D Şarkımız hem Kördüğüm hem de Rüzgarın Kalbi dizilerinde çalmış, Foxçu olarak tam puan verirsin artık. :F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Aslı'nın sesi biraz daha baskın bu şarkıda evet ama Gökhan'ın nakaratı tek başına okuduğu bir kısım olduğu için sıkıntı yok :D Şarkımız hem Kördüğüm hem de Rüzgarın Kalbi dizilerinde çalmış, Foxçu olarak tam puan verirsin artık. :F

Sevdiğimi söyledim zaten bilmiyorum yani 4 puan verebiliyorum en fazla. Candan yada Ziynet efso gelmezse tam veririm.:A
Sen nasıl buldun benim şarkıyı. 2 verirsin kesin.:(

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Özelden yazmıss Rüzgargülü ekledim bende ve billy kanede oy yolladı diye onuda tekrar koyduk :A
5 puan Ariana 4 Puan Sibel 3 Puan Gökhan 2 Puan Candan 1 Puan Ziynet

Onu Umut kafalamış itiraflarda okudum şimdi, hatta vereceği oyları bile yazmış. :F ciddi ciddi oy yollayacaksa yollasın ama yukarda yazdığım gibi yollayacaksa haksızlık olur. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Bu haftaki Çeyrek Final şarkımız Ziynet Sali'nin son dönemlerde en çok dinlenen şarkılarından biri olan "BUGÜN ADIM LEYLA" olacak. Umarım beğenirsiniz. :)

@dreamy @destere @MasacRE- @Bully @cevaa @MayısKralı @vadikızı @turkuazz @Ahmad @MEnes @Forumdash @EFE UYSAL @sokak sanati @OzaN @xemrexxx @soo @Maskeli Fedai @eskici @cookies @dosimosi @mrt-06 @FaJi @ozmoturk @Doğu @tolgab @RüzgarGülü @Billy Kane
Hem bonişim hem yumoşum bu hafta harika, ben ne yapıcam. )::

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Onu Umut kafalamış itiraflarda okudum şimdi, hatta vereceği oyları bile yazmış. :F ciddi ciddi oy yollayacaksa yollasın ama yukarda yazdığım gibi yollayacaksa haksızlık olur. :A
Ayoll oyüzden juri kadrosuna ekledimya şarkıları dinleyip oylasın dedim @sokak sanati na
:A :A :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Bu haftaki Çeyrek Final şarkımız Ziynet Sali'nin son dönemlerde en çok dinlenen şarkılarından biri olan "BUGÜN ADIM LEYLA" olacak. Umarım beğenirsiniz. :)

@dreamy @destere @MasacRE- @Bully @cevaa @MayısKralı @vadikızı @turkuazz @Ahmad @MEnes @Forumdash @EFE UYSAL @sokak sanati @OzaN @xemrexxx @soo @Maskeli Fedai @eskici @cookies @dosimosi @mrt-06 @FaJi @ozmoturk @Doğu @tolgab @RüzgarGülü @Billy Kane

Ahh ahh nasıl oy vercez bee :ozur:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Kes be. Adam bana destek olmaya geliyor hem bak ilk 3'e sizi koydum.:A