İşitme Engelliler Beren'in Filmini Protesto Ediyor

liebe

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3
Puanı
109
Bu yazılanları okudukça inanın insanlığımdan utandım...bu kadar sığı düşünen gençlerin olabileceğini görmek çok üzücü....ben engelliyim....yada özürlü her ne istiyorsanız onu diyebilirsiniz....ama çevreme...insanlara saygılıyımdır...engelilerin haberleştiği görüştüğü bazı özel siteler ve sayfalar vardır...engelli yada yakınları üye olabilir orada dertelrini sorunlarını paylaşabiliyorlar...sizlerinde engelli yakınlarınız olsaydı bu yazıya oyuncu seviciliği yüzünden tepki göstermezdiniz...tepki duyulan Beren Saat değil sadece..eğer oda duyarlı biri olsaydı biz engellileri analatan bir film yapıyoruz bende baş rolundeyim ama onalrın izlemelerini sağlayacak ayarlamaları yapmıyoruz ..o yüzden ben bu filmde olmam..ilkin bunu sağlayın demesi gerekmezmiydi....yılların oyuncusu Uğur Yücel sözde toplumsal olaylara duyarlı biriydi ama anlaşıldığı üzere onun o duyguları sahteymiş...sadece para kazanma derdindeymiş....yazıkalr olsun hepsinede...sizlerede...ve sizler için üzülüyorum...herkes bir gün engelli adayıdır...

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
adamlar kendilerinin kullanıldığını düşünüyorsa önceden harekete geçip bu konuyu gündeme getireceklerdi filmn konusu belli kaç aydır da haberleri çıkıyor ilk gösterimi bekleyip şov yapmasın kimse
hacı yazıları okuyup anlamamzlıktan geliyorsunuz adamlar filmin çekilmesinden memnunlar ama izleyememekten şikayet ediyorlar. adamlar bu durumda filmi izleyemiyorlar. isyanları buna

Niye 4K'lık sayfaya yorum yapıp daha çok destek almamişlar? Git o lidere mesaj at, aynı olumlu düşüncelerini buraya da yazsınlar https://www.facebook.com/pages/Benim-Dünyam-Filmi/292659844210458 sonra "sesimizi duyuramıyoruz" denmesin. Buda benden onlara destek;)
onuda sen yap burdaki yazdıklarının affı olur belki )))

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Beyazsoyu tebrik ediyorum. İşitme engellilerin sesini bize duyurduğu için. Onların gözü kulağı oldu.

Keşke Uğur Yücel filminde ona da rol verseydi. Bütün suç Berende. Beren Yapım filmi yaparken bunu düşünmeliydi. :D

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,173
Puanı
1,061
hacı yazıları okuyup anlamamzlıktan geliyorsunuz adamlar filmin çekilmesinden memnunlar ama izleyememekten şikayet ediyorlar. adamlar bu durumda filmi izleyemiyorlar. isyanları buna

onuda sen yap burdaki yazdıklarının affı olur belki )))
izleyememe durumu yeni mi belli oldu yapma yav sanki türkiyede her filmde engelliler düşünülüyor da bu filmde düşünülmemiş gibi konuşuyorsun:) ayrıca incir reçelini izleyen var mı onda var mıydı b özellik (b) filmi izlemediğim için bilmiyorum @Forumdash

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
ben nedesem boş zaten , sen kafana takmışşın
hacı beren demişim ugur yğxel demişsim ne fark eder. rahat anlaşılsın diye öyle başlık attım zaten onlarda rahat anlaşılsın diye bereni başrol kulanmışlar buna bu kadar takman anlamsz. zaten haberde berene tepki var demiyor ki niye bu kadar berenin üzerine aldınız bu olayı anlamıyorum

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
izleyememe durumu yeni mi belli oldu yapma yav sanki türkiyede her filmde engelliler düşünülüyor da bu filmde düşünülmemiş gibi konuşuyorsun:) ayrıca incir reçelini izleyen var mı onda var mıydı b özellik (b) filmi izlemediğim için bilmiyorum @Forumdash
İncir Reçeli "AİDS" filmi. Engellilerle ne kadar alakası var tartişilir (b)

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
utanç vesikasıolmaya aday bu kadar vicdansızca bir yazı olmaz. nedemek "her filmde engelliler düşünülüyor" ayıbı legaleştirmek yakıştı mı sana. üstelik bu film engelilleri anlatıyor ama engelilliler izleyemiyecek ne büyük ironi buna bile takmıyorsun ne diyeyim varsa yoksa beren

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,173
Puanı
1,061
İncir Reçeli "AİDS" filmi. Engellilerle ne kadar alakası var tartişilir (b)
karıştı başka dilde aşk olacaktı mert fırat ın oynadığı :)

utanç vesikasıolmaya aday bu kadar vicdansızca bir yazı olmaz. nedemek "her filmde engelliler düşünülüyor" ayıbı legaleştirmek yakıştı mı sana. üstelik bu film engelilleri anlatıyor ama engelilliler izleyemiyecek ne büyük ironi buna bile takmıyorsun ne diyeyim varsa yoksa beren
senin içni de varsa tyoksa beren gibi başlıktan ve film konusunun reytinge açılmasından belli
engellilileri anlatan diğer filmlerde protesto olmamışken bu filmin çıkmasına 3 gün kala protesto geliyor ne garip

beyazsoy

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
karıştı başka dilde aşk olacaktı mert fırat ın oynadığı :)

senin içni de varsa tyoksa beren gibi başlıktan ve film konusunun reytinge açılmasından belli
engellilileri anlatan diğer filmlerde protesto olmamışken bu filmin çıkmasına 3 gün kala protesto geliyor ne garip
reyting sayfasında açtım çok kişi okusun diye amaç burdaki bu saygısızlıgı duyurmak berenle işim olmaz. berene üzülüyorum reytingleri yerlerde ben düşene vurmam )))

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
133,173
Puanı
1,061
reyting sayfasında açtım çok kişi okusun diye amaç burdaki bu saygısızlıgı duyurmak berenle işim olmaz. berene üzülüyorum reytingleri yerlerde ben düşene vurmam )))
sen dert etme yerde olan reytingle dizinin 44 bölümü garanti :) ayrıca ben de ünal aysal ı sevmiyorum konusunu reytinge mi açsam ne dersiniz @mrt-06 @yakup09 :F

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Filmin hikayesi mükemmeldir. Hiçbir engelliye saygısızlık da yapılmamıştır. Black sayesinde engellerin aslında engel olmadığı gayet harika bir üslupla ortaya konmuştur. Black'i izlemeden kimseler düşmanca yorumlara girişmesin. :)

Asıl saygısızlık Black'i kopyalayıp Benim Dünyam yapmaktır.

Keşke Black tüm mükemmelliğiyle Black olarak kalsaydı. :)