İlluminati Deşifreleri

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
Baya detaylı inceleme yapılmış. Katty Perry illuminati ile ilgisi olduğunu albümlerinde yeterince görüyoruz.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Katy Perry Dark Horse Klip Analizi.

Klipte İlluminati Olacağını Tahmin Ediyordum Fakat bu Kadar Göze Batacağını Zannetmiyordum.

Ekli dosyayı görüntüle 38740

Dans Eden Kedi Kafalı Bir Adam Görüyoruz,Kedi Sex Köleliğini (SEX KİTTEN) Simgeler
Ekli dosyayı görüntüle 38741

Adam Katy'e Kocaman Bir Elmas Getirmiş,Adam İlluminatiye Çalışan Biri Olarak Gösteriliyor,Çünkü Para İlluminatide Var
Ekli dosyayı görüntüle 38742

Katy Dudağını Yalamaya Başlıyor Sex Kitten Belirtileridir Bunlar,Sexy Görünmek Amacıyla Yapılır.

Ekli dosyayı görüntüle 38743

Katy Adamı Kum Haline Getirmeye Başlıyor, Parlayan Kolyede Allah Yazıyor

Ekli dosyayı görüntüle 38744

Katy'nin Farklı Bir Alteri Ne Kadar Güçlü Olduklarını Gösteriyor.

Ekli dosyayı görüntüle 38745

@Forumdash @yatutarsa @xBUGRAx @berkann @beyazsoy @sokak sanati @xemrexxx @destere @GreatOttaman @eros @mrt-06 birkaç yorum yapsaydınız iyiydi :D
Eline sağlık ama bazilari da ilimunati öğelerini kullanarak reklam yapıyor biraz sanırım. Turkiyede de Sanat dünyasında cok etkiler özelikle sanatçıları gece alemine ve uyustucuya alıştıran bir gurup olduğu söyleniyor. Bu guruba takilmayanlara is vermiyorlarmis.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Eline sağlık ama bazilari da ilimunati öğelerini kullanarak reklam yapıyor biraz sanırım. Turkiyede de Sanat dünyasında cok etkiler özelikle sanatçıları gece alemine ve uyustucuya alıştıran bir gurup olduğu söyleniyor. Bu guruba takilmayanlara is vermiyorlarmis.
evt bencede reklam yapıyorlar
peki sence var mı böyle bir örgüt :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
evt bencede reklam yapıyorlar
peki sence var mı böyle bir örgüt :)
Daha önceki sayfalarda anlattım bence bu örgüte benzer yapi var. Ama bunlar Amerika daki neoconcular ve siyonistler. Bunlar yaptıkları herseyi ilimunati yapıyor diye gösteriyorlar. Yani ilimunati bir maske. zaten açıkça bazı sanatçılar bunun propagandasını yapması ondan. Bu kadar gizli örgütü neden açık edersiniz herkes bunun şifresini çözdü da))))

Neocon ve siyonistlerin hedefi malum büyük isralin kurulması. Bunu için hz insanın yeryüzüne inmesi lazim. Tabi bu örgütün dini yönü ikinci bir yönleri var ekonomik. Dinlerin birleştirilmesi bu örgütün ikinci planı "dinler arası diyalog" dinleri birleştirip tek tip insan yapma planları var. Bu sayede bu tek tip insanlara istedikleri mali daha kolay satacaklar ve hep para onlarda kalacak.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Daha önceki sayfalarda anlattım bence bu örgüte benzer yapi var. Ama bunlar Amerika daki neoconcular ve siyonistler. Bunlar yaptıkları herseyi ilimunati yapıyor diye gösteriyorlar. Yani ilimunati bir maske. zaten açıkça bazı sanatçılar bunun propagandasını yapması ondan. Bu kadar gizli örgütü neden açık edersiniz herkes bunun şifresini çözdü da))))

Neocon ve siyonistlerin hedefi malum büyük isralin kurulması. Bunu için hz insanın yeryüzüne inmesi lazim. Tabi bu örgütün dini yönü ikinci bir yönleri var ekonomik. Dinlerin birleştirilmesi bu örgütün ikinci planı "dinler arası diyalog" dinleri birleştirip tek tip insan yapma planları var. Bu sayede bu tek tip insanlara istedikleri mali daha kolay satacaklar ve hep para onlarda kalacak.
sen bunları nereden öğrendin ? :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
sen bunları nereden öğrendin ? :)
Bu benim yorumum bir yerden topluca okumadim Siyasi köşe yazıların söyledikleri ve neconlarin yaptıklarına bakınca ( Bush( kendisi neoconcu- evejelist) körfez savaşında demişti ya tanrıyı kıyamete zorluyoruZ diye ) malum büyük İsrail projesi ortada ve en son Alev Alatlı'nin son kitabi çıktı onu TV de tanıtırken bu yapıyı çok iyi anlattı. Kitabında muhtemelen bu ilimunatinin sosyolojik ve psikolojik yapisini anlatıyor. Ama isim olarak ilimunati demiyor zaten bence ilimunati ismi kamuflaj sadece

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bu benim yorumum bir yerden topluca okumadim Siyasi köşe yazıların söyledikleri ve neconlarin yaptıklarına bakınca ( Bush( kendisi neoconcu- evejelist) körfez savaşında demişti ya tanrıyı kıyamete zorluyoruZ diye ) malum büyük İsrail projesi ortada ve en son Alev Alatlı'nin son kitabi çıktı onu TV de tanıtırken bu yapıyı çok iyi anlattı. Kitabında muhtemelen bu ilimunatinin sosyolojik ve psikolojik yapisini anlatıyor. Ama isim olarak ilimunati demiyor zaten bence ilimunati ismi kamuflaj sadece
Anladım , teşekkür ederim :)

Reytinger

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,255
Puanı
460
10635906_536573639803176_940460948888119717_n.jpg

İlluminati Turkcell'de.:X

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Şu an videoyu izleyemiyorum net gidip geliyor ama zamanında izlediğim videolarda bu kart oyunlarında zenci abd başakanı olayı gerçek oldu birde bunu linç etme yada öldürme olayı var (kartta domates fırlatma filan var) o olayı çok merak ediyorum :X
Sence internetin gitme nedenin ne)))