sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Senaryosunu Ece Yörenç’in kaleme aldığı, yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı’nın üstlendiği Bu Şehir Arkadan Gelecek, bu akşam yayın hayatına başlıyor!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerinde Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun’un yer aldığı dizi; henüz dört yaşındayken annesi gözlerinin önünde öldürülen ve o olaydan sonra hayatı yük gemilerinde geçen Ali’nin hikayesini anlatıyor.

Dizi ile ilgili yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

Bu Şehir Arkandan Gelecek, yeni bölümleri ile her Çarşamba 20:00'de Atv'de!

C1LHFGYXEAAiO9U.jpg

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
No: 309'umuz daha iyi gidecektir ama geceleyin şans vereceğim buna yine de. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Tabiki izlicem çarşambalarım bomboştu. Ece Yörenç ve yan rollerin zayıflığı beni biraz tedirgin ediyor. Sezon sonuna götürsün kafi :X
Birkaç yerde okudum, Ay Yapım Kenan İmirzalıoğlu'nun (senaryoları beğenmemiş) dizisini yetiştiremeyince bu diziyi Atv'ye teklif etmiş. Umarım sırf yapmak işin değil de, gerçekten emek verilerek bir iş ortaya çıkmıştır.

Poyrazı ve No 309u kötü etkiler :A
Ben böyle dizi yarıştırmaları sevmiyorum, herkes kendi kısmetini yer. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Birkaç yerde okudum, Ay Yapım Kenan İmirzalıoğlu'nun (senaryoları beğenmemiş) dizisini yetiştiremeyince bu diziyi Atv'ye teklif etmiş. Umarım sırf yapmak işin değil de, gerçekten emek verilerek bir iş ortaya çıkmıştır.
Olabilir(b) yoksa bu diziyi star havada karada kapardı Kerem için... Umarım baştan savma iş olmaz :T:

Reaksiyon puanı
154
Puanı
45
@Forumdash senin patron atv'ye ikinci Analar ve Anneler faciası yaşattığı taktirde aradaki ipler kopar , ben Ölene kadar daha iyi bir çıkış yakalar diyorum inşallah haksız çıkmam.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Bu haftalık tvden bakacağım haftaya Dirilişim olduğu için bakalım nasıl bir dizi olacak;)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@Forumdash senin patron atv'ye ikinci Analar ve Anneler faciası yaşattığı taktirde aradaki ipler kopar , ben Ölene kadar daha iyi bir çıkış yakalar diyorum inşallah haksız çıkmam.
Hayır Analar ve Anneler güzel senaryoydu. İnsanlar başrolü benimsemedi. Sinem anne rolünü kaldıramadı ama Hazar rolüne çok iyi olmuştu. Dizinin ilk 6 bölümü harikaydı. Binnur Kaya çıkınca zaten bende izleyemedim. Başrollerde kurtaramadı.
Hacı, bir de Ece iki diziye birden nasıl yetişecek sorunsalı çıktı başımıza? Malum eskiden olduğu gibi Melek de yok yanında. :X

Ece Medcezirle birlikte başka bi dizi daha yazmıştı unuttum şimdi. Medcezirin altından kalkmadı.10.bölümden sonra kadın saçmaladı resmen :X Bu diziye de yetişemicek bence. Bölümün ana hatlarıyla senaryosunu verse başkası o bölümün senaryosunu genişletse altından kalkar ancak :X

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Hayır Analar ve Anneler güzel senaryoydu. İnsanlar başrolü benimsemedi. Sinem anne rolünü kaldıramadı ama Hazar rolüne çok iyi olmuştu. Dizinin ilk 6 bölümü harikaydı. Binnur Kaya çıkınca zaten bende izleyemedim. Başrollerde kurtaramadı.

Ece Medcezirle birlikte başka bi dizi daha yazmıştı unuttum şimdi. Medcezirin altından kalkmadı.10.bölümden sonra kadın saçmaladı resmen :X Bu diziye de yetişemicek bence. Bölümün ana hatlarıyla senaryosunu verse başkası o bölümün senaryosunu genişletse altından kalkar ancak :X
Kurt Seyit ve Şura, ben de bunu söylemekle beraber üzerine şunu da ilave edeyim. Ece ile Melek birbirini çok iyi tamamlıyordu. Tek başına yaptığı yemeklerde o tad yok gibi. Açık konuşayım Cesur ve Güzel'de de öyle. :) İyi bir senaryosu ve güzel yazıldığını söyleyebilir miyiz? Bence hayır. Başrollerde Kıvanç ve Tuba olmasın, dizi yayından kaldırılırdı.