18 Ağustos 2014 Pazartesi Reyting Sonuçları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,816
Puanı
1,061
Kaçak Gelinler 3 grupta da zirvede yer almış tebrikler. Özeti de adeta destan yazmış.

Vay Arkadaş 3 grupta da 1 reytingi geçerek adeta şov yapmış.

Star Ana Haber özellikle A/B`de 0.91 reyting alarak en çok izlenen haber olmuş. Helal.

Star destan yazmış resmen. :eek:
Metroda kahkaha attırdın. :F

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Cumartesi de olabilir. Ama Kanal D Cumartesi`ye kolay kolay drama koymaz. Haftasonuna ya komed gidecek ya da gençlik dizisi.

Bana Artık Hicran de Pazartesi olursa bence şansı olabilir. Hazır Karadayı düşüş yaşıyor, Acun da tv8'de o günü kurtarabilir.

Bence böyle olacak. :A @Bully

Pazartesi:

20.00 Bana Artık Hicran de
23.00 Arkadaşım Hoşgeldin

Salı:

20.00 Küçük Ağa
23.15 Canlı Para

Çarşamba:

20.00 Benim Adım Gültepe
23.00 Ankaranın Dikmeni

Perşembe:

20.00 Kurtlar Vadisi Pusu
23.30 Şansa Davet

Cuma:

20.00 Yalan Dünya :bhr: :A
23.00 Beyaz Show

Cumartesi:

20.00 Arka Sokaklar
23.00 Güllerin Savaşı

Pazar:

20.00 Ulan İstanbul
23.00 Galip Derviş
Yayın akışın cidden çok iyi zirve garanti. :A

Ama işte yukarıda yazdığım gibi yeni diziler nolacak :D

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Cumartesi de olabilir. Ama Kanal D Cumartesi`ye kolay kolay drama koymaz. Haftasonuna ya komed gidecek ya da gençlik dizisi.

Bana Artık Hicran de Pazartesi olursa bence şansı olabilir. Hazır Karadayı düşüş yaşıyor, Acun da tv8'de o günü kurtarabilir.

Bence böyle olacak. :A @Bully

Pazartesi:

20.00 Bana Artık Hicran de
23.00 Arkadaşım Hoşgeldin

Salı:

20.00 Küçük Ağa
23.15 Canlı Para

Çarşamba:

20.00 Benim Adım Gültepe
23.00 Ankaranın Dikmeni

Perşembe:

20.00 Kurtlar Vadisi Pusu
23.30 Şansa Davet

Cuma:

20.00 Yalan Dünya :bhr: :A
23.00 Beyaz Show

Cumartesi:

20.00 Arka Sokaklar
23.00 Güllerin Savaşı

Pazar:

20.00 Ulan İstanbul
23.00 Galip Derviş
bu arada yanlış yazmışım. hafta sonu dizinin sonunu getirir yazıcaktım. :D

bu arada şeref meselesi ve poyraz karayel'i unutmuşsun. onlarada yer bulaydın. :A

Bence yalan dünya geçen sezon ki gibi bekletilecek, tutmayan, fiyasko yaşatan dizinin yerine gelecek. :D

şeref meselesinin medczirle kitlesi benzer olabilme ihtimali yüksek olduğu için o cuma olamaz. salı,çarş,perş,cts de dolu zaten. onu hangi deliğe sıkıştıracak ben tahmin edemiyorum. :) sadece şundan eminim ki kanald düşük rtg alana hiçbir şekilde acımayacak. :A güllerin savaşı, dikmen, bariz yolcular arasında.:F

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Seref meselesi nerde :bağır:
Ben Pazar günü Şeref Meselesi'nin yayınlanacağını düşünüyorum. Kerem Bürsin'in gb'den kalan kitlesi hazır sonuçta Pazar günü için. :A

Aslında bilemiyorum kanalın daha Urfalıyam Ezelden, Poyraz Karayel, Bu Son Olsun gibi dizileri de var bu dizileri geç başlatmak zorunda kalacak o zaman yer kalmadı çünkü..
Şeref Meselesi şimdilik ertelendi bildiğim kadarıyla. Ekim gibi başlar.

Zaten 2 senedir aynı şey olmuyor mu? Her sene Eylül başında Kanal D Cuma 20.00'ye bir yapım koyuyor, sonra o yapım tutmuyor sonra PT2`ye alınıyor, Beyaz geç saate itiliyor sonra tekrar o tutmayan dizi gün değiştiriyor.

2 sene önce Kayıp Şehir, geçen sene de Kayıp. Bu sene de illa ki Cumaya bir dizi koyacaktır ve o tutmayacaktır sonra tekrar Yalan Dünya başlayacak. Yalan Dünya zaten hep Eylül sonunda başlıyor. :D

Şu an Cuma Kanal D hiçbir şekilde totali alamaz, A/B`yi de ancak Yalan Dünya idare eder. Zaten Medcezir düşüş yaşadı ki, Minesiz bence düşük gidecek, Karagül de o tezeklerle bir yere kadar dayanır bu sene kesin A/B`de düşecek. O gün Yalan Dünyanındır. Nokta. :D

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
bu arada yanlış yazmışım. hafta sonu dizinin sonunu getirir yazıcaktım. :D

bu arada şeref meselesi ve poyraz karayel'i unutmuşsun. onlarada yer bulaydın. :A

Bence yalan dünya geçen sezon ki gibi bekletilecek, tutmayan, fiyasko yaşatan dizinin yerine gelecek. :D

şeref meselesinin medczirle kitlesi benzer olabilme ihtimali yüksek olduğu için o cuma olamaz. salı,çarş,perş,cts de dolu zaten. onu hangi deliğe sıkıştıracak ben tahmin edemiyorum. :) sadece şundan eminim ki kanald düşük rtg alana hiçbir şekilde acımayacak. :A güllerin savaşı, dikmen, bariz yolcular arasında.:F
Yalan Dünya her sene geç başlıyor zaten, kendi tercihleri. :D Eylül sonunda. :D

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Ben Pazar günü Şeref Meselesi'nin yayınlanacağını düşünüyorum. Kerem Bürsin'in gb'den kalan kitlesi hazır sonuçta Pazar günü için. :A

Aslında bilemiyorum kanalın daha Urfalıyam Ezelden, Poyraz Karayel, Bu Son Olsun gibi dizileri de var bu dizileri geç başlatmak zorunda kalacak o zaman yer kalmadı çünkü..
acaba kanal bazı dizilerine güvenmeyip, tutmayacağını düşündüğü için mi diğerlerini yedekte bekletiyor? :)

Yalan Dünya her sene geç başlıyor zaten, kendi tercihleri. :D Eylül sonunda. :D
eğer yeni başlayan 4 günde diziler az çok istenileni verirse yd'ye ne olacak o da merak konusu :A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

Zaten 2 senedir aynı şey olmuyor mu? Her sene Eylül başında Kanal D Cuma 20.00'ye bir yapım koyuyor, sonra o yapım tutmuyor sonra PT2`ye alınıyor, Beyaz geç saate itiliyor sonra tekrar o tutmayan dizi gün değiştiriyor.

2 sene önce Kayıp Şehir, geçen sene de Kayıp. Bu sene de illa ki Cumaya bir dizi koyacaktır ve o tutmayacaktır sonra tekrar Yalan Dünya başlayacak. Yalan Dünya zaten hep Eylül sonunda başlıyor. :D

Şu an Cuma Kanal D hiçbir şekilde totali alamaz, A/B`yi de ancak Yalan Dünya idare eder. Zaten Medcezir düşüş yaşadı ki, Minesiz bence düşük gidecek, Karagül de o tezeklerle bir yere kadar dayanır bu sene kesin A/B`de düşecek. O gün Yalan Dünyanındır. Nokta. :D
Cidden neden ertelendiki :(
Dun başlamadımi cekimleri ?
Kac bolum stok yapcaklar acaba :)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
acaba kanal bazı dizilerine güvenmeyip, tutmayacağını düşündüğü için mi diğerlerini yedekte bekletiyor? :)

eğer yeni başlayan 4 günde diziler az çok istenileni verirse yd'ye ne olacak o da merak konusu :A
Bence hepsinin tutması çok zor. :D

Düşünmek istemiyorum ama en geç saat 22.30 olur, 23.00'e asla alınmaz.

Aslında isterim biliyormusun, saat 22.30 gibi başlasın ve sadece 1 saat sürsün. Gülsenin de isteği bu. O zaman yükseliş de yaşar. :D

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049

kanal d cumayı komedi kuşağı yapsa 19.45 - 22 yd // 22- 24.15 dikmen. :A Dediğin gibi cuma kanal d dram tutturamaz gibi..

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Cuma günü bence de dizi tutturmak zor. Kanal D deneyecektir ama tutması zor dediğin gibi Yalan Dünya'dan şaşmamak lazım en iyisi. :A

Mesela Küçük Ağa başlayınca Güllerin Savaşı'nı Cuma gününe koyabilir. Böylece diziyi harcayarak istediğine ulaşır. Güllerin Savaşı'nı izliyorum ama yeni sezon şansı yok bence. :(

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Bence hepsinin tutması çok zor. :D

Düşünmek istemiyorum ama en geç saat 22.30 olur, 23.00'e asla alınmaz.

Aslında isterim biliyormusun, saat 22.30 gibi başlasın ve sadece 1 saat sürsün. Gülsenin de isteği bu. O zaman yükseliş de yaşar. :D
22.30 da başlasa ve tam 24 de bitse çok iyi olur. hem 1 saatlik yayın sıkmadan hem de boşlukta ab si daha da uçar. :D

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Cuma günü bence de dizi tutturmak zor. Kanal D deneyecektir ama tutması zor dediğin gibi Yalan Dünya'dan şaşmamak lazım en iyisi. :A

Mesela Küçük Ağa başlayınca Güllerin Savaşı'nı Cuma gününe koyabilir. Böylece diziyi harcayarak istediğine ulaşır. Güllerin Savaşı'nı izliyorum ama yeni sezon şansı yok bence. :(
Güllerin Savaşı PT2`de iyi gidebilir. Mesela Cumartesi Arka Sokakların ardından bence A/B`yi idare edebilir. Çarşamba da olabilir PT2`de.

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Hicran'a güveniyordur inşallah kanal. :A

Bak mesela Urfalıyam Ezelden'i yedekte bekletsin o dizi her türlü tutar ama Poyraz Karayel'den emin değilim Limon faktörü sebebiyle.. Bu Son Olsun'un da kadrosu çok iyi ama reytingte nasıl gider muamma..

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
bence denemekte fayda var. baktı kötü gidiyor akış, o zaman erkene alınır beyaz. ama iyi giderse kaderimse çekerim diyecek. :A
Arka Sokaklar bence artık PT2`ye gitmeli zaten düştü. :D Ama Kanal D yine PT1 diyecektir. Malum Şefkat Tepe Sungurlar oldu zaten düşüş yaşayacak. Acun da tv8`de ya, zirveyi isteyecektir. :D

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Güllerin Savaşı PT2`de iyi gidebilir. Mesela Cumartesi Arka Sokakların ardından bence A/B`yi idare edebilir. Çarşamba da olabilir PT2`de.
Cumartesi pt-2'de dizi izleneceğini sanmıyorum ben ya eğlence programları iyi gider. Bence Kanal D Cumartesi pt-2'ye Arkadaşım Hoşgeldin'i koysun. Totali Arka Sokaklar ile kurtarıyor zaten ab'yi de Arkadaşım Hoşgeldin ile kurtarır. :)

Çarşamba pt-2 şimdilik Dikmen'in ama Gültepe tutacak Dikmen de yayından kalkacak bunu görmek çok zor değil..

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Cumartesi pt-2'de dizi izleneceğini sanmıyorum ben ya eğlence programları iyi gider. Bence Kanal D Cumartesi pt-2'ye Arkadaşım Hoşgeldin'i koysun. Totali Arka Sokaklar ile kurtarıyor zaten ab'yi de Arkadaşım Hoşgeldin ile kurtarır. :)

Çarşamba pt-2 şimdilik Dikmen'in ama Gültepe tutacak Dikmen de yayından kalkacak bunu görmek çok zor değil..
Dikmen iyi gidiyordu ya Kanal D yapmaz bence. :D

Arkadaşım Hoşgeldin için en uygun günler Pazartesi ve Cumartesi şu an. :D Aslında günü iyiydi de Vadi erken bitecekse kalsın. :A

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Hicran'a güveniyordur inşallah kanal. :A

Bak mesela Urfalıyam Ezelden'i yedekte bekletsin o dizi her türlü tutar ama Poyraz Karayel'den emin değilim Limon faktörü sebebiyle.. Bu Son Olsun'un da kadrosu çok iyi ama reytingte nasıl gider muamma..
ya zaten poyaz karayel ve bu son olsun en azından kasım gibi hazır olsunlar. şimdiden yayına karışıp ortalığı bulandırmasınlar. :A
ama kanal d yeni sezona bu 4 lü ile girecek ;
- benim adım gültepe
- bana artık hicran de
- şeref meselesi
- urfalıyım ezelden.

sanırsam bu dörtlünün çekim başladı haberlerini duymuştuk.

Arka Sokaklar bence artık PT2`ye gitmeli zaten düştü. :D Ama Kanal D yine PT1 diyecektir. Malum Şefkat Tepe Sungurlar oldu zaten düşüş yaşayacak. Acun da tv8`de ya, zirveyi isteyecektir. :D
pt-2 değil bitmeli artık.:Tgerçi yine birini hastaneye koyup kanalın en iyisi haline getirtirler. erlerin taktiği bu, 1-2 ay kanal d nin gözünü boyuyup, aklını başından alıyor. kanal da dokunmuyor haliyle :F