2 Kasım 2013 Cumartesi Reyting Sonuçları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,272
Puanı
1,061
Hedeften uzaklar mı? Ne diyorsun sen? AB kanalı oluyor FOX işte. :F
ne zaman :F

acun ab de düşmüş yine
şt ab de iyi toparlanmış stv ye göre
rıza baba 5 in üstündeki ender kanal d dizilerindne
fatih harbiye ab de iyi gitmiş lale devri de birkaç bölüm bunu başarmıştı
kayp totalik olmuş :eek: hep @Forumdash izleyici kitlesi yüzünden:T:
lale devri eskiye uzak saf çınarla toprak ın aşkını kim napsın

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,347
Puanı
809
Adını Kalbime Yazdım yükselmiş, sevindim. Yakında daha da yükselecektir :)

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Yetenek Sizsiniz Türkiye düşmüş dün biraz bakayım dedim hep aynı yarışmacılar hep aynı format bu yarışmanın miladı doldu.

Kayıp ilk 10 bile girememiş.Dizinin sonu yakın

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Star Yetenek Sizsiniz her hafta düşüyor A\B`de 7 reyting düşmüş
3 adam düşüşte ilk hafta ki reytingden sonra toparlanamadı program
Samanyolu TV Şefkat tepe totali çok iyi artık A\b`dede artmaya başlamış
Kanal D Arka sokaklar ve Kayıp yine çok düşük
FOX Fatih harbiye her iki grupda çok iyi durumda ama Lale devri düşük
Show TV Adını kalbime yazdım bu hafta hala bir umut var dedi ve yükselerek kanalını sevindirdi çünkü geçen hafta çok düşüktü
Makina Kafa`da yükseldi Show reytinglerde bende varım demeye başladı

TRT1 Osmanlı tokatı düşük gidiyor totalde Zengin kız fakir oğlanın sabahki tekrarını bile geçememış

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,463
Puanı
1,060
Star Yetenek Sizsiniz her hafta düşüyor A\B`de 7 reyting düşmüş
3 adam düşüşte ilk hafta ki reytingden sonra toparlanamadı program
Samanyolu TV Şefkat tepe totali çok iyi artık A\b`dede artmaya başlamış
Kanal D Arka sokaklar ve Kayıp yine çok düşük
FOX Fatih harbiye her iki grupda çok iyi durumda ama Lale devri düşük
Show TV Adını kalbime yazdım bu hafta hala bir umut var dedi ve yükselerek kanalını sevindirdi çünkü geçen hafta çok düşüktü
Makina Kafa`da yükseldi Show reytinglerde bende varım demeye başladı
TRT1 Osmanlı tokatı düşük gidiyor totalde Zengin kız fakir oğlanın sabahki tekrarını bile geçememış

Lale Devri'nin durumu gayet iyi zaten eskisi gibi 6 ve üstü bekleyemezsin ki. :)

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,515
Puanı
1,061
Şefkat Tepe çok iyi gitmiş 7 reytingi geçmiş :)
Acun iki grupta da lider ancak Ab de 7.75 alarak kötü gitmiş
Arka Sokakların Totali ile Ab si birbirine yaklaşmış
Fatih Harbiye 2 grupta da çok iyi durumda :) Ab de 1 reyting daha zorlasa Acunu geçiyormuş
Makina Kafa beklediğim gibi yükselmiş
Kapanmadan Kazan çok iyi :D:D

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Yetenek Sizsiniz iki grupta da sert bir düşüş yaşamış. Bugün de düşüp Güneşi Beklerken'e geçilir inşallah. :Z

Şefkat Tepe iyi bir yükseliş yakalamış. Ab'de 4 görüp Arka Sokaklar'ı geçmiş. :eek:

Fatih Harbiye iki grupta da çok iyi gitmiş. Ayrıca ab dizisi olmuş. :eek:

Arka Sokaklar düşmüş. Şefkat Tepe'ye geçilmesi tam komedi. Günü değişmeli bence. Boşluk dizisi çünkü.

Kayıp kaybolmuş. :( Total dizisi olmuş. Bakalım Kanal D sezon sonuna kadar diziye tahammül edecek mi?

3 Adam hak ettiği oranları almış sonunda.

Adını Kalbime Yazdım'ı sbt'nin şişirebileceğini söylemiştim. Öyle de olmuş. Yine de yeni saatiyle birlikte yükselişe geçmesi umut verici.

Bully söylediklerinin hepsine katılıyorum sanki benim aklımdan geçirdiklerimi okuyup yazmış gibisinhelal sana valla.... :D Xdd x dd

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,332
Puanı
1,060
Helal Şefkat Tepe'ye. :) Baya yükselmiş, özellikle A/B'de. :)

Adını Kalbime Yazdım yükselmiş, haftaya biraz daha yükselirse Show kolay kolay kaldırmaz. :)

Veliaht'ın sonu yakındır.

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
acunun dün sbt anlıklarına göre düşeceğini tahmin etmiştim ama bukadar çok düşmesi beni yanıltdı

şefkat Tepe'nin ab'de bu kadar yükselmesine şaşırmadım desem yalan olur

arka sokaklar özetsiz gitmeye devam edere sezon sonuna kadar bu oranları alır

makina kafa geçen hafta adını kalbime yazdım dizisinin tekrarı yüzünden 24:40'da başlayıp düşük oranlar almıştı
bu hafta 1 saat erken başlayıp oranlarını yükseltmesi şaşırtıcı olmadı

fatih harbiye karagülden sonra foxun gurur kaynağı oldu-ab'deki aldığı oranlar müthiş daha da iyi olabilir bu dizinin daha çok yolu var ben ilerleyen haftalarda total 7 ab 8 reyting bekliyorum

atv'nin kim milyoner olmak istere yaptığını baba evladına yapmaz 2 sezondur cumartesi 22:00'da başlayıp 6-7 reytingler alan yarışmayı veliaht yüzünden harcıyor,atv'ye bu cesareti yarışmanın iç yapımlar olması veriyor herhalde

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,463
Puanı
1,060
acunun dün sbt anlıklarına göre düşeceğini tahmin etmiştim ama bukadar çok düşmesi beni yanıltdı

şefkat Tepe'nin ab'de bu kadar yükselmesine şaşırmadım desem yalan olur

arka sokaklar özetsiz gitmeye devam edere sezon sonuna kadar bu oranları alır

makina kafa geçen hafta adını kalbime yazdım dizisinin tekrarı yüzünden 24:40'da başlayıp düşük oranlar almıştı
bu hafta 1 saat erken başlayıp oranlarını yükseltmesi şaşırtıcı olmadı

fatih harbiye karagülden sonra foxun gurur kaynağı oldu-ab'deki aldığı oranlar müthiş daha da iyi olabilir bu dizinin daha çok yolu var ben ilerleyen haftalarda total 7 ab 8 reyting bekliyorum

atv'nin kim milyoner olmak istere yaptığını baba evladına yapmaz 2 sezondur cumartesi 22:00'da başlayıp 6-7 reytingler alan yarışmayı veliaht yüzünden harcıyor,atv'ye bu cesareti yarışmanın iç yapımlar olması veriyor herhalde

@sürgünüm ; Kesinlikle katılıyorum. Fatih Harbiye, Karagül gibi her hafta heyecanına heyecan katıyor ve bu yüzden de dizi giderek yükselecektir. Ama forumda çekemeyen arkadaşlar var diziyi. :)

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Fatih Harbiye çok iyi gitmiş. :)

Lale Devri'de iyi bence. Toprak her şeyi hatırlasın Çınar ile barışsın artar reytingler bence..

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,463
Puanı
1,060
Fatih Harbiye çok iyi gitmiş. :)

Lale Devri'de iyi bence. Toprak her şeyi hatırlasın Çınar ile barışsın artar reytingler bence..

Kesinlikle Lale Devri artacaktır ilerleyen bölümlerde. Herkes Çınar ile Toprağın barışmasını, Toprağın hafızasının yerine gelmesini istiyor. Eğer istedikleri gerçekleşirse o zaman görsünler FOX'u ve Lale Devri'ni. :ok:

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Çalıkuşu için romandan uyarlanan dizi klişe olmaz deniliyor Fatih Harbiye ağır total oluyor. İlginç. :)))))

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

@sürgünüm ; Kesinlikle katılıyorum. Fatih Harbiye, Karagül gibi her hafta heyecanına heyecan katıyor ve bu yüzden de dizi giderek yükselecektir. Ama forumda çekemeyen arkadaşlar var diziyi. :)
yer gök aşk ve lale devri daha yüksek oranları gördü fatih harbiye niye görmesin bu dizinin onlardan aşağı kalır bi yanı yok
kim ne derse desin cumartesi akşamı izlenecek tek dizi hemde aşk dizisi daha ne olsun

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Kayıp'ın totel dizisi olmasına ne diyon peki :kiki:
ab halki ilk basta diziyi biraz izler sonra birakir totalciler sadik seyircidir dovsenden gitmez)) kayip zaten 3 reyting almis demek ab seyircisi o polis kilikli adamin her bolum vurulup vurulup olmemesi sacmaliklari katlanamamis benzer durum ask dizisinde de var)))