Yıldızlar Yarışıyor---Final

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ne uğursuz bir adamsın sen be @xemrexxx. :F Sana oy göndercem derken ayağım fişe takıldı bilgisayar yere düştü. :F

Daha önce de yine Emre'ye mesaj yazarken koltuğa vişne suyu dökülmüştü yine Emre'ye mesaj yazarken kahvemi üzerime dökmüştüm yine Emre'ye mesaj yazarken elimi yakmıştım bunların hepsi tesadüf olamaz. :F
Var bu Emre'de bir şey. :A

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,134
Puanı
1,061
Ne uğursuz bir adamsın sen be @xemrexxx. :F Sana oy göndercem derken ayağım fişe takıldı bilgisayar yere düştü. :F

Daha önce de yine Emre'ye mesaj yazarken koltuğa vişne suyu dökülmüştü yine Emre'ye mesaj yazarken kahvemi üzerime dökmüştüm yine Emre'ye mesaj yazarken elimi yakmıştım bunların hepsi tesadüf olamaz. :F
demek ki seçiimn yanlışmış değiştir :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
ay sen onu bunu bırak oy kullanmayanlara ceza verelim bence süper mod olarak bu görevi sen al:A
Hala Fatma'nın ölmesinin şokundayım elim ayağım titriyor bir şey yapamıycam. :A

Neyse oyumu benim seçtiğim sahneye yani Barış Falay'a kullandım, başarılar. :D @Çiğdem- Kıvanç'ın oyunculuğu bana pek hitap etmiyor daha önce de söylemiştim, Harun sana da başarılar diliyorum. :D @Harunnn60

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,134
Puanı
1,061
Hala Fatma'nın ölmesinin şokundayım elim ayağım titriyor bir şey yapamıycam. :A

Neyse oyumu benim seçtiğim sahneye yani Barış Falay'a kullandım, başarılar. :D @Çiğdem- Kıvanç'ın oyunculuğu bana pek hitap etmiyor daha önce de söylemiştim, Harun sana da başarılar diliyorum. :D @Harunnn60
özelden gönderiyon pis .ss

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
çekişmeli bir final olacak...iki adayda iyi..yarışmacılarda iyi

Son düzenleme: