Kola

Banlı
Reaksiyon puanı
0
Puanı
2
İlk sezon süperdi 2.sezon da bir kaç bölümdür çok iyi gidiyor bügün bunu mu 309 mu izlesem acaba :Z(b)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Seni salı eşkiyama çarŞambada ertuğruluma davet ediyorum ayoll :A :A :A

Böyle bir sahne var mı o dizilerde.:F
Salı Hayat Şarkısında Hülya'nın oyunları ile keyifleniyorum Çarşamba Emir kozcuoğlunun muhteşem sosyopatlığı ile keyfim yerine geliyor başka bir diziye ihtiyacım yok.:Z

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Biraz bayıltıyor o tarz diziler beni ama oyunculuk süper dizide o yüzden denk geldikçe fragmanlara falan bakıyorum.:D
senin forumda çok sevdiğin malum kişi anne orjinal senaryoyu çabuk tüketti demişti geçen hafta eşkiyam atak yapmıştı zaten şimdi türk senaristlerin hayal gücüyle yazdığı senaryoyla çöküş dönemi başlıyor gibi :A :A :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
senin forumda çok sevdiğin malum kişi anne orjinal senaryoyu çabuk tüketti demişti geçen hafta eşkiyam atak yapmıştı zaten şimdi türk senaristlerin hayal gücüyle yazdığı senaryoyla çöküş dönemi başlıyor gibi :A :A :A

Ya bayılıyorum ona.:kiki:
Bilmiyorum oyunculuklar süper aynı senaryoyu tekrar başa sarıp işleseler aynı oranları korur dizi.:D

Bu bölüm müthiş olacak ya :eek:

Fehime anneciğim yıkacak ortalığı.:Z Bu Zeynepte Kuzey Güneydeki Simay gibi akıllı geçiniyor ama her gelen tekme vuruyor.:F

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Ya bayılıyorum ona.:kiki:
Bilmiyorum oyunculuklar süper aynı senaryoyu tekrar başa sarıp işleseler aynı oranları korur dizi.:D

Fehime anneciğim yıkacak ortalığı.:Z Bu Zeynepte Kuzey Güneydeki Simay gibi akıllı geçiniyor ama her gelen tekme vuruyor.:F
Zeynep tekme yiyor ama bakma çok fazla sinsi biri aslında işin özü Zeynepte çok masum değil ama bence öbür bölümlerde Zeynep ortalığı daha fazla karıştırır..bu arada bence Tufanında sonu geliyor:)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sen bile bereni terkedip hayat şarkısına kaçmıssın ayoll millet ne yapsın :A :A :A

Ben gününde izlemiyorum dizileri hiç bir diziyi gününde izlemiyorum. YouTubedan kısa videolar ile izliyorum. Anne'nin youtube hesabı yeni açıldı onuda takip ederim arada artık.:F Hayat Şarkısına bakıyordum arada zaten son 2 bölümdür Hülya ile Melek kavgası var onun için bakıyorum ona.:F

Zeynep tekme yiyor ama bakma çok fazla sinsi biri aslında işin özü Zeynepte çok masum değil ama bence öbür bölümlerde Zeynep ortalığı daha fazla karıştırır..bu arada bence Tufanında sonu geliyor:)

Tufana noldu ben kaç bölümdür arada bakıyorum görmüyorum.:F
Bu yeni gelen ortak kim acaba. Tufan çıkarsa şaşırmam.:F

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Ben gününde izlemiyorum dizileri hiç bir diziyi gününde izlemiyorum. YouTubedan kısa videolar ile izliyorum. Anne'nin youtube hesabı yeni açıldı onuda takip ederim arada artık.:F Hayat Şarkısına bakıyordum arada zaten son 2 bölümdür Hülya ile Melek kavgası var onun için bakıyorum ona.:F

Tufana noldu ben kaç bölümdür arada bakıyorum görmüyorum.:F
Bu yeni gelen ortak kim acaba. Tufan çıkarsa şaşırmam.:F
Tufan 5 bölüm önce bir pot kırdı Asuyla tartıştı Emirin doğum gününde Asunun kimliğini dev ekranda tüm kişiler öğrenecekti Asu bunu Emire söyledi engel ol dedi Tufan bunu Emirden habersiz yaptı oda Tufana sadakatini ispatladın dedi ama bence Tufan için bu yolun sonu oldu tabi bu benim tahminim..bu arada oyunculuklar hakikaten çok iyi yapımcı müthiş iş çıkarmış ikinci sezon apayrı heyecanlı oluyor bölümleri:)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860

F
Doğuş grubu(star) puhu tv adında diz sayfası açmış oradanda takip yapabilirsin dizileri tabi çoğu durumda Youtube tercih olarak kullanılan:)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Doğuş grubu(star) puhu tv adında diz sayfası açmış oradanda takip yapabilirsin dizileri tabi çoğu durumda Youtube tercih olarak kullanılan:)

Ben izleyip vakit kaybetmek istemiyorum. Güzel video denk geldikçe bakıyorum işte.:D

Tufan 5 bölüm önce bir pot kırdı Asuyla tartıştı Emirin doğum gününde Asunun kimliğini dev ekranda tüm kişiler öğrenecekti Asu bunu Emire söyledi engel ol dedi Tufan bunu Emirden habersiz yaptı oda Tufana sadakatini ispatladın dedi ama bence Tufan için bu yolun sonu oldu tabi bu benim tahminim..bu arada oyunculuklar hakikaten çok iyi yapımcı müthiş iş çıkarmış ikinci sezon apayrı heyecanlı oluyor bölümleri:)

Hee hatırladım o sahneyi.
Peki şimdi yeni gelen isim kim yönetim kuruluna. tufan yada Tarık belki şu Leylaya asılan yeni adam belki belki ama kim? Bu bölümün sonunda olur sahne ve 2 hafta bekleriz.:(

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Ben izleyip vakit kaybetmek istemiyorum. Güzel video denk geldikçe bakıyorum işte.:D

Hee hatırladım o sahneyi.
Peki şimdi yeni gelen isim kim yönetim kuruluna. tufan yada Tarık belki şu Leylaya asılan yeni adam belki belki ama kim? Bu bölümün sonunda olur sahne ve 2 hafta bekleriz.:(
Yeni gelecek kişi sürpriz bir isim ama tam olarak bilmiyorum..Leyla'nın yanındaki adam Ayhan Kemalle hapiste tanıştı..ordaki sürpriz isim Ayhan da olabilir yada başka biri:)

Dka

Banlı
Reaksiyon puanı
60
Puanı
29
:eek::cool::DSon bölüm çok çok iyiydi valla :oley:valla haftaya abc 1 de 7,5-total -ab dede 6,5-7 alsın 7 ye çıkmalı büyük gerçek ortaya çıkaçak yani :Fdemek istediğim son bölüm dizinin şu ana kadar kü en iyi bölümdü :Z:A:lol: