destere 60.000'ler Kulübünde !

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
tebrikler totoş hiç aldırmadan forumun içine ediyon :))) bak şu saldıranlar da @Çiğdem- ve @dosimosi galiba :)) arkadaki de @vadikızı diğerlerinin yorulmasını bekliyor onlar gidince seni yiyecek :)))
http://static.fjcdn.com/gifs/Well+***+this+shit_8f95b4_5026235.gif
hahaha ayy şuna bak @destere efendi hiçbirşey hissetmeyerek yoluna devam ediyor ayoll sinekmi ısırıyor acaba diye düşünüyor kesin :A :A :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
Nice sıva dolu mesajlara @destere :) Hediyeni şuraya iliştiriyorum :A Bu zatı şahane, insan olduğuna dair bende derin şüpheler uyandıran (bende daha enteresan şeyler de uyandırıyor ama burası yeri değil) Barbara kardeşimizi beğenilerine sunuyorum :A Barbara heralde manken olan :)
giphy.gif
Ben zaten hediye kazanına düştüm demi. :T: Benim dışımda herkese hediye veriyon. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
60-009.jpg

Evet forumun benim deyişimle Tolga Çeviği olan @destere 60'ler kulübüne girmiştir.

Aslında birkaç gün olmuş ama en son 50'ler kulübü açılmış 55'ler kulübü açılmamış arada kaynamış bari 60'ler de aynı ayıp olmasın diye konusunu açayım dedim ayoll :Z

Neden Tolga Çevik dediğimi bu hediyemden anlayabilirsiniz :A :A :A

@sokak sanati @xemrexxx @Bully @Harunnn60 @mrt-06 @cookies @MasacRE- @Doğu @MEnes @eskici

teşekürler hogatha :) ama çok geç kalmışsın ben geçen bıldır 60 bine girmiştim aradan çok zaman geçmişti :) gecikmelide olsa aklına gelmişim yinede sağol varol allah seni bana nasip eder inşallah :)

tebrikler totoş hiç aldırmadan forumun içine ediyon :))) bak şu saldıranlar da @Çiğdem- ve @dosimosi galiba :)) arkadaki de @vadikızı diğerlerinin yorulmasını bekliyor onlar gidince seni yiyecek :)))
http://static.fjcdn.com/gifs/Well+***+this+shit_8f95b4_5026235.gif

bunlar yemeyemi çalışıyor tecavüz etmeyemi çalışıyor pek bell değil ama hipo bensem ikinci şık doğrudur umarım :) çünkü zıplayanlar dişi sanırım :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
teşekürler hogatha :) ama çok geç kalmışsın ben geçen bıldır 60 bine girmiştim aradan çok zaman geçmişti :) gecikmelide olsa aklına gelmişim yinede sağol varol allah seni bana nasip eder inşallah :)
hhahahah aa evet 1 yıl oldu değilmi :A :A .A

Yakında sana çok daha büyük bir süprizim olucak beklemeye devam et ayoll :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Nice sıva dolu mesajlara @destere :) Hediyeni şuraya iliştiriyorum :A Bu zatı şahane, insan olduğuna dair bende derin şüpheler uyandıran (bende daha enteresan şeyler de uyandırıyor ama burası yeri değil) Barbara kardeşimizi beğenilerine sunuyorum :A Barbara heralde manken olan :)
giphy.gif

barbarayı yerinden hoplatıp oynatan gizli özne benimdir umarım :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
çok mantıklı aslında 3 yıldır buradayım ilk defa bilinmeyen sayfa görüyorum sdece adminlerin girebildiği bir yer olmalı bencede :eek::eek::eek:

bilinmeyen sayfayı @Doğu ile @MEnes e sorman lazım:) bir iftira attılar kendileri köşelerinde sakince otururken ben iftirayı temizlemeye çalışıyorum lanet olsun sıvacı kardeşlerime :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
benim konularda bunlari yazmistin iade ediyorum ;) 3000li konuda :
"Kutlarim"
ve 5000li konuda:
"çatlasanda kutlamıycam seni .. "
iaedemi yaptım :)
hadi benimki fazla olsun:
tebrikler

o zamanlar aramız kötüydü o yüzden öyle yazmıştım şimdi sen bunları niye hatırlattınki ? :) yaptığım güzel şeyler hiç aklına gelmedi tabi yemedin içmedin gidip kötüleri biriktirdin bir yerden patlatayım diye şimdi rahatladınmı isveç ördeği :))

aaaa bu arada teşekürler kutlaman için :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
bilinmeyen sayfayı @Doğu ile @MEnes e sorman lazım:) bir iftira attılar kendileri köşelerinde sakince otururken ben iftirayı temizlemeye çalışıyorum lanet olsun sıvacı kardeşlerime :))
İftira en korktuğum günahtır :A Odadaki belgeler ifşa olursa ben direk Ürdün'e topuklarım orada suçlu iadesi yokmuş :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bununla idare et fazla açılma :A Her an oklava yiyebiliriz bir yerlerden :A

bende yanlış olmaz bilirsin yani bir kere saat ve mevsim açılmaya müsait değil :) iki dakika dışarı çıktım yarım saattir o donan tarafımı eski haline döndürmeye çalışıyorum :)