NOW No: 309 - Dizi Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
57bc8a6267b0a930747c739b.jpg
FOX'un yeni ve iddialı dizisi ''No: 309'' bu akşam yayın hayatına başlıyor!

Yapımcılığını Gold Film - Faruk Turgut'un, yönetmenliğini Kemal Uzun’un, senaristliğini ise Aslı Zengin’in üstlendiği dizinin başrollerinde Demet Özdemir, Furkan Palalı Sumru Yavrucuk, Suat Sungur, Özlem Tokaslan, Sevinç Erbulak, Cihan Ercan gibi isimlerin yanı sıra Gökçe Özyol, Beyti Engin, Fatma Toptaş ve Pelin Ulukşar yer alıyor.

''No: 309'' yeni bölümleriyle her çarşamba 20.00'da FOX'ta!

Dizi ile ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Merakla bekliyoruz bakalım, @EFE UYSAL izliyoruz değil mi? :D

Yaklaşık 3-4 bölüm netten izlerim, Temmuz itibariyle de tvden izlerim. :)

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Çilek Kokusu'na benzetmiş herkes. :D

Ne alakası var o dizi ayrı bu dizi ayrı benzetilecek şeymi bulunamamış. Bu dizi ciddi diyorum her karakteri özenle oluşturulmuş, her zaman diyorum demeyede devam edeceğim Çilek Kokusu abartılı konusuz bir diziydi. Ama başrollerin ikiside doğru seçimler yapmışlar. :D
Bu diziyi izle seveceğine eminim Hayatımın Aşkı'ndan daha çok beğendim ben. :)

Tekrarını izleyeceğim demiştim, ama izleyesim geldi ve izledim. Öncelikle Demet Özdemir'den bekleyemeceğim bir performans izledim Lale karakterinin enerjisini yansıtmış.

Bu arada Kiraz Mevsimi'ndeki Sibel'de dizide, Gökçe Özyol ile partnerler. :A @Harunnn60

Yıldız, Betül, Kurtuluş, Şadi karakterlerini çok sevdim. :D
@denizz19 bu sefer Haluk demeden ben diyeyim "Bu dizi harika :oley: "

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Ne alakası var o dizi ayrı bu dizi ayrı benzetilecek şeymi bulunamamış. Bu dizi ciddi diyorum her karakteri özenle oluşturulmuş, her zaman diyorum demeyede devam edeceğim Çilek Kokusu abartılı konusuz bir diziydi. Ama başrollerin ikiside doğru seçimler yapmışlar. :D

Tekrarını izleyeceğim demiştim, ama izleyesim geldi ve izledim. Öncelikle Demet Özdemir'den bekleyemeceğim bir performans izledim Lale karakterinin enerjisini yansıtmış.

Bu arada Kiraz Mevsimi'ndeki Sibel'de dizide, Gökçe Özyol ile partnerler. :A @Harunnn60

@denizz19 bu sefer Haluk demeden ben diyeyim bu dizi "Harika :oley: "
Bu dizi yarın 2,75 reyting alırsa yeter :D

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Tatlı İntikam gibi zorlama senaryo, 4.50 falan alıyorsa bu dizinin 6yı görmesi lazım ama abartmayayım tabi tarih yanlış.:X

@denizz19

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

@denizz19 bu sefer Haluk demeden ben diyeyim "Bu dizi harika :oley: "
Hmm iyiymiş. Kiraz Mevsimi iyidir.:D

Çerezlik bir dizi işte buda. Baya yorumlarda övmüşsün sende. :A