Tuba Büyüküstün'ün 5.34 Şansızlığı! FF Özel

*Dream*

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,517
Puanı
710
Kavga niyetindesin. :) diziyi beğendim ve başarılı buldum. En ufak eleştiri yaptım anında kavga niyetli alıntılar. Ama bu tür amaçlara pabuç bırakmam ve cavabı veririm. :)
Kavga niyetinde olsam bende imalarda suçlamalarda bulunurdum üslubum daha sert olurdu.Diziyi izlediğini ve beğendiğini biliyorum beğendiğin bir dizide hemde daha 1.bölümü yayınlanmışken dizide sadece Tuba varmış ki reytingleri Tuba'ya bağlamak ne kadar doğru diyorum reytingler yüksek gelseydi diye nedenini Tuba'ya mı bağlayacaktın yoksa senaryo ve ekibe mi? :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,333
Puanı
1,059
Buraya sunu da yazayim bir Tuba fani Beren dizisi izlemiyecek veya Beren fani Tuba dizisi izlemiyecek diye birsey söz konusu bile olamaz. Bir oyuncuyu sevmiyoruz diye tüm diziyi sevmiyoruz anlamina gelmez.

Objektif olmakta her zaman huzur vardir.

oyuncu sevmeme kısmını anlamıyorum? zaten şimdi tuba vasat oynuyor diyince sevmemişmi oluyoruz? ben oysaki tubayı severim sevilmezmi tuba
oyunculuğu vasat söylemi sadece bir tespittir sevmemek değil :)

berenide tubayıda seviyorum herkesten çok :)

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Buraya sunu da yazayim bir Tuba fani Beren dizisi izlemiyecek veya Beren fani Tuba dizisi izlemiyecek diye birsey söz konusu bile olamaz. Bir oyuncuyu sevmiyoruz diye tüm diziyi sevmiyoruz anlamina gelmez.

Objektif olmakta her zaman huzur vardir.
Tubadan çok haz etmesem de diziyi beğendim ve takip edicem. :)

Kavga niyetinde olsam bende imalarda suçlamalarda bulunurdum üslubum daha sert olurdu.Diziyi izlediğini ve beğendiğini biliyorum beğendiğin bir dizide hemde daha 1.bölümü yayınlanmışken dizide sadece Tuba varmış ki reytingleri Tuba'ya bağlamak ne kadar doğru diyorum reytingler yüksek gelseydi diye nedenini Tuba'ya mı bağlayacaktın yoksa senaryo ve ekibe mi? :)
Tubanın oyunculuğunu biliyoruz. Belli bi çizgiyi aşamıyor. Dizi yükselirse eğer nedeni senaryosu ve yapım'ın titizliğinden olur. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
@beyazsoy geçen sene Beren'e bulaşiyordu bu sene Tuba'ya :X Geçen sene Tuba'yi allayıp pulluyordun(mecazi olarak) ne iş:X

Ama ilginç tesadüfmüş.KPA yukselecektir eminim:X Engin'in dedektifcilik oyunu bile yeter izlemek için:oley:

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
@beyazsoy geçen sene Beren'e bulaşiyordu bu sene Tuba'ya :X Geçen sene Tuba'yi allayıp pulluyordun(mecazi olarak) ne iş:X

Ama ilginç tesadüfmüş.KPA yukselecektir eminim:X Engin'in dedektifcilik oyunu bile yeter izlemek için:oley:
berene yine saklıyorum ama kızın aldığı reyting ortada ne yapayım o almadı uyduruk senaryo mi aldı diyeyim. kızın türkiyede bir reytingi var.. tubaya geçen sene sahip çıkmak senaryonun yetersiz oluşu. şimdi senaryo gayet iyi çalışılmış yine oynayamayiyorsa yapmak bişey yok

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
berene yine saklıyorum ama kızın aldığı reyting ortada ne yapayım o almadı uyduruk senaryo mi aldı diyeyim. kızın türkiyede bir reytingi var.. tubaya geçen sene sahip çıkmak senaryonun yetersiz oluşu. şimdi senaryo gayet iyi çalışılmış yine oynayamayiyorsa yapmak bişey yok
Seni anlamıyorum hacı yaa:))) Bi övüyon bi yerden yere vuruyon:X Senaryo kötü diyordun bu sefer senaryo iyi Tuba kötü diyorsun:X

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Seni anlamıyorum hacı yaa:))) Bi övüyon bi yerden yere vuruyon:X Senaryo kötü diyordun bu sefer senaryo iyi Tuba kötü diyorsun:X
simdi anen yemek yaptı ama malzeme kötü anneni eleştirir misin önce malzemeyi getiren babana cemkirirsin değil mi)) 20dakika böyleydi. şimdi senaryo karakter yazımı olarak iyi bunu daha ilk izlediğim an foruma yazdım ama konu ve içerik olarak iç açıcı değil kötü değil idare eder yani ne akar ne kokar.. Umarım bu kez anlatabildim)))

Onu çözen olmadı şuana kadar ne dediği belirsiz :D
çözmek gerek miyor okusan yeterli))