'Karagül' Yeni Bölümüyle Yarın Akşam Ekrana Gelmemeye Karar Verdi!

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Bence senaryo şu an iyi durumda.. Sen hangi kısımları beğenmedin Esra
Furkan olayları çok uzatmaya başladılar farkındaysan. Her bölüm Narin'in Ebru'ya bir şey yapması fakat başaramaması, Özlem'in konakta Sibel ile uğraşması ama başaramaması, Baran ile Ayşe'nin sürekli tartışma halinde olması, Kendal'ın sürekli birilerinin hakkından gelmeye çalışması, Kadriye'nin sürekli nasihat vermesi...

Daha sayayım mı Furkan? :T:

Özcan Deniz'i nedense yakıştırmıyorum diziye ama hadi hayırlısı. :D
Yavuz Bingöl'den iyidir. :X

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,347
Puanı
809
Furkan olayları çok uzatmaya başladılar farkındaysan. Her bölüm Narin'in Ebru'ya bir şey yapması fakat başaramaması, Özlem'in konakta Sibel ile uğraşması ama başaramaması, Baran ile Ayşe'nin sürekli tartışma halinde olması, Kendal'ın sürekli birilerinin hakkından gelmeye çalışması, Kadriye'nin sürekli nasihat vermesi...

Daha sayayım mı Furkan? :T:

Yavuz Bingöl'den iyidir. :X

Ama başka türlü nasıl ilerleyecek ki Esra.. Bu olaylar etrafında dönmeli dizi

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Cuma günü bölüm bittikten sonra fragman çıktığında demiştim haftaya yayınlanmaz diye bekliyordum. :)

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Ama başka türlü nasıl ilerleyecek ki Esra.. Bu olaylar etrafında dönmeli dizi
İşte artık farklı konulara yönelmeliler. Mesela Baran ya da Ebru'dan biri gerçeği öğrenmeli en azından. Dramatik yönden daha iyi sahneler çıkacaktır. Murat döndüğünde de bu karakterlerden birisi ona bunun hesabını sormaya çalışır. Öğrenmeyen karakterde sezon finalinde öğrenebilirdi bu durumu...

Kadriye hanım zaten bu kadar filazof birisi değildi ilk sezon. Cahilin tekiydi. Bizim yeni senaristler kadını filazof yaptılar, her bölüm nasihat verir oldu kadın...

Mesela Fırat'ın kızı çıkacaktı bu sezon, Yavuz Bingöl öyle dedi ama unutulup gitti. O kızda diziye katılırsa dizide birçok konu olmuş olur ve akıcı hale gelmiş olur dizi...

Birbirinin aynısı bölümleri izlemeyi bıktım şahsen artık. Ben senarist olsam neler neler çıkarırım şu diziden. Avşar duy sesimizi! :X

Zaten Karagül'ü Show TV'ye geçirdiğiniz yok, bari dizinin senaryosunu basitleştirmeyin nasıl olsa izleniyoruz diye. :bağır:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ara vermesi iyi oldu.Finallerim var zaten.:ZKeşke Medcezir'de ara verse.:(

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,668
Puanı
1,060
kvp ara verdi ak total 7 ab 10 reytinge yaklaştı şimdi de karagül veriyo medcezir ve dila hanımdan iyi bi yükseliş bekliyorum

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
karagülün canı vardı cuma ekrana gelememeye karar vermiş canım ))))