NBC Game of Silence 1. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Amerika'nın NBC kanalında dün gece bize tanıdık bir dizi başladı.

Türk dizisi Suskunlar'dan uyarlanan Game of Silence adlı dizi eleştirmenlerden karışık tepkiler aldı.

Diziyle ilgili yorumları sezon boyunca bu başlıktan yapabilirsiniz...

game-of-silence.jpg

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Catch'i bir bölüm izleyip bıraktım bunun da ondan kalır yanı yok gibi(b) puanlar öyle diyor. Forumcak ayılıp bayılmazsınız umarım. "Karişik yorum aldı" dendiğine göre beğenilme olabilitesi var gibi geldi:X @OzaN

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x1

Müzik ve oyuncuları çıkarırsak bildiğin Suskunlar olmuş. Hikayeyi birkaç Amerikanlaştırma dışında olduğu gibi uyarlamışlar. :)

Oyunculara ilk başta yabancılık çektim fakat zaman ilerledikçe avukat Jackson, ekibin hırçın elemanı olan Gil ve Jessie'ye alıştığımı söylemeliyim. Yalnız Tony'yi oynayan zenci çocuk itici geldi bana hiç sevmedim, zamanla da seveceğimi düşünmüyorum. :)

Jackson’ın küçüklüğünü oynayan çocuk oyuncu Suskunlar'daki Ecevit'in gençliğini oynayan çocuk oyuncu gibi cuk oturmuş onu ayrıca belirteyim.

Bu dizide kötü adam uyuşturucu ve pis işlerin yanı sıra politika ile uğraşıyor, yani Vali adayı. Jessie birileri ile gardiyanlardan birini öldürmüş, açığa çıkmasından korkuyor.

7/10

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
İlk bölümü izledim.Oyuncular çok iyi olmuş. zaten senaryo ölüm şekilleri vb hariç bire bir aynı.İzlerken suskunları hatırladım hatırlamamak elim de değildi zaten...
Neyse Puan verelim 10/+9 .

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Robert De Niro, Brad Pitt, Kavin Bacon, Dustin Hofman gibi isimlerin yer aldığı Sleepers'in uzatılmış versiyonu olacak heralde?
http://m.imdb.com/title/tt0117665/
Dizi resmi olarak Suskunlar'ın uyarlamasıdır. Kanalın sitesinde bile bulabilirsin. Çünkü Suskunlar'la Sleeper doğal olarak aynı değil. Bir romanla 2 sezonluk diziden bahsediyoruz. Bunlar da Suskunlar'dan uyarlamak istemişler gayet mantıklı bence.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
@vadikızı abla izlemişsindir heralde yorumunu bekliyoruz :D

Evet ablacım izledim ve çok beğendim çok güzel bir uyarlama oyunculuklar
falan çok iyiydi hareketli bir bölümdü valla çok beğendim :D avukat olan oyuncu
iyiydi de ben avukatın küçükken sevdiği kızı beğenmedim bana biraz çirkin geldi ya
daha güzel bir kız olabilirdi diye düşünüyorum
@Forumdash izlemeni tavsiye ederim çok güzeldi bence:)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,166
Puanı
1,061
bölümü izledim daha isimleri daha hatırlaamıyorum bizdeki ahu ve sarı karakterini canlandıran oyuncular olmamış burada :D sondaki
cinayet olayı bizde yoktu galiba ahu ile ecevitin birilerini öldürdüğünü hatırlamıyim(b)

neyse @Forumdash kalbine inebilir:A
Cf8G_dBXEAEBdBJ.jpg

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
bölümü izledim daha isimleri daha hatırlaamıyorum bizdeki ahu ve sarı karakterini canlandıran oyuncular olmamış burada :D sondaki
cinayet olayı bizde yoktu galiba ahu ile ecevitin birilerini öldürdüğünü hatırlamıyim(b)

neyse @Forumdash kalbine inebilir:A
Cf8G_dBXEAEBdBJ.jpg
Tost boğazımda kaldı:F
Ben de ızledım yorum yapttıracak bişey bulamadım sen gibi:F uyarlama fılan yazısını gördun mu?

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Bugün ilk bölümüne bakmayı düşünüyorum Suskunlar'ın hatırına. Hoş aynı lezzeti alamayacağım doğrudur ama en azından esamesi de yeter. :)

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
İlk bölümü bitirdim az önce. Ben Jackson yani bizdeki Ecevit karakteri dışında diğer karakterlerin diziyle uyumlu olduğunu söyleyemeyeceğim. Suskunlar'ın esamesi bile yeter demiştim ama o tadı bile alamadım. Gil karakterini de daha serseri görünümlü birine verebilirlerdi. Adam çok beyefendi duruyor, hareketleri felan bana nedense geçemedi. Bilal'le kıyas kabul edemez. Shawn karakterinin siyahi biri seçilmesine de anlam veremedim ama uyarlama olduğu için birşey demiyorum. İlk bölümde pek sahnesi yoktu ama olan sahnelerde de bence gayet iyi yansıtmıştı bizdeki İbo'yu...

Hapishane sahnelerini bence çok iyi çekmişler. Ayrıca çocuk oyuncuları takdir ediyorum, bizdekiler kadar iyiydi performansları. :)

Genel olarak değerlendirecek olursam 3/10 veriyorum ama ilk bölümden de kestirip atmamak adına 2. bölümü de izleyeceğim fırsat bulduğum bir zaman.