TV8 O Ses Türkiye - Program Yorumları

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Onun yeri zaten ayrı.Ama Eurovision'dan buraya kadar geleceğini tahmin etmezdim.
Eurovision'dan, O Ses'e katılmak biraz olmamış ama sonuçta Türkiye'de tanınmıyor çok. Ben dahil birçok kişi de O Ses'ten sonra öğrenmiştir, Eurovision geçmişi olduğunu.:)

GunesinOglu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
Gözde elenmedi.Oha çok sevindim.İlk defa favorim finallerde.
Ama Pırıl da burada kalmayı hak ediyor gibiydi.

GunesinOglu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
Dün çok güzel rekabet vardı ama çapraz deülloda sadece oradaki seyircinin oy vermesini doğru bulmuyorum.Hangi yarışmacının fanı oradaysa o rahatlıkla kazanır.Ayrıca Anıl Şimşek kıvırta kıvırta yine turu geçti.
Mustafa Cem'e yazık olduğunu düşünüyorum.O Ses Türkiye diyorlar ama sese bakmıyorlar.

Ayrıca dün Mimoza bu kadar çok fark yememeliydi.

@HachiKo @hayret bi şey @Ahmad

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Dün çok güzel rekabet vardı ama çapraz deülloda sadece oradaki seyircinin oy vermesini doğru bulmuyorum.Hangi yarışmacının fanı oradaysa o rahatlıkla kazanır.Ayrıca Anıl Şimşek kıvırta kıvırta yine turu geçti.
Mustafa Cem'e yazık olduğunu düşünüyorum.O Ses Türkiye diyorlar ama sese bakmıyorlar.

Ayrıca dün Mimoza bu kadar çok fark yememeliydi.

@HachiKo @hayret bi şey @Ahmad
Doğru söylüyorsun. Mesela Hadise'nin takımından bir adamla Gökhan'ın takımından bir genç eşleşmesinde bariz Hadise'nin yarışmacısı iyiydi ama oğlan klarnet çaldı ve büyük ihtimal tanıdıklarıda stüdyoda olduğu için o kazandı.:(

Haksız rekabet resmen. Mimoza'nın rakibi bayağı bir iyiydi. Bu kadar fark yemesi normal bence.:)

Anıl konusunda da katılıyorum :)

GunesinOglu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
Doğru söylüyorsun. Mesela Hadise'nin takımından bir adamla Gökhan'ın takımından bir genç eşleşmesinde bariz Hadise'nin yarışmacısı iyiydi ama oğlan klarnet çaldı ve büyük ihtimal tanıdıklarıda stüdyoda olduğu için o kazandı.:(

Haksız rekabet resmen. Mimoza'nın rakibi bayağı bir iyiydi. Bu kadar fark yemesi normal bence.:)

Anıl konusunda da katılıyorum :)
Tamam iyiydi ama hakkaten haksız rekabetti.68-32 beklemiyordum bari 58-42 filan olsaydı.

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
Rock söyleyen çocuğu resmen harcadılar adı mustafaydı sanırım.

Açık ve net konserde söylese para verir dinlerim.

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Çapraz düellolar inanılmaz saçma. Oradaki 4 jüri ne işe yarıyor artık? Çok taraflı sonuçların çıkacağını düşünüyorum. :(

Dün bence de Mustafa'nın hakkını yediler. Anıl'ın şarkı seçimleri çok kötü.

Elnur saçını kestirmiş. Ya da önceden hiç beresiz görmediğimden böyle oldu. :D

GunesinOglu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
Çapraz düellolar inanılmaz saçma. Oradaki 4 jüri ne işe yarıyor artık? Çok taraflı sonuçların çıkacağını düşünüyorum. :(

Dün bence de Mustafa'nın hakkını yediler. Anıl'ın şarkı seçimleri çok kötü.

Elnur saçını kestirmiş. Ya da önceden hiç beresiz görmediğimden böyle oldu. :D
Hep bere vardı ondandır.Az Sonra favorim Zeynep çıkacak onu da elemesinler de :D

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Aygün'ün elenmesine çok üzüldüm, kesinlikle o turu geçmeli idi. Orada stüdyodaki 150-200 izleyicinin oyu ile birilerinin elenmesi büyük haksızlık bence. Bu oylama hiç adil değil.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,871
Puanı
1,061
Aygün'ün elenmesine çok üzüldüm, kesinlikle o turu geçmeli idi. Orada stüdyodaki 150-200 izleyicinin oyu ile birilerinin elenmesi büyük haksızlık bence. Bu oylama hiç adil değil.
Dün bende izledim cidden çok saçma bir sistem olmuş. :T:
Eskiden sms daha iyiydi hem Acun'a getirisi vardı, bu oylama iyi olmamış.