Çiğdem-'in Forumdaki 3. Yılı!

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Onu bunu bilmem 5 Ocak'ta benim 4. yılım (Aslında 5. :A) ona göre, havaifişekler bekliyorum. :A
Sebepler önemsiz, sonuç önemli. :A
tşşk yarder :bhr:

ayy kerpetenlede olsa kutlama mesajı aldık ağzından artık darısı senin başına atacan :A
vX6o5R.jpg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
hhahaha ayy bu @dester3e değilmi bee oda sigara içiyormuş :A :A :A

çok teşekkürler cnm ben hala ayy demeye devam ediyorum :A Ben ilk gün foruma geldiğimde nasılsam hala öyleyim rol yapmak kişiliğimi değiştirmek yerine buradakı üyelere kişiliğimi kabul ettirdim şimdi herkes ayy ayoll diyor forumu yumuşattım iyice
lan lundan iyidir ayoll :A :A :A

seninde tekrar forumda aktif olman eskisi gibi sevindiriyor beni :bhr::bhr::bhr:

@destere
yakında yanına geliyormuşum sigarayla birlikte :))

tşşk yarder :bhr:

ayy kerpetenlede olsa kutlama mesajı aldık ağzından artık darısı senin başına atacan :A
vX6o5R.jpg

yarder ? :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
yakında yanına geliyormuşum sigarayla birlikte :))

yarder ? :)
hhahah aman ne olucak r halfinden ayoll .:A :A :A

sen onu bırakta sigara nefretimi biliyorsun sigarayı bırakmazsan bizim işimiz zor olur vlla ya sigara ya ben derim sana ikimiz aynı anda olmaz ayoll :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
hhahah aman ne olucak r halfinden ayoll .:A :A :A

sen onu bırakta sigara nefretimi biliyorsun sigarayı bırakmazsan bizim işimiz zor olur vlla ya sigara ya ben derim sana ikimiz aynı anda olmaz ayoll :A :A :A
bırakırım hatta çayıda suyuda bırakırım yeterki o iş olsun :)

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,549
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@Çiğdem- tebrikler hediye olarak bilgi vericem
İnsanlar kahve yerine özellikle avarlar devleti mürekkep içiyormuş kahve keşfedeliyene kadar bodrumda deve eti ve tavşan eti savaş zamanı yenilmiş zorunlu

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
İnsanlar kahve yerine özellikle avarlar devleti mürekkep içiyormuş kahve keşfedeliyene kadar bodrumda deve eti ve tavşan eti savaş zamanı yenilmiş zorunlu
hediyen niye spoiler içinde @pompy :) bende sandım çıplak bir hediye hiç alakası yokmuş :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bak @Çiğdem- senin spoiler ı açmamış sanırım o da spoiler da bomba falan var zannetti :)
hahah aa yoğundum ayoll yoksa unutmadım tabikide :F

ayy en güzel hediyeyi @pompy verdi vlla en büyük hediye bilgi gerçekten belki birgün lazım olur ayoll
:A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
hahah aa yoğundum ayoll yoksa unutmadım tabikide :F

ayy en güzel hediyeyi @pompy verdi vlla en büyük hediye bilgi gerçekten belki birgün lazım olur ayoll
:A :A :A
kahve keşfedilinceye kadar bodrumda deve eti kesilmiş ve yenilmiş diyor @pompy ? yani kahve keşfedilince artık deve eti yemekten vazgeçmiş insanlar kahve yemeye başlamışlar :) dolayısıyla kahvenin aslında et ürünlerinden olduğunuda pompy den öğrenmiş olduk :)

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,549
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
kahve keşfedilinceye kadar bodrumda deve eti kesilmiş ve yenilmiş diyor @pompy ? yani kahve keşfedilince artık deve eti yemekten vazgeçmiş insanlar kahve yemeye başlamışlar :) dolayısıyla kahvenin aslında et ürünlerinden olduğunuda pompy den öğrenmiş olduk :)
hayır mürekkep içiyorlardı oda karadenizde

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
hayır mürekkep içiyorlardı oda karadenizde
kahveden önce mürekkep içiliyormuş karadenizliyim ben bile yeni duyuyorum ayoll çay y0okmuymuş o zaman :eek::eek::eek: