Sarah Wayne Callies ve Josh Holloway "Colony" Dizisinde!

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
ne yazıkki konu uzaylılar tarafından işgal edilmiş şehirde geçiyormuş buz gibi soğudum diziden ?
bilim kurguların hepsi kaliteli değil uçuk kaçık konulu diziler çok sıkıcı
bugün the flash ı izledim evlere şenlik resmen çöp harcadığım 40 dakikama ağlıyorum :)

umarım bu da öyle bir dizi değildir :)
Bende umut ediyorum umarım iyi olur yani iyi derken twd ve got kalitesinde olsun çünkü , Sarah daha önceki işleri hep kaliteli oldu
Sende önüne geleni izliyorsun biraz Seçici davran :D
Son sorumu sorayim Başrol uyumu nasıl olur sence birbirlerine yakışırlar mi ?
Birde kanal seçimi ?

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Bende umut ediyorum umarım iyi olur yani iyi derken twd ve got kalitesinde olsun çünkü , Sarah daha önceki işleri hep kaliteli oldu
Sende önüne geleni izliyorsun biraz Seçici davran :D
Son sorumu sorayim Başrol uyumu nasıl olur sence birbirlerine yakışırlar mi ?
Birde kanal seçimi ?
senle benim favorim sarah wayne ile @xemrexxx ile @Çiğdem- in parlak oğlanı josh holloway uyumlu görünüyor bence oyuncularda problem çıkmaz en büyük handikap konuda :))

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
senle benim favorim sarah wayne ile @xemrexxx ile @Çiğdem- in parlak oğlanı josh holloway uyumlu görünüyor bence oyuncularda problem çıkmaz en büyük handikap konuda :))
Ya bence destere söyle düşün zombi konusu da saçma ama , twd öyle bir dizi yaptı ki Bayılacak gibi izliyoruz (senin bayılman Maggie için olabilir :D )
Yani bu dizide Öyle olabilir bence
@xemrexxx ve @Çiğdem- den yana şansliyiz onlarda ızleyecek diziyi :)))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Ya bence destere söyle düşün zombi konusu da saçma ama , twd öyle bir dizi yaptı ki Bayılacak gibi izliyoruz (senin bayılman Maggie için olabilir :D )
zombi konulu twd kendi içinde mantıklı o yüzden seviyoruz yani o kadar inandırıcı anlatılıyorki izlerken ya bu zombide neyin nesi saçmalık diyemiyorsun o zombiyi insanların karşılaştığı herhangi bir zorluk olarak görüyoruz zombilerle savaşanları izlerken tehlike karşısında farklı kişilik yapısındaki insanların dayanışmasını yaşadıkları korkuyu sevinci gerçek hayatmış gibi izlemek mümkün yani izlerken zombiyi zombi olarak değil hayatın herhangi bir anında karşılaştığımız bir tehlike olarak görmemiz hikayenin inandırıcılığından kaynaklanıyor mesela bir maggie yani gerçek hayatta öyle bir şey bana ait olsa onu korumak için 500 zombi gücünde bir devi tek şeyimle elimle deviririm o derece :)))

ne güzel anlatıyordum iş maggie ye gelince yorumum kaydı :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,732
Puanı
1,060
aa evet ben bu diziyi geçen yıldan beridir bekliyorum zaten
fantastik koleksionumda sadece yzaylılar yoktu şimdi oda olucak :kiki::kiki::kiki::kiki:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
aa evet ben bu diziyi geçen yıldan beridir bekliyorum zaten
fantastik koleksionumda sadece yzaylılar yoktu şimdi oda olucak :kiki::kiki::kiki::kiki:
Hatırlıyor musun bilmem ama foruma ilk geldiğinde ben sana twd izliyor musun diye sormuştum sende evet demiştin :D sonra lori yi seviyor musun demiştim ?
Sende evet demiştin :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,732
Puanı
1,060
Hatırlıyor musun bilmem ama foruma ilk geldiğinde ben sana twd izliyor musun diye sormuştum sende evet demiştin :D sonra lori yi seviyor musun demiştim ?
Sende evet demiştin :D
aaa evet gerçi ricki aldatıyordu dizide ama ben lori karakterini yinede seviyordum :-):-)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061

Forum İstatistikleri

Konular
170,350
Kullanıcılar
8,416
Son Üye