TV Aşk-ı Memnu

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
yayından kaldırılası berbat saçmalık...tüm kitap uyarlamaları gibi...

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
Hazal Kaya hariç 5 para etmez gülünç dizi.Hazal Kaya&Beren Saat ikilisini böyle salak saçma yapımlarda harcamayın lütfen yalvarıyorum :eek:

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Hazal Kaya hariç 5 para etmez gülünç dizi.Hazal Kaya&Beren Saat ikilisini böyle salak saçma yapımlarda harcamayın lütfen yalvarıyorum :eek:
Hatırlatırım Aşk-ı Memnu Halit Ziya Uşaklıgil'in Servet-i Fünun döneminde yazmış olduğu ve Türk romanının atası sayılabilecek bir eşsiz bir romandır. Saçma salak falan değil...

Prncss..

Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
baştan sona kadar 1 kere bile izlemediğim görünce kanalı değiştirdiğim dizi.

Neferian

Emekli
Reaksiyon puanı
25
Puanı
169
Hatırlatırım Aşk-ı Memnu Halit Ziya Uşaklıgil'in Servet-i Fünun döneminde yazmış olduğu ve Türk romanının atası sayılabilecek bir eşsiz bir romandır. Saçma salak falan değil...
ozan bu kendi düşüncen zaten bu beyenme konusuda özneldir doğan iğrenç ben iğrenç derim beyenmem sen beyenirsin o başka bir iş herkesin kendi düşüncesidir ve böyle yorumlar olursada kesin tartışma çıkar zaten yaprak dökümü gibi aşk-ı memnununda kitabıyla dizisi arasında epeyce bir fark var.

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
Kitaba bişey diyen oldu mu?Diziden bahsediyoruz...O dediğin kitabı biz de okuduk merak etme fakat diziye uyarlanma fikri saçma,yapılan dizi saçma...Ki kitabı da aman aman bir zevkle okumadım,ama değerini inkar da etmem...Diziyi kaale alıp da izlemediğimden kitabıyla ne kadar benzerlik taşıdığı konusunda bir yorum yapamıcam...İlaveten "Bir eşsiz bir romandır." bozuk bi cümledir...

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
Ne olduğu belirsiz bir sevişme üzerinden reyting rekoru kırmış (ki bu demektir ki alayımız zaaflı) dizi.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sevişme sahnelerinden ve her haftaki öpüşme sahnelerinden gına getiren dizi. Ama heyecan ve izlenebilitesi yüksek. Ayrıca oyuncular çok kaliteli...