Medcezir 33. Bölüm Fragmanı

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

2 Mayıs'ta Star TV'de!​

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Survivor fragmanları gibi olmuş. Ama baya güzel olmuş fragman.Renkler falan da çok güzel geldi gözüme.:)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Uhhh.:FFragmanda yeni levelınız hayırlı olsun.Bir yerden tanıdık geldi ama.:D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Fragman korkuttu. :F Ama güzel yapmışlar. Tan olayı sezon sonuna kadar sürer herhalde.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,195
Puanı
1,061

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,195
Puanı
1,061
Netten izlersin.Ay yapım yüklüyor her hafta.:ASizde Youtube'da açılıyor hem.:T:
Ama hazırlıklar iyi gidiyor.yakışacak Fox'a dizi.:Z

hem zaten bükemediğin eli öpücen napıcan.Karagül Ab'de de devirdi.:A

Ay Yapım Medceziri yüklüyor ama biz yurt dışından izleyemiyoruz, kapalı. :T: ben fragman çıkınca bekliyorum başkası yüklesin diye :T:

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,195
Puanı
1,061
Star'dan bak.(b)Zaten kesin transfer diye bir şey yok daha.:F
Ben de o yüzden yazdim zaten, FOX'a gecerse diye :D O zaman hem TV'den izleyemem hem net'ten :D

Star TV yüklemese zaten mahrum kalacagim. :T:

Özeti okuduktan sonra uzun bir aradan sonra heyecanla bekledigim bir bölüm olacak diyebilirim. Fragman aslinda yetti heyecanli bir bölüm olacagi kesin ama özet daha da kafami karistirdi.

O tekne olayi nedir? Tan mi tuttu o tekneyi? Peki ya o en son görülen el nedir? Kimin eli? Ayrica orasi sauna sanirim, dereceyi yükseltip birisini tehlikeye mi atiyor Tan?

Turunc Nadir sanirim Hasan'i sorguya cekiyor, fragmanda görülen kisa sahne o gibi.

Ayrica özet ile karsilastirirsak, sanirim Leyla'nin babasi ölüyor ve bunu duyan Yaman hastaneye gidiyor, karsisindaki cephe Giray olur büyük ihtimal, yaninda Orkun ve belki Reyhan hanim da olabilir.

Ne düsünüyorsunuz @Arslan Bey @Bully

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ben de o yüzden yazdim zaten, FOX'a gecerse diye :D O zaman hem TV'den izleyemem hem net'ten :D

Star TV yüklemese zaten mahrum kalacagim. :T:

Özeti okuduktan sonra uzun bir aradan sonra heyecanla bekledigim bir bölüm olacak diyebilirim. Fragman aslinda yetti heyecanli bir bölüm olacagi kesin ama özet daha da kafami karistirdi.

O tekne olayi nedir? Tan mi tuttu o tekneyi? Peki ya o en son görülen el nedir? Kimin eli? Ayrica orasi sauna sanirim, dereceyi yükseltip birisini tehlikeye mi atiyor Tan?

Turunc Nadir sanirim Hasan'i sorguya cekiyor, fragmanda görülen kisa sahne o gibi.

Ayrica özet ile karsilastirirsak, sanirim Leyla'nin babasi ölüyor ve bunu duyan Yaman hastaneye gidiyor, karsisindaki cephe Giray olur büyük ihtimal, yaninda Orkun ve belki Reyhan hanim da olabilir.

Ne düsünüyorsunuz @Arslan Bey @Bully

Star'ım benim.:Z

Fox2un ona ihtiyacı yok reytinglerdende anlayacağın üzere.:A