21 Mayıs 2014 Çarşamba Reyting Sonuçları

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,582
Puanı
1,061
Evet bende 5.bölümde başladım diye hatırlıyorum tekrardan izlemeye :) sonra bırakmadım zaten ,Demet akbağ süper bir kadın her rolün üstesinden rahatça gelebiliyor yani aranılan ve bulunamayan oyunculardan ever gene bir draamda olsa off off süper olur :-)
Böyle yakıcı bir drama olsun içim sızlasın. :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
adamlar final yapacak 7 zor alıyo kötü :kiki:
diğerleri iyi gitmiş kara para aşk 3 hafta sonra düşmeyerek müthiş bir iş başarmış helal olsun

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Kara Para Aşk 2 hafta ara vermesine rağmen gayet iyi reytingler almış.

Muhteşem Yüzyıl geçen sezonun sonunda olduğu gibi Hürrem Sultan'ın olmadığı bölümlerde düşüşe geçmiş.

Ankara'nın Dikmen'i iyi reytingler almış.

Not Defteri özetsiz yeni bölümüyle iyi gitdiği total'de bile düşüş yaşamış.

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Muhteşeme nolmuş. :F:F:F

Finale yaklaşırken bu kadar da düşülmez ki yahu bayatlamış iyice. :F

Kara Para Aşk beklediğimden yüksek almış.

Hem 2 hafta ara verdi hem de dünkü bölüm vasattı. :T: Baştan sona Elif'in aşk acısı vardı. Her dizi vıcık vıcık aşka bağlamak zorunda mı?

Deli ablanın bi iş çevirdiğini öğrendik sadece, zaten o kadından her şey beklenir.

Eylem'le Sema'ya sesleniyorum ece denen kadın gibi vıcık vıcık senaryo yazmayın lütfen. :A

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,511
Puanı
1,061
Ben demiştim Sevdaluk kadın dizisidir maç etkilemez aksine düşürür diye nitekim dediğim de oldu diziye yol göründü
My iyicene düşmüş 5 reytinglere falan düşebilir
Kpa iyi gitmiş
Maç heyecanlı olmamasına rağmen iyi bence

Kızılelma da bu reytinglerle bitecekse yuh derim dizinin aldığı reytingler Trt nin ortalamasının üstünde

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,151
Puanı
1,061
Ben demiştim Sevdaluk kadın dizisidir maç etkilemez aksine düşürür diye nitekim dediğim de oldu diziye yol göründü
Kpa iyi gitmiş

Kızılelma da bu reytinglerle bitecekse yuh derim dizinin aldığı reytingler Trt nin ortalamasının üstünde
hala mı my nin reyting zorluğu çekeceği hayali be 3 yıldır bitmedi gitti bu hayal :X

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
my beklediğimden kötü gitmiş. giderayak sevinsinler bari haftaya coşacak zaten son 3 bölüme giriyor antiler sevinsin azcık :X kpa ya dikmen ve my nin özeti karşısında iyi şanslar haftaya :A

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,511
Puanı
1,061
my nin geçen sezon ortalaması 10.55 bu sezon ortalaması 9.65 :) yani pek bişi kaybetmiş sayılmaz :) zaten son 3 bölüm 1 reyting alsa da vaktinde final ederek bitecek dizi :X
Ortalaması 10.55 ama bunun içinde geçen sezon son bölümlerde düşen reytingleri de var. Ondan önceleri 10 u geçmiyor muydu ?

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,582
Puanı
1,061
Kpa iyi gitmiş

Polat Şaşmaz :D diziye yol göründü derken zaten final yapacaktı :F

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,661
Puanı
1,060
my böyle bölümler nasıl düşer anlamak güç ama tabi ben şimdi diğerleri gibi dizim düşünce şike var,olamaz,inanmıyorum demem neyse o dur my total 7.59 ab 8.31 almış abc1 9.72 almış büyük ihtimal hürrem sultanımız olmadığı için :( zirvede olduğundan sıkıntı yok ama daha fazla alması lazım bu bölümlere bu oranlar yakışmıyo

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
abc1 de ne var şimdi my nin totoşundan 2.13 yüksek abc1 i (b)

ay yapım star tv ye kss yi çekiyor ama bölümler 100 dk yi geçmiyor genelde :X atv ye ve kpa ya laf gelince @Forumdash da hemen atılmuş :A
ABC1'de de dün akşam onu diyordum kafanı kaşima hemen bi şeyi de bi kere anlasam şaşirim :T:

Evet "atv ve [HASHTAG]#KPA[/HASHTAG]" olunca hemen atılırım, Verdiğin örnektte KSS'de PT'de yayınlanmasına rağmen 1.40s - 1.55s arası sürüyor. Senin tökezleyen MY'ye http://bit.ly/1gnbDfz süreleri :)

- atv geçen bolum karaparaaşki 24.00 civari bitirdi, bu hafta devam edince geçen bolumdeki yorumumu goz alarak yine bunu saygisizca buldum.
- yanliz tek atv degil butun major kanallarin 20-23/24 de kadar yayini bir dizile kapatmalarini eliştirdim, verdigim ornekde kanalD de, starda var.
//yani yorumumda atvle beraber butun majorleri eliştirdim.
++ bir diziyi butun kanallar boş olunca uzata bilirsiniz belki reytingi yukselir, ama bir saatden sonra mevcut seyirci kitlesi bile sikilir, ornek: KARADAYI - Guneşi beklerken - Medcezir(3kanaldan ornek verdim) - dizinin temposu duşuyor.
@cookies @Forumdash
İşte ilk mesaj böyle değildi. Verdiğin örnekler tam isabetli olmuş özellikle [HASHTAG]#KARADAYI[/HASHTAG] biz izleyenler 2 senedir aynı eziyeti çekiyoruz ama bir gün senin gibi sadece eleştirel yorum (olumlu/olumsuz) yapan insanlar adam akıllı eleştirmiyordu. Yapılsaydı belki bi gören olur dizi sürelerine çeki düzen gelirdi. Ama öyle olmadı/olmuyor 2 senedir ancak @xemrexxx gibi geveze vatandaşalarin ağzina sakız oluyor, başka konularda alakalı/alaksız konularda o sakız oralara da uzuyordu.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,151
Puanı
1,061
ABC1'de de dün akşam onu diyordum kafanı kaşima hemen bi şeyi de bi kere anlasam şaşirim :T:

Evet "atv ve [HASHTAG]#KPA[/HASHTAG]" olunca hemen atılırım, Verdiğin örnektte KSS'de PT'de yayınlanmasına rağmen 1.40s - 1.55s arası sürüyor. Senin tökezleyen MY'ye http://bit.ly/1gnbDfz süreleri :)

İşte ilk mesaj böyle değildi. Verdiğin örnekler tam isabetli olmuş özellikle [HASHTAG]#KARADAYI[/HASHTAG] biz izleyenler 2 senedir aynı eziyeti çekiyoruz ama bir gün senin gibi sadece eleştirel yorum (olumlu/olumsuz) yapan insanlar adam akıllı eleştirmiyordu. Yapılsaydı belki bi gören olur dizi sürelerine çeki düzen gelirdi. Ama öyle olmadı/olmuyor 2 senedir ancak @xemrexxx gibi geveze vatandaşalarin ağzina sakız oluyor, başka konularda alakalı/alaksız konularda o sakız oralara da uzuyordu.
my de olay da karakter de gani 3 saat de sürer :F kpa 140 dk ise 70-80 dk elif-ömer aşkı bari inandırıcı bir aşk olsa :F

ayrıca kss 100 den fazla sürmüyor galiba bir yeni 5-6 karakterin geldiğ ibölüm 120 dk sürdü onda da karakter tanıtımı için şarttı :X

karadayı tabi sakız oalcak bölümü uzatırsın anlarım da izleyici ister de uzatırsın izleyici sıkıntıdan patliyise uzatmazsın :F

38AhmetKK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
645
Puanı
216
O degilde Carsamba gününde tam 6 tane dizi oynuyor üstüne birde mac vardi ve bu kadar yüksek reytingler cikmasi rekabetin bu kadar büyük olmasi oldukca ilginc.

Beni ilgilendiren sadece KPA ve oranlari korumayi basarmisiz. MY bittikten sonra gelecek sezon yazin tekrarlarini bol bol verildiginde izleyici kitlemizi arttirmayi basarirsak gelecek sezon daha yüksek reytinglerle devam edebiliriz. Simdilik bu yogun rekabetin oldugu ortamda oranlari korumak basaridir bence.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
my de olay da karakter de gani 3 saat de sürer :F kpa 140 dk ise 70-80 dk elif-ömer aşkı bari inandırıcı bir aşk olsa :F

ayrıca kss 100 den fazla sürmüyor galiba bir yeni 5-6 karakterin geldiğ ibölüm 120 dk sürdü onda da karakter tanıtımı için şarttı :X

karadayı tabi sakız oalcak bölümü uzatırsın anlarım da izleyici ister de uzatırsın izleyici sıkıntıdan patliyise uzatmazsın :F
Hemen MY'yi öv #KPA'yi aşağı çek, bu yorumunda açıklayıcı olmuyor:) KSS 9.bölüm 1.53s sürmüş. (PT olmasına rağmen)