Kanal D Hayat Şarkısı - Dizi Yorumları

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
2.bölümü de bitirdim. Zaten televizyondan izleme şansım aynı gün yok ama netten devam edeceğimi bu bölüm özellikle gösterdi.

Burcu Biricik yanı Hülya harika kesinlikle. BBS'de zaten seviyordum Oyunculuğunu iyice çıta olarak yükseltmesi sevindirici.

Filiz'in konuşmaları çok tatlı ya gerçek ismi ne bilmiyorum ama onu da çok beğendim ben. :D

Melek hayata tutunmaya çalışıyor iyi de yapıyor o çocuk bence o Adamdan yani Kaya'dan. Ama ters köşe olur muyuz merak etmiyor değilim. :)

Hülya, Kerim'i bayağı seviyor ve bunun için olmayacak bir şeye yeltendi ve Filiz'in çocuğunu parayla satın alma oyununa girdi derken o kadar para sonrası Filiz'in çocuğu vermeyeceğini düşünmüştüm gerçi. Bir de ailecek Berlin'e geliyorlar bakalım Hülya neler yapacak. Sondaki çaresizliği bayağı iyi oynamıştı. Sıra geldi 3.bölüme yarın izlerim onu da. Ama dediğim gibi Salı günleri evde olmadığımdan mecburi netten devam. :)

@-potterhead- @Aserat @tolgab

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
3.bölümü de bitirdim. Çok heyecanlı yer yer eğlendiğim sahneler de mevcuttu. Hülya ve Kerim son son bir araya gelecekler bu çok belli ama ben uzaması taraftarıyım hemen başlamamalı bu aşk.

Melek çok tatlı ya dizinin içeriğine bakıldığında çok sağlam bir hikayesi olacağı aşikar. Sonradan açılabileceğini düşünüyorum karakterin ve Hüseyin ile bir şeyler yaşayacaklarının sinyalleri de verilmiş oldu aslında. Ama ben Kaya ile daha etkili bir çift olabilecekleri kanısındayım dilerim bu yönde olur.

Filiz diziden ayrılmamıştır umarım. Çünkü ayrı bir renk katıyor kesinlikle diziye. Çocuğu verirken 18 yaşına gelince benim çocuğum olduğunu bilmesini istiyorum sahnesi iyiydi. Çocuk büyüyünce işler belli ki bayağı karışacak.

Bayram'ın diğer kırığından olma kızı çok tatlıydı bence dizide kalmaya devam etmeli, annesi geldiğine göre gitmesi muhtemel.

Çocukluk sahnelerini sık sık görmek istiyorum zira ben Hülya'nın çocukluğunu canlandıran şıkıdım kıza bayıldım ya çok tatlı zibidi. :D

Size yetiştim @-potterhead- @Aserat @tolgab :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
melike ipek yalova diziye katliyimiymiş konuk muymuş neymiş @destere ve @Forumdash ta diziyi izleme şevki oluşmuş olabilir :A @denizz19 @Aserat @-potterhead-
Sabah konusunu açacaktım unuttum. :(

2.bölümü de bitirdim. Zaten televizyondan izleme şansım aynı gün yok ama netten devam edeceğimi bu bölüm özellikle gösterdi.

Burcu Biricik yanı Hülya harika kesinlikle. BBS'de zaten seviyordum Oyunculuğunu iyice çıta olarak yükseltmesi sevindirici.

Filiz'in konuşmaları çok tatlı ya gerçek ismi ne bilmiyorum ama onu da çok beğendim ben. :D

Melek hayata tutunmaya çalışıyor iyi de yapıyor o çocuk bence o Adamdan yani Kaya'dan. Ama ters köşe olur muyuz merak etmiyor değilim. :)

Hülya, Kerim'i bayağı seviyor ve bunun için olmayacak bir şeye yeltendi ve Filiz'in çocuğunu parayla satın alma oyununa girdi derken o kadar para sonrası Filiz'in çocuğu vermeyeceğini düşünmüştüm gerçi. Bir de ailecek Berlin'e geliyorlar bakalım Hülya neler yapacak. Sondaki çaresizliği bayağı iyi oynamıştı. Sıra geldi 3.bölüme yarın izlerim onu da. Ama dediğim gibi Salı günleri evde olmadığımdan mecburi netten devam. :)

@-potterhead- @Aserat @tolgab
Suskunlar ne oldu? :(

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
Bölüm yine şahane, yarın 7-8 reyting alırız diye düşünüyorum. Burcu ve Birkan döktürüyorlar :)

Bölüm yine şahane, yarın 7-8 reyting alırız diye düşünüyorum. Burcu ve Birkan döktürüyorlar :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
4.bölümü de bitirdim ve yorum yapayım azıcık.

Öncelikle nereden başlasam diye düşünürken Burcu Biricik'in yani Hülya'nın muazzam Oyunculuğunu bir kez daha dile getirmekten kendimi geri alamıyorum çünkü bayağı iddialı artık. Bu dizisi bitsin ya da bitmesin artık dizilerin aranan yüzlerinden biri olacağı kesin.

Kerim'in işinin tehlikeye girmesi için Bebek bakıcısı adı altında aslında Kerim'i işinden etmeye çalışması ve daha sonra pişmanlık duyması güzel sahnelerdi ancak iş işten geçmişti. Ve kovuldu işinden. Bundan sonra Nasıl bir seyir izler dizi bilmiyorum ama heyecanın durmayacağı belli gibi.

Hüseyin ve Melek kesinlikle çok yakışıyorlar ama neticede evli bir Adam yani böyle şeylere teşvik edilmemeli izleyiciler. Neticede dizilerde insanlar bu diziyi izleyip normal bir şeymiş gibi hissedebilirler bu durumu. Bence Kaya ile Melek olması lazım ama bu sefer de hikaye kısır döngüye girebileceğinden ilk seçenek daha makul görünüyor.

Bayram Bey ile karısı arasındaki diyaloglar tatlı oluyor ama karısının devamlı ben gidiyorum, ben boşanıyorum demesi biraz sıkıcı olmaya başladı bence. Gerçi verdiği kararlar normal bir yandan çok seviyor, diğer yandan evde eski metresi ve çocuğu var ne desem bilemedim. :D Ben Mahir'i çok seviyorum Benim Adım Gültepe dizisinde de severdim. Daha sık görmekte isterim. Almancası Türkçesi karman çorman ama sempatik.

Son olarak Filiz yine bölümün sonunda devreye girdi bayağı karıştıracak gibi ortalığı bakalım gelecek hafta neler olacak?

Not: Ayrıca Bayram'ın Melek'i görmeye gitmesi ve kız kardeşiyle Melek'i çekiştirirken ki konuşmaları oldukça çirkindi. Umarım haftaya Melek'i yerin dibine sokmaz sözleriyle.

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Dizi yakıyor :A

Ygs var ama izliyom diziyi çılgın ben :F

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,003
Puanı
1,061
Burcu Biricik'in yeni imajını nasıl buldun; her zamanki gibi yakıyor, değil mi? :A @-potterhead-

Cfj4AZUXIAArqqk.jpg

CfhL7DrUkAIiQO9.jpg

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- bak kız 20 yılda anca evlenebilmiş çocukluğundan beri hesaplıyor sen şimdi başlasan 50 yaşına anca evlenirsin:A @destere @Doğu @Harunnn60 @Aserat @cookies
Bu algı cuk oturur:F @Çiğdem- me benziyor:F
aaaa ben şimdi oklavamı üçünüzün kafasınada cukk diye oturducam @Forumdash
:F:F:F
iuuq_NV_00dvoztqt_SL_gjmft_SL_xpseqsftt_SL_dpn0312201_2NU_0spmmjoh_SK_qjo_SL_kqh.jpg