7 Aralık 2013 Cumartesi Reyting Sonuçları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Tamam hepsine bir açıklama getir mişsin senin Karadayı'n bir elin parmağını geçmeyecek yapım mı en az iki parmak eder o dizi keza Bugünün Saraylısı'da öyle. :X .

Müge diyecektim kendi fantazime bıraktım Anneler Kızları olsun dedim. :F .
Vaktim olsa Müge'yi harbiden izlemek isterdim ama işte:( Yok atv'yi severim(senin deyiminle fanatiğim) ama 2 dizisini izliyorum:A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,810
Puanı
1,061
ilk 2 fragmanı izledim sonuncusuna da habertürk sağolsun tıkladığın yerden show ile ilgili fragman çıkıyor pek beğenmedm :X

Ekmek çaldığı çocuğun onu izledin mi o Fragman'ı diyorum ben. :X , :X .

Vaktim olsa Müge'yi harbiden izlemek isterdim ama işte:( Yok atv'yi severim(senin deyiminle fanatiğim) ama 2 dizisini izliyorum:A

Vaktin olsa Esra'yı da izler miydin. :A , :A .

Hiç inanasım gelmiyor "2" neyse. :A . Ayrıca Fanatik değil Fan. :( .

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Aşk Ekmek Hayaller çok güzel bir Dizi olacak. :) .

İlk defa Yeni Sezon içinde Yeni Dizi Fragman'larından hiç birinde böyle heyecanlanmamıştım gerçekten Show TV'de olduğu için demiyorum. Çok beğendim ben. :) . AB'ciler kesin izlemelisiniz yarın 19.45'de. @xemrexxx , @Forumdash , @Ahmad , @dizi kolik .
Ben izleyeceğim zaten. Merakla bekliyorum. Büyük buluşma için saatler kaldı. :)

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Ayşen'deki egosu onu kendinden aşağı görmesi. Sosyeteye karşi egosu kendini onlara karşi küçük düşürmemek fark var. Mesela senin bana karşi aldiğin avır / diretmen= Müftadenin Ayşen'i eziklemesi gibi bişey :)))) :F
bu yazdığı asıl egonun kimde oldugunu gösteriyor )))) ayşeyi ezmesiyle sosyateye gösteridiği aynı şey. üstünlük komplesi aşaglık komplesinden gelir bu psikolojik kuraldır yani sosyyete ezilmemek korsudan onu başkalarında kendini üstün görmeye yani ayşe ezerek ortaya çıkar.. sen diziyi tam izlemiyorsun ayşeyi ezmeside başka nedne ver ayşenin annesini atadan kıskandıgı için ayşene kızıyor .. ayrıca sana niye tavır aldıgımı düşünüyor ki biz bir konuyu tartışıyorz ki bu tartışmada seninle başlamadı destereyle konuşurken çıktı. sana bir tavır yok tavrım tamamen diziye yönelik ))))