2015 En Favori Yabancı Şarkı | 1. Tur - Düello (Black Magic vs Big Girls Cry)

Hangi Şarkı 2. Tura Çıkmalı?

• Kullanılan toplam oy
    22
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
düello.jpg

Fav10 üyeleri olarak belirleyeceğimiz 'En favori yabancı şarkı' etkinliği hız kesmeden devam ediyor. Gruplarda oylamalar devam ederken E Grubunda ki küçük bir belirsizliği ortadan kaldırmak için Düello yapıyoruz.

İlk Turun sonucuna göre 9 oy alan Little Mix grubunun parçası Black Magic ve Sia imzalı Big Girls Cry'i ikili mücadele yola devam edecekler ve bu düelloyu kazanan 2. Tura geçecek.

Black Magic | Black magic

Sia | Big Girls Cry

OYLAMA (DÜELLO) 1 GÜN SÜRECEKTİR!

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Benim için zor olacak. 2 şarkıyı da nerdeyse hiç dinlemedim. Ama Sia diyeceğim naparsa yapsın:X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Ekli dosyayı görüntüle 48991

Fav10 üyeleri olarak belirleyeceğimiz 'En favori yabancı şarkı' etkinliği hız kesmeden devam ediyor. Gruplarda oylamalar devam ederken E Grubunda ki küçük bir belirsizliği ortadan kaldırmak için Düello yapıyoruz.

İlk Turun sonucuna göre 9 oy alan Little Mix grubunun parçası Black Magic ve Sia imzalı Big Girls Cry'i ikili mücadele yola devam edecekler ve bu düelloyu kazanan 2. Tura geçecek.

Black Magic | Black magic

Sia | Big Girls Cry

OYLAMA (DÜELLO) 1 GÜN SÜRECEKTİR!

tabiki tercihimiz
Little Mix | Black Magic

@xemrexxx @mrt-06 bu grubun kızları pretty little liars ın muhteşem dörtlüsünü hatırlatıyor :) ama sadece hatırlatıyor yoksa pll dekiler bunlardan çok daha güzel bu grubun kalitesi mona ile eşdeğerde :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Daredevil'e başla sen hemen veriyorum. :A

gagalara gelesin :) bundan sonra açtığın konulara felix in donsuz gezdiği toto resimelrini koyup çıkacağım :)

@MelankoliK haftada bir giriyordun foruma yine denk getirirsen
Little Mix | Black Magic e
oy vermeyi unutma

@cevaa dediğim grup tam senlik bütün oylar
Little Mix | Black Magic e

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...