Klasik Six Feet Under - 1. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,792
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x2

Dizi harika başladı. İkinci bölümü de çok iyiydi.
Her bölüm bir cenaze mantıklı bir durum ama o hikayeler çok öne çıkmayacak gibi.

Nate'in David'in işlerini bozması güldürdü. Çok iyi bir ikili olacaklar. :D

Gereksiz cinsellik olduğuna katılıyorum ama çok da abartılı değil çoğu dizide var böyle şeyler...

Claire karakterini çok sevdim henüz ilk iki bölümden. Onun sahneleri epey eğlenceli yalnız şu ayak öptüren cins adamdan kurtulması şart. O sahne iğrençti. :(

Babanın gözükmesine alıştım bu bölüm rahatsız etmedi. :):)

İyi yani güzel gidiyor dizi ilk bölüm biraz daha iyiydi ama normal yani. :):) Puan yine aynı:

9/10

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
1x2

Her bölüm bir cenaze mantıklı bir durum ama o hikayeler çok öne çıkmayacak gibi.

Gereksiz cinsellik olduğuna katılıyorum ama çok da abartılı değil çoğu dizide var böyle şeyler...

Claire karakterini çok sevdim henüz ilk iki bölümden. Onun sahneleri epey eğlenceli yalnız şu ayak öptüren cins adamdan kurtulması şart. O sahne iğrençti. :(

İyi yani güzel gidiyor dizi ilk bölüm biraz daha iyiydi ama normal yani. :):) Puan yine aynı:

9/10
Claire'yi ben de pek sevemedim, dizide bir ayak fetişistimiz eksikti o da oldu. :D
Harry Morgan'dan olsa gerek ölü babanın konuşmalarını hiç yadırgamadım ben bu bölüm de geçen bölüm de :X

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,792
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Claire'yi ben de pek sevemedim, dizide bir ayak fetişistimiz eksikti o da oldu. :D
Harry Morgan'dan olsa gerek ölü babanın konuşmalarını hiç yadırgamadım ben bu bölüm de geçen bölüm de :X
Ben Claire'ı çok sevdim yanlış anlamışsın. Ben ayakçıyı sevmedim. :D

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Ben de alıştım babaya. Diziye daha fazla renk katacağına inanıyorum, iyi olmuş çıkmaması.

Bu arada finalin son 10 dakikasını herkes çok fazla övmüş. :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x2

9/10
bakıyorumda çok beğenmişsin diziyi :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S01B02 izledim
Yine süper bölümdü bölüm akıyordu.
Dizideki cinsellik bence çok abartılı değil. Ama sık sık yapmaları da beni tedirgin ediyor :X

Şu ayak olayı benimde miğdemi bulandırdı. Ölü adamın canlı oldugu sahne bayaa güldüm :F:F Gülme sebebim ilkkez öyle bi sahnelerde reflex verdim:F Bunun sebebide dizideki gereksiz sahnelerin olmsı yuzunden:X

Miras olayında babaya hak versem bi başka türlü vermesem bi başka türlü.

Dizide en çok dikkatimi çeken şey David'in sevgilisinin yüzü ne kadar pürüzsüz:F Nate ile bide sahnesi oldu.Göz ayarım bozuldu resmen:F

Kadının kaçamak aşkından ayrılması ve bunu (sanırım) oğlu için yapması güzeldi:X
Nate'in her gece ... kadının olayını anlamadım(b) Takıntılı birisi galiba. Otobüs olayını anlamamiştim, Allah'tan O ototbus diye 3x takrarladılar da öyle çaktım:X

8.5/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1x2

İzlediğim en farklı dizi,senarist olsam bir cenaze evi işleten ailenin ilginç olabilceğini onların hikayelerinin de izlenebileceği kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi.:)

David o cenaze evini tek başına ( belki yardımcı da alarak ) çok güzel çevirebilecekken mecburmuş gibi Nate niye geldi.Gitse kendi hayatını yaşasaya bu işlerden anladığı da yok ,yoksa bulunduğu hayattan şikayetçimi?

Şunu da söylemem lazım dizideki en sabırlı karakter David bu yüzden de en çok onun öfke patlamaları zevk veriyor bana kalırsa izleyene.Birde dizide bir amerikan düzen eleştirisi oldukça kendisini gösteriyor,cenaze gibi manevi, insanların hassas oldukları bir konunun bile bir piyasa haline getirilmesi, aşırı uyuşturucu ve seks, eşcinsellerin yaşadıkları zorluklar oldukça bariz bir şekilde eleştiriliyor.

Karakterleri yavaş yavaş tanımaya başladık tüm geçmişleriyle tanıyınca izlemesi daha keyifli hale gelecek şimdi güzel gidiyor bakalım neler göreceğiz.:)

8.5/10

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,792
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
1x2

İzlediğim en farklı dizi,senarist olsam bir cenaze evi işleten ailenin ilginç olabilceğini onların hikayelerinin de izlenebileceği kırk yıl düşünsem aklıma gelmezdi.:)

David o cenaze evini tek başına ( belki yardımcı da alarak ) çok güzel çevirebilecekken mecburmuş gibi Nate niye geldi.Gitse kendi hayatını yaşasaya bu işlerden anladığı da yok ,yoksa bulunduğu hayattan şikayetçimi?

Şunu da söylemem lazım dizideki en sabırlı karakter David bu yüzden de en çok onun öfke patlamaları zevk veriyor bana kalırsa izleyene.Birde dizide bir amerikan düzen eleştirisi oldukça kendisini gösteriyor,cenaze gibi manevi, insanların hassas oldukları bir konunun bile bir piyasa haline getirilmesi, aşırı uyuşturucu ve seks, eşcinsellerin yaşadıkları zorluklar oldukça bariz bir şekilde eleştiriliyor.

Karakterleri yavaş yavaş tanımaya başladık tüm geçmişleriyle tanıyınca izlemesi daha keyifli hale gelecek şimdi güzel gidiyor bakalım neler göreceğiz.:)

8.5/10
Gerçekten konu çok ilginç. Adamlar aslında ilk bakışta öyle dizi mi olur denilecek bir konudan efsane iş çıkarmışlar. :):)

Nate demek ki pek memnun değil hayatından ki henüz gitmedi. Belki de babasının ölmesi onu da etkiledi ve ailesi olduğunu hatırladı. :):)

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
1x2

8.5/10
Aslında görüşlerine ben de katılıyorum Nate'in işlerden anladığı yok ama David'le eğlenceli sahneleri olacak gibi ilerleyen bölümlerde :D