En Son Film & Sinema Haberleri

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Bu konudan konu açacak kadar kapsamlı olmayan film ve sinema haberlerini bizlerle paylaşabilir; konuyla ilgili yorumlarda bulunabilirsiniz.

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Geçtiğimiz yılın beğenilen filmlerinden Warm Bodies'ın devam filminin olup olmayacağı merak konusuydu. Filmin oyuncularından Nicholas Hoult devam filmiyle ilgili
Emin değilim, söylemesi zor. Açıkçası ilk filmi yaparken çok büyük keyif aldım ve oynadığım karakteri çok sevdim. Zaten işler de çok iyi gitti ve güzel bir film oldu. Ama şu an için kesinleşmiş bir plan yok. Eğer iyi bir hikaye gelirse, inanırsam belki ikincisi olabilir.
açıklamsında bulundu.

2. filmin önündeki en büyük engelse filmin bir romandan uyarlanması ve romanın da şu anda tek bir kitap halinde bulunması.

Yönetmenliğini Russell Crowe'un yaptığı oyuncu kadrosunda Cem Yılmaz, Mert Fırat ve Yılmaz Erdoğan gibi Türk oyuncuların da yer aldığı The Water Diviner filminden ilk görsel internete düştü.

f57c87f3ce5ddc4910970592649878ee.jpg

Son düzenleme:

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
X-Men: Days of Future Past'tan 2 karakter posteri yayınlandı:

20655931.jpg

20655932.jpg

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
ioncinema adlı bir sinema sitesi yılın en çok beklenen 200 filmi listesinde bir numarayı Nuri Bilge Ceylan'ın yeni filmi Kış Uykusu'na vermiş. (http://www.ioncinema.com/news/annua...lms-for-2014-1-nuri-bilge-ceylan-winter-sleep)

Yine başka bir site yılın en çok beklenen yabancı filmleri listesinde Kış Uykusu'na altıncı sırada yer vermiş. (http://www.soundonsight.org/most-anticipated-films-by-foreign-auteurs-for-2014/)

Nuri Bilge Ceylan bizleri gururlandırmaya devam eder inşallah bu filmle. :)

gundix123

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,284
Puanı
459
Resimler güzel duruyor. İçinde bu tip savaş sahnelerinin olduğu filmleri seviyorum genelde. Bu filmi de severim gibi. :D

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Johnny Depp'in başrolünü üstlendiği Transdence filminin vizyon tarihi 30 Mayıs'a ertelendi.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Tarantino senaryosu internete düşen filmi Hateful Eight'i 24 Nisan'da düzenlenecek bir gecede canlı okuyacak. Hatta bazı yerleri oyuncularla canlandırılacak. Ancak oyuncuların, filmde oynaması planlanan oyuncular mı olacağı net değil. @OzaN @cevaa @gundix123 @Forumdash @sokak sanati @destere @sürgünüm @legolas9900

Waow süpermiş.:eek:Çok merak ediyordum bu filmi zaten neyi merak etsem çalınıyor aynısı Alacakaranlık'tada olmuştu...:(

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Oscar 2015'in Tarihi Belli Oldu

Gelecek sene 87.cisi düzenlenecek olan Akademi Ödülleri'nin tarihi açıklandı. Açıklanan tarihe göre 15 Ocak 2015'te Oscar adayları, 22 Şubat 2015'te ise Oscar kazananları belli olacak. @OzaN @cevaa @gundix123 @Forumdash @sokak sanati @destere @sürgünüm @legolas9900
Ayrı konu olarak açsaydın keşke bunu. :)

Bekliyoruz. Bu yıl 10 gün kadar daha geç olmuştu normalden ve Oscar ile diğer ödüller arasında baya boşluk olmuş ve son günlerde artık sıkılmaya başlamıştım filmlerden. Ama tabii dezavantajı daha az film HD olarak izlenebilir Oscar öncesi. :)

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Ayrı konu olarak açsaydın keşke bunu. :)

Bekliyoruz. Bu yıl 10 gün kadar daha geç olmuştu normalden ve Oscar ile diğer ödüller arasında baya boşluk olmuş ve son günlerde artık sıkılmaya başlamıştım filmlerden. Ama tabii dezavantajı daha az film HD olarak izlenebilir Oscar öncesi. :)
Gerek görmemiştim açmaya. Asıl soru şu: Nerede yayınlanacak Oscar'lar? :(

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
The Artist filmiyle 5 Oscar kazanan ünlü yönetmen Michel Hazanavicius'un son filmi The Search'ın fragmanı yayınlandı. Filmde son olarak The Past'ta yer alan Berenice Bejo yer almakta. Film 21 Mayıs'ta Cannes'da gösterime sunulacak.

Breaking Bad dizisinden sonra büyük üne kavuşan ancak sonrasında yer aldığı NFS filmi ile gişede büyük hüsrana uğrayan Aaron Paul'un yeni filmi Hellion'un fragmanı yayınlandı. Ayrıca filmde Juliette Lewis, Josh Viggins, Dake Garner yer alıyor.

@OzaN @gundix123 @cevaa @Forumdash @sürgünüm @destere @HeisenBerg @sokak sanati @BuraK @legolas9900 @eros

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
The Artist filmiyle 5 Oscar kazanan ünlü yönetmen Michel Hazanavicius'un son filmi The Search'ın fragmanı yayınlandı. Filmde son olarak The Past'ta yer alan Berenice Bejo yer almakta. Film 21 Mayıs'ta Cannes'da gösterime sunulacak.

Breaking Bad dizisinden sonra büyük üne kavuşan ancak sonrasında yer aldığı NFS filmi ile gişede büyük hüsrana uğrayan Aaron Paul'un yeni filmi Hellion'un fragmanı yayınlandı. Ayrıca filmde Juliette Lewis, Josh Viggins, Dake Garner yer alıyor.

@OzaN @gundix123 @cevaa @Forumdash @sürgünüm @destere @HeisenBerg @sokak sanati @BuraK @legolas9900 @eros
konularınıda kısaca anlatsaydın keşke @berkann ilk filmin fragmanını sevmedim çok politik kazulitik çöpitik bir duruşu var

aaron paul a gelince NFS nin tutmaması iyi olmuş sanatçılar bir diziyle filmle parlayınca her işlerinin başarılı olacağını sanıyor filmi yada diziyi izleten tümüdür yani tek kişi için kimse açmaz konusu oyuncuları görselliğiyle bir bütün olarak sevmek lazım ,
helion un fragmanı güzel güzel bir drama benziyor @berkann ipucu verseydi daha iyi olurdu :)

Aaron Paul reyiz durmadan film çekiyor heralde :D
ilk filmden aldığı darbeyi savuşturmak için arada bir durup yüzünü yıkasa dinlense daha iyi olurdu bencede :)