Muhteşem Yüzyıl 120. Bölüm Yorumları

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
:F :F en iyisi mehmetti bir kere

Ben mehmetinde pekde iyi bir tarafını göremedim az daha yaşasaydı hürrem onunda aklını çelmişti :D bence tek suçlu hürrem, o ülkeyi karıştıran çocuklarını ayrı dolduruyor sülümanı ayrı dolduruyor :D :D kışkırtıcı bir cazibeye sahip :D :D

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,582
Puanı
1,061
Özeti geçemeyecek dedin ya dalga geçiyorsun sandım :D
gerçeği söyledim sana komik geldi :A

Ben mehmetinde pekde iyi bir tarafını göremedim az daha yaşasaydı hürrem onunda aklını çelmişti :D bence tek suçlu hürrem, o ülkeyi karıştıran çocuklarını ayrı dolduruyor sülümanı ayrı dolduruyor :D :D kışkırtıcı bir cazibeye sahip :D :D
gerçkleri söylüyor :A mahi çoukluğundan beri dolduruyor mustiyi :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,710
Puanı
1,060
Musti'm bugün Hürrem'in üzerine kabus gibi çökecek. :oley: :oley: Ama konudaki resim ne lo öyle? :T Kesin Musticilerin hevesi kaçsın da yorum yapmasınlar diye yapmışsındır. :T:

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
gerçeği söyledim sana komik geldi :A

gerçkleri söylüyor :A mahi çoukluğundan beri dolduruyor mustiyi :)

Gerçeklerden daha ziyade kendini ön plana çıkartma çabaları içinde olan hürrem batırıyor osmanlıyı :D :D mahi mustiyi doldurmuyor zaten biricik evladı ona zarar gelmesin diye uğraşıyor ama hürrem doğrumuş köpek yavrularmış gibi 5 çocuk biri ölürse diğeri TAHTA geçer maksadıyla yapmışta yapmış...

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,582
Puanı
1,061
Gerçeklerden daha ziyade kendini ön plana çıkartma çabaları içinde olan hürrem batırıyor osmanlıyı :D :D mahi mustiyi doldurmuyor zaten biricik evladı ona zarar gelmesin diye uğraşıyor ama hürrem doğrumuş köpek yavrularmış gibi 5 çocuk biri ölürse diğeri TAHTA geçer maksadıyla yapmışta yapmış...
gördük bknz:48.49. bölüm mahi hürrem in üsütüne yürür sülğman görrü mahiye özür diletir mahi gider mustiye hürrem bana uruyordu hünkarımız yanlış anladı der musti gider sülümana karşı çıkar:A

HES olacak evet ama onun dışında da duygusal sahneler var. :)
işte tns hükümet karşıtı şeylerti semez kesin düşer @pompy anlatsın