2014 En Favori Dizi 2014 | FİNAL | Kurtlar Vadisi Pusu vs Galip Derviş

Hangi dizi "en favori"?

• Kurtlar Vadisi Pusu | ATV

Oy: 35 48.6%
  • Galip Derviş | Kanal D

Oy: 37 51.4%

• Kullanılan toplam oy
    72
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Ben forumdaki en küçük üyelerden biriyim o yüzden abilik taslama gibi bir amacım yok. Öyle göründüyse mizacıma dikkat ederim bir sonraki sefer. :)

xemrexx troll adam yani dediklerini ciddiye almaya gerek yok demek istedim.
Zaten xemrexxx'i biliyoruz biz . Tamam o zaman no problem ):

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
yok artık hadi ordan
vadi ne zaman oy alsa galipte artıyor resmen hile var oylamada :D

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Şansızlığın bu kadarı darksaal oy attı anında galip derviş'e de biri oy attı :(

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Diyoloğa girmiyorum diyorsun benle şuan konusuyorsun :D , algılamana gerek yok bu arada sen daha önceden algılamadan cvp veriyordun :)
seni daha önce kaale aldım mı bilmiyorum ama forumda herkesi kaale alma gibi bi durumum yok kusura bakma o yüzden :D
senle ne ara samimi olduk hayırdır gardaş :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@takas ben dün gece yatmadan önce oyunu saklayanlar var demiştim ve en fazla 2 oy daha kullanılıcak diye yazmıstım bazılarının sakladığını biliyordum çünkü :kiki:
kurtlar vadisinin eşitlemesini bekliyordular eşitlenir eşitlenmez gallip dervişe attılar hemen
sonra son saklayan kişide @xemrexxx onunda beklediğini duymustum oda atıp galip derviş kazanmıs oldu bende üzüldüm ama oyunu istedikleri zaman atabilirler sonucta eğer 1 farkla
yenilseydik sürgünümün oyu değiştirilmediği için uzun bir eleştiri yazısı hazırlamıştım:A:A
ama malesef sürgünümün oyuda bizi kurtarmıyormuş şuankı durumda :T
çok uzatmayada gerek yok zaten artık galip dervişi tebrik ederim başka yapıcak birşey yoko_O

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,080
Puanı
1,061
@takas ben dün gece yatmadan önce oyunu saklayanlar var demiştim ve en fazla 2 oy daha kullanılıcak diye yazmıstım bazılarının sakladığını biliyordum çünkü :kiki:
kurtlar vadisinin eşitlemesini bekliyordular eşitlenir eşitlenmez gallip dervişe attılar hemen
sonra son saklayan kişide @xemrexxx onunda beklediğini duymustum oda atıp galip derviş kazanmıs oldu bende üzüldüm ama oyunu istedikleri zaman atabilirler sonucta eğer 1 farkla
yenilseydik sürgünümün oyu değiştirilmediği için uzun bir eleştiri yazısı hazırlamıştım:A:A
ama malesef sürgünümün oyuda bizi kurtarmıyormuş şuankı durumda :T
çok uzatmayada gerek yok zaten artık galip dervişi tebrik ederim başka yapıcak birşey yoko_O
oh olsun sana beter ol:A

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Galip zirvede galip rakip tanımamış.:oley:
GALİP DERVİŞ 1.EN FAVORİ DİZİ:oley::oley::oley:

Nedense yenilgi bazı vadiciler için kabul edilemiyor ya bu kadar mı zor kabullenmek hile falan denmesi hiç doğru bir şey değil.Kaliteli bir dizi hem 55 60 dakika aralığında hem her bölümde farklı olaylar anlatılıyor.Hem de insanı sıkmayan cinsten bir dizi.
Sonuç ortada Galip 1. yani fazla söze gerek yok.:oley::oley::oley::oley::oley::oley::oley::oley::oley::oley::oley::oley::oley::oley::oley::oley:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
hahaha ayy ben galibi ön elemelerde desteklemiştim bazı arkadaşlar için ne bileyim finalde akzanıcaklarını ummadık taş baş yardı diyebiliriz bu duruma :kiki::kiki:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...